Download manager UlozTo

Luka

Download manager UlozTo
« kdy: 17. 08. 2016, 08:04:04 »
Ahoj, po dlouhodobé zkušenosti s download managerem pyload, bych chtěl jít trochu jinou cestou. Na stahování z ulozta by mi stačil nějaký script příp. jednoduché webgui. Moje představa je taková, že bych na webu vložil link, odeslal form, vrátila by se mi captcha, vypnil ji a dal odeslat. Wget by na straně serveru začal stahovat. Zkusím odchytit komunikaci ve wiresharku, třeba něco vykoumu. Nezkoušel jste někdo vytvořit vlastní stahovadlo? Budu rád za každou radu.


Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #1 kdy: 17. 08. 2016, 09:09:54 »
FatRat by měl Ulož.to s podporou pluginu podporovat.

Fantomas

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #2 kdy: 17. 08. 2016, 09:57:02 »
A kcemu je to dobre?

hafran

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #3 kdy: 17. 08. 2016, 10:18:16 »
JDownloader je asi nejlepší. Je schopný stahovat i několik souborů souběžně bez premium účtu.

Luka

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #4 kdy: 17. 08. 2016, 10:22:23 »
FatRat vypadá dobře, vyzkouším. JDownloader pokud se nepletu ve verzi 2 obsahuje webgui. Na serveru bez GUI bude instalace poměrně krkolomná přes screenu nebo vnc, tedy podle toho, co mám načteno.


Snow

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #5 kdy: 17. 08. 2016, 11:53:21 »
A jakej mas problem s pyloadem? Ja ho na uloz.to provozuju radu let a je ok, ano pravda jednou za cas uloz.to neco zmeni na webu tak se musi patricnej plugin upravit, ale to neni problem.

Luka

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #6 kdy: 17. 08. 2016, 12:01:25 »
Docela často mi při stahování spadne stahování včetně webgui, nedokázal jsem to zatím debugovat, služba ale běží dál. Navíc problémy s českou diakritikou, šlo by asi vyřešit upravením pár řádků v pythonu. Navíc v poslední době všechny změny perou do branche stable, což působí právě tyhle neověřené bugy.

Snow

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #7 kdy: 17. 08. 2016, 12:22:55 »
Divné,
mě to jede OK, zkus to když tak pustit pod jiným web serverem, někde v nastavení se to dělá.
Co se týče praním věcí do stable větve to je fakt, na druhou stranu krom té diakritiky sem žádnej problém nezaznamenal, tam sem to vyřešil tak, že mám vlastní verzi pluginu kterej se o to stará, ale jelikož název normalizuju, nechtěli tuhle úpravu pustit do stable větve a na větší úpravy sem byl moc línej.

Luka

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #8 kdy: 17. 08. 2016, 14:11:52 »
bylo by možné upravenou verzi ulozta postnou třeba na pastebin? případně soukromě:) btw k jakému commitu používáš pyload a uznáváš ho stabilním?:)

Snow

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #9 kdy: 17. 08. 2016, 14:29:00 »
https://github.com/OndrejIT/pyload branch cs...

Politika commitu do stable je u pyloadu na prd, to uznavam, ale nenasel sem lepsi nahradu, tj aby to bezelo na serveru a melo to vystrcenej web na ovladani. Ten neduh ohkedne commitu resim tak, ze mam zakazane aktualizace. Stejne kdyz se neco pokazi tak uloz.to vetsinou opravuju ja, tak je to jedno. Nicmene muzes aktualizace zapnout, ty upravene pluginy maj verze 99 cili by je nemelo nic prepsat.

Luka

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #10 kdy: 17. 08. 2016, 15:45:38 »
Super, mockrát děkuji. Večer oclonuji a vyzkouším:)

Snow

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #11 kdy: 17. 08. 2016, 17:02:41 »
Jj podogykam ze v tom mem gitu je funkcni premium verze, free nepouzivam, tak netusim, ale kdyby nebyla tak si zapni aktualizace v configu.

_dworkin

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #12 kdy: 24. 08. 2016, 19:30:32 »
http://pastebin.com/UPQ69ZsP

~/ulozto.sh 'odkaz'

Luka

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #13 kdy: 25. 08. 2016, 00:32:10 »
Jestli tomu skriptu rozumím správně, tak bys musel mít premium, neobsahuje nic ohledně captcha kódu

Jimmm

Re:Download manager UlozTo
« Odpověď #14 kdy: 25. 08. 2016, 08:35:40 »
A jak tomu pomůže prémium, když tam není ani ověření? :) wget má totiž s ověřením na uloz.to problém a je k tomu potřeba několik let starou verzi...