Doporučte firmu na správu serveru

Tomas K

Doporučte firmu na správu serveru
« kdy: 16. 09. 2016, 10:49:25 »
uvažujeme o outsourcingu IT služeb pro malou firmu (1 server WS2012 essentials + 5 PC), podpora prac. dny 8-17, můžete mi doporučit nebo máte dobré zkušenosti s firmou, která by se nám o správu serveru za postarala? Preferuji rozumný přístup, základní paušál za dohled nad serverem, bezpečností a zálohováním, práce nad rámec dohledu za rozumnou cenu. Ideálně okolí Letovice, Boskovice, Blansko, Brno. Na internetu je firem mraky a těžko si vybrat. Poradíte?


Wily

Re:Doporučte firmu na správu serveru
« Odpověď #1 kdy: 16. 09. 2016, 10:54:13 »
Rozumná cena je kolik? Zadarmo?
Ten server se má udržovat v jakým stavu? :-D je potřeba aby byl dostupnej 24/7 nebo jen v tu pracovní dobu?

Fantomas

Re:Doporučte firmu na správu serveru
« Odpověď #2 kdy: 16. 09. 2016, 11:01:15 »
Presne tohle ted resi muj znamy a jeho primarni pozadavek je: nechci firmu, to jsou svine, chci zivnostnika :-)

Re:Doporučte firmu na správu serveru
« Odpověď #3 kdy: 16. 09. 2016, 11:03:20 »
Zdravím Vás, toto děláme celkem běžně. Je vidět, že se chcete rozumně domluvit a ne dělat zákaznické "vyjebávky".
Pokud chcete, ozvěte se tady na fóru a můžeme se zkusit domluvit na spolupráci.

PS pro Fantomase: Rozhodně ne všechny firmy jsou svině. Dokonce se najdou i takové, které si kupodivu zákazníka váží.

j

Re:Doporučte firmu na správu serveru
« Odpověď #4 kdy: 16. 09. 2016, 11:03:33 »
Tvoje zadani je onicem, protoze neco jinyho je rozumna cena za "ok, pristi tejden se na to prijedu podivat" a neco jinyho je "za hodinu sem tam".

Dtto, jestli si predstavujes, se ti nekdo bude delat support denne 8-17 nebo jestli ti ma zvednout telefon, s tim, ze az bude mit cas, tak se na to mrkne.

Tzn cena je nekde od 5 do 500k mesicne, podle toho jaky predstavy mas o poskytovany sluzbe.

Jinak vychazet muzes z toho, ze hodina (hodne levny) prace je za litr. Pricemz pokud ti to pride moc, tak se bez zeptat svyho negramotnyho automechanika, za kolik ti udela neco na aute.


Tomas K

Re:Doporučte firmu na správu serveru
« Odpověď #5 kdy: 16. 09. 2016, 11:18:01 »
OK, děkuji za odpovědi, ačkoliv byly především na otázky, jež jsem nepoložil. Ale to nevadí, přikládám to i tomu, že server běží na Windows nebo tomu, že je před obědem.

Tedy znovu, může mi někdo na základě osobních zkušeností doporučit vhodného dodavatele?




Tom K

Re:Doporučte firmu na správu serveru
« Odpověď #6 kdy: 16. 09. 2016, 13:25:36 »
Nech tady nějaký kontakt.

Tomas K

Re:Doporučte firmu na správu serveru
« Odpověď #7 kdy: 16. 09. 2016, 13:37:13 »
pokud mě budete chtít s nabídkou oslovit napřímo, prosím na soukr. kontakt  obchod@vertol.cz, více mailem