Notebook pro přítelkyni

FrantaA

Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #60 kdy: 06. 09. 2016, 21:51:28 »
ziju na slovensku ty primitive

Slovensko ovsem neni cizina ;-). Mimochodem, stejne jako u nas tam maji "prepocet".


x14

  • ***
  • 182
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #61 kdy: 07. 09. 2016, 10:42:25 »
Volové, kašlete na to! Co ten notebook? Máte někdo nějaké další tipy?


lochness

Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #63 kdy: 07. 09. 2016, 13:44:07 »
Tak nevim kdo je vice mimo, chudaci co si tu honi kolik berou, nebo chytrak, ktery se pta na designovy notebook na linux foru...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #64 kdy: 07. 09. 2016, 14:36:27 »
Volové, kašlete na to! Co ten notebook? Máte někdo nějaké další tipy?

No, co treba repasovany ThinkPad a na nej nalepit ruzovou fluffy chlupatinu?


alkac


Yarda

Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #66 kdy: 09. 09. 2016, 08:00:28 »
Nechápu, co tu všichni řešíte. Když NB pro přítelkyni, tak samozřejmě nějaký růžový.
A když si tu honíte trika, kdo kolik berete - uvědomte si, že všichni nemohou být ajťáci a nosit domů statisíce. Někdo taky musí pracovat. A poctivá práce se moc neplatí.
http://zivot.poradna.net/file/view/114-pracovni-skupina-jpg

dustin

Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #67 kdy: 09. 09. 2016, 08:56:54 »
A to s ní řešíš zatím jen notebook. Až přijde něco zásadnějšího... :-)

alkac

Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #68 kdy: 09. 09. 2016, 09:06:08 »
pls, ktorej z tych 4 by jste doporucili?

MrInfro

Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #69 kdy: 09. 09. 2016, 09:09:43 »
pls, ktorej z tych 4 by jste doporucili?

Já osobně bych šel do Lenova. Kupoval jsem minulej rok jeden ideapad přítelkyni a je s ním vcelku spokojená.

Pavlas

Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #70 kdy: 09. 09. 2016, 10:11:05 »
Tak já osobně bych jí doporučil něco spíš značkového - asi bych jí zkusil vysvětlit, že design není v tomhle zrovna věc, která by měla rozhodovat. :)
Pokud chce kvalitní stroj, co bude spolehlivý a nebude muset řešit pořád nějaké poruch - třeba Acer už mi nesmí do baráku - několikrát po sobě jsme řešili, že se vypínal display, pak začaly odcházet takové ty věci jako zacvkávání displaye a pod.
Pokud se bojí, že by jí to stálo ranec - třeba nový Dell je docela drahá záležitost, tak bych se nebál sáhnout po repasovaným kousku. Je důležité vybrat fakt značkový stroj, juknout na parametry a hlavně vybrat něco, na co ti poskytnou  i záruku - dá se sehnat i 25 měsíců. Vím to z vlastní zkušenosti. Sám mám Notebook Dell Precision - repasovaný. A jsem spokojený fakt maximálně. Kdyby chtěla - http://www.technimax.cz/repasovane-notebooky - tak mají i slušný servis, dobře ti poraděj. Přeju dobrý výběr a pevný nervy.... se ženskýma to je někdy složitý!  8) ;) ;D

alda

Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #71 kdy: 09. 09. 2016, 11:55:56 »
Tu je kazda Rada draha. Napriklad nekdo tvrdi, ze DELL jsou dobre stroje, ja mam zase z rodinny ykusenost, ze vic poruchovy kram jsem nevidel a treba ASUS mi fingoval dlouho spolehlive az jsem musel do neho vylet kavu.
Zalezi to spis jaky dostanes kus do ruky. Ja bych doporusoval asi neco od Lenova at to trochu vypada :)

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #72 kdy: 09. 09. 2016, 13:03:43 »
hmhmhmmm... NB za 13k včetně DPH vypadá lacině... jak nečekané... Osobně bych ji asi poslal do... nějakého obchodu, ať si to prohlídne osobně a koupí si co chce. Zlatá moje manželka... ta když potřebovala před pár rokama novej NB, tak řekla požadavky: stejně velkej jak ten starej, nebo větší (15ka - přenáší ho většinou jen doma), mohl by mít numerickou klávesnici, ale nezbytně nutné to taky není, kdyby to vycházelo cenově blbě, musí na tom fungovat SIMS 3 a kdyby to zvládlo i SIMS 4 (které v té době ještě nevyšly), bylo by to super. Dostala plastový HPčko 450 (první verzi, s dedikovanou grafikou) za necelých 15k a je spokojená dodnes. K narozeninám teď dostala SSDčko, protože ačkoliv si nestěžovala, tak já byl z W10 na prášky, když jsem jí na tom něco dělal. Kdybych musel řešit nějaký barvy, tak bych se jí na to vykašlal a sháněla i platila by si to sama :D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Notebook pro přítelkyni
« Odpověď #73 kdy: 09. 09. 2016, 14:17:36 »
Tak v nejhorsim se lze vzdycky rozvest.