Hledám práci přes PC

Hledám práci přes PC
« kdy: 26. 07. 2016, 15:54:41 »
Zdravím. Jsem studentem SŠ a rád bych, kdyby mi byla nabídnuta brigáda/práce ( na zakázky, programování ... ) přes PC z domova. Nebráním se učení se novým věcem. Pokud bude třeba, zaučím se v potřebných věcech. Stačí stručně vysvětlit, co se po mě chce a patřičně se zadaný úkol pokusím vykonat co nejlépe. Pomohu s čimkoli, co se týká práce na PC. Pokud hledáte člověka s určitými dovednosti, pokusím se je naučit a zvládnout. Nějak se přece začít musí a bez pomoci to nepůjde. Nemám zvláštní známosti, proto prosím vás. Předem děkuji za jakoukoli nabídku/pomoc.

PS: Nemám zájem o klikačky a další hlouposti podobněho druhu. Děkuji za pochopení.


javaman

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #1 kdy: 26. 07. 2016, 16:03:48 »
A co máš za funkční projekty? V čem jsou?

PS: Nemám zájem o klikačky a další hlouposti podobněho druhu. Děkuji za pochopení.

Přesně, děláním webů se nikam nedostaneš.

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #2 kdy: 26. 07. 2016, 16:12:42 »
Nemám žádné projekty, potřebuji se dozvědět, jak začít a čím. Co má smysl. Vůbec se v tom neorientuji.

javaman

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #3 kdy: 26. 07. 2016, 16:18:57 »
Pokud nabízíš programování, tak v čem teda umíš a chtěl bys programovat? Nebo jsem něco špatně pochopil?

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #4 kdy: 26. 07. 2016, 16:51:10 »
1 rok jsem se učil základy programování jazyka C v DOSu, pokusil bych se naučit více, ale nevím, jaký jazyk se v této době vyplatí a jak začít. Java, C, Python, Html... ? Je jich dost. Nevím, zda se vyplatí programovat hry či programy a aplikace a jak na to. Doufal jsem, že se mi dostane nějaká příležitost či rady do začátků...


javaman

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #5 kdy: 26. 07. 2016, 16:57:47 »
Nejlepší máš Javu, ta se hodí na všechno. Platí se i nejlíp, ale poslední dobou průměr lopaty tak srážej, že někdo může mylně tvrdit, že jsou i dražší jazyky. Nejsou.

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #6 kdy: 26. 07. 2016, 17:18:47 »
A ty programuješ v Javě? Živíš se tím nebo jen tak pro radost? Kde sháníš zakázky a jak to vůbec funguje vydělávat si programováním a co programuješ? Díky.

javaman

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #7 kdy: 26. 07. 2016, 17:38:22 »
Programuju, je to super. Spíše tak pro radost, když vidím, jaké drobáky se dnes za vývoj dávají. Zakázky sháním u stolu v práci. Chvíli počkáš a on se někdo s něčím ukáže. Programuju tak různě, ale hlavně dělám architekturu. Javu rozhodně doporučuju jako nejlepší jazyk.

Mr. Bussi

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #8 kdy: 26. 07. 2016, 17:42:32 »
Hm, tady máš matici sousednosti:
http://pastebin.com/91QHy4PS

Napiš program, který najde nejmenší kostru tohoto grafu. Pošli to sem a já ti podle toho napíšu, jestli mám zájem.

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #9 kdy: 26. 07. 2016, 17:45:35 »
Programuju, je to super. Spíše tak pro radost, když vidím, jaké drobáky se dnes za vývoj dávají. Zakázky sháním u stolu v práci. Chvíli počkáš a on se někdo s něčím ukáže. Programuju tak různě, ale hlavně dělám architekturu. Javu rozhodně doporučuju jako nejlepší jazyk.

A jak ses naučil programovat v Javě? Kolik ses toho musel naučit a drobáky?

javaman

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #10 kdy: 26. 07. 2016, 17:59:06 »
Měl jsem knihy a dělal svoje projekty. Jinak to ani nejde, pokud chceš být nejlepší. Na běžnou javovou pozici nemusíš umět skoro nic, stačí jen ten jazyk a ještě jen částečně. Dneska ve větším městě, když chceš přes 100 tisíc na HPP, tak se dívají divně, přitom je to normální cena a ve skutečnosti bych chtěl tak 250. Takže běžné lopaty mají kolem 60, ale ty neumí programovat. Pokud ti to stačí na život, tak je to v pohodě. Hlavně ty nároky na studium jsou minimální.

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #11 kdy: 26. 07. 2016, 18:08:11 »
Rád bych se zeptal podrobněji, ale nemohu ti napsat zprávu. Šlo by to nějak? :)

javaman

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #12 kdy: 26. 07. 2016, 18:20:36 »
Můžeš mi napsat na můj cool mail jcmvvofo@spam4.me

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #13 kdy: 26. 07. 2016, 18:25:11 »
Díky ;)

Wily

Re:Hledám práci přes PC
« Odpověď #14 kdy: 27. 07. 2016, 14:08:46 »
Jo tak na ten jeho cool mail mu napiš  ;D