Hloupá reklama na Rootu

Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #15 kdy: 31. 10. 2016, 12:32:53 »
Co přesně znamená „vím jak to vzniká“?


ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #16 kdy: 31. 10. 2016, 16:42:07 »
Co přesně znamená „vím jak to vzniká“?

Téma je "Hloupá reklama na Rootu" a v diskuzi jsou screenshoty jak to vypadá. Takže to vím jak vzniká. Předpokládá, že vývojářský tým odstranil jednu z mnoha věcí, kdy se to projevovalo, ale osobně si myslím, že to co jsem poslal neodstranili. Ale třeba jo, uvidíme. Počkám si na novou verzi, proto mě zajímá kdy bude.

Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #17 kdy: 31. 10. 2016, 17:03:20 »
Co přesně znamená „vím jak to vzniká“?
To, co si myslím, jsem si myslel, abych myslel.
Ovšem, když o tom přemýšlím, tak už není to,
co jsem si myslel, ale na co jsem ještě nepomyslel.
:-) :-) :-)

j

Re:Hloupa reklama na Rootu
« Odpověď #18 kdy: 31. 10. 2016, 17:41:46 »
Jj, tahle debilita mě taky baví. Třeba si koupim na Aukru nějakou věc a následně se mi ta samá věc zobrazuje v reklamě i přesto, že už ta položka na tom Aukru dávno neni, protože aukce skončila a věc byla zakoupena (mnou)...  ::)
To vis, zjevne nemas to spravne marketingovefrikulniske vzdelani. To je stejny jako kdyz mas na ucte mega, a banka ti nabizi, jestli nechces uver 10k ... jen by me zajimalo, jestli ten imbecil kterej tohle schvali, trefi bez asistence poradniho sboru aspon na hajzlik.

Dtto, koupis si auto, a za mesic ti prijde, jestli nechces dalsi ... stejny.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #19 kdy: 26. 11. 2016, 17:06:33 »
Už se stihla nasadit nová verze? Protože zatím to tak nevypadá:


Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #20 kdy: 26. 11. 2016, 17:47:08 »
Tak to bylo celkem rychlé, vývojáři našli chybu a opravili ji. Brzy by se měla otestovat a nasadit na ostrý server. Díky

Jeste kdyby slo zaridit, aby reklama neblikala a nehybala se. Porad jeste respektuju, ze reklama je potreba, ale nevim, jak dlouho jeste vydrzim, kdyz se mi zobrazi reklama a obrazky uvnitr se meni velmi rychle.
Toto neni problem jen root.cz.

Co by se s tim dalo delat? Nejsem schopny se soustredit na text clanku, kdyz vedle toho neco blika, nebo se hybe. Vetsinou to cele proste zavru a ted jsem si nainstaloval blokovac reklam, ktery pouzivam jen tam, kde to blika nejvic.(zatim)

Myslim si, ze tento typ reklam skodi vsem. Zadavatelum (ja uz na Feedo.cz nic nekoupim, jsem nastvany), provozovatelum serveru. (neco jsem nedocelt a jsem nastvany -> zacnu pouzivate blokovac reklam).


Da se s tim neco delat driv, nez budeme mit vsichni blokovace reklam? Zkousel jsem komunikovat s Feedo.cz, ale dostal jsem jen email, ze berou na vedomi.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #21 kdy: 29. 11. 2016, 00:37:37 »
Pořád ještě není nová verze? Pořád to dělá  :(

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #22 kdy: 29. 11. 2016, 00:40:17 »
Dělá to pořád a není to náhoda:


Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #23 kdy: 29. 11. 2016, 00:55:13 »
Díky, ráno to nahlásím. Nebyla by cílová URL té reklamy, aby se dala dohledat? Díky moc.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #24 kdy: 29. 11. 2016, 01:07:46 »
Díky, ráno to nahlásím. Nebyla by cílová URL té reklamy, aby se dala dohledat? Díky moc.

To není reklamou. To je vaším webem. Překryjou se dva boxy reklamy přes sebe. Za určitých okolností jsou OK za jiných se to plácne přes sebe. To si ale musíte spravit u vás.

Překrylo by se to ať by uvnitř byl jakýkoli obsah.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #25 kdy: 29. 11. 2016, 01:34:12 »
Tady jde právě vidět, že to je OK a že to není vlastní reklamou:


ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #26 kdy: 29. 11. 2016, 08:48:20 »
Me by opravdu zajímalo, zda ty reklama nekoho uloví...on na ne nekdo opravdu kliká? Dát reklamu je jako kopnout cloveka do zadku....stejne tak v televizi kdyz jsou reklamy...kazdy prepne a nebo jde na záchod
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #27 kdy: 29. 11. 2016, 09:07:10 »
Samozřejmě, že to funguje, jinak by tu reklama nebyla a popravdě by nebyl ani Root. Přesná čísla ale neznám a vlastně mě nezajímají. Mě zajímá, jestli dostanu od našeho obchodu dost peněz na redakci. Mimochodem, na nějaké konferenci mi paní z IBM říkala, že na Rootu na jejich reklamy kliká nejvíc lidí ze všech webů.

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #28 kdy: 29. 11. 2016, 09:13:45 »
Samozřejmě, že to funguje, jinak by tu reklama nebyla a popravdě by nebyl ani Root. Přesná čísla ale neznám a vlastně mě nezajímají. Mě zajímá, jestli dostanu od našeho obchodu dost peněz na redakci. Mimochodem, na nějaké konferenci mi paní z IBM říkala, že na Rootu na jejich reklamy kliká nejvíc lidí ze všech webů.
takze je opravdu pravda, kdyz mi vetsina lidi rika ze jsem jinej/nestandardni/nekomercni ...hmmm a ted co je spravne
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

Re:Hloupá reklama na Rootu
« Odpověď #29 kdy: 29. 11. 2016, 09:46:40 »
Správně není asi nic. Reklama nsvyhovuje vlastně nikomu, je s ní hromada starostí na všech stranách. Bohužel nikdo nevymyslel nic lepšího a čtenáři jsou nakonec taky rádi, když zadají webovou adresu a bez dalších obstrukcí vidí rovnou obsah.