Reklama ikdyž jsem se stal podporovatelem

Jakub

Reklama ikdyž jsem se stal podporovatelem
« kdy: 23. 07. 2016, 23:39:06 »
Stal jsem se podporovatelem. Rád.
Přiznávám že hodně kvůli tomu, aby mi na desktopu přestaly vyskakovat výhružné hlášky o adblocku a hlavně aby mi zmizela reklama při čtení na androidu, kde adblock nefunguje.

Čekal bych že reklama zmizí po tom co se v daném zařízení přihlásím pod tím podporovatelským účtem.

Ale na androidu mi sem ten bordel furt leze.

Udělejte s tím prosím něco.
Díky


ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama ikdyž jsem se stal podporovatelem
« Odpověď #1 kdy: 24. 07. 2016, 00:48:25 »
Stal jsem se podporovatelem. Rád.
Přiznávám že hodně kvůli tomu, aby mi na desktopu přestaly vyskakovat výhružné hlášky o adblocku a hlavně aby mi zmizela reklama při čtení na androidu, kde adblock nefunguje.

Čekal bych že reklama zmizí po tom co se v daném zařízení přihlásím pod tím podporovatelským účtem.

Ale na androidu mi sem ten bordel furt leze.

Udělejte s tím prosím něco.
Díky

Klasika a pak se diví, že uživatelé jdou cestou nejmenšího odporu a raději si nainstalují nějaký adblock a mají vyřešeno.

BTW. nevíte proč tu vidím reklamu "Powered by Google" na root samotný? To si jako root platí za to, aby měl reklamu sám na sebe na svých webech a pak ze zobrazení takové reklamy dostává podíl z toho, co prve za reklamu zaplatil? :D Viz. příloha (na screenshotu stránky dole).

Re:Reklama ikdyž jsem se stal podporovatelem
« Odpověď #2 kdy: 24. 07. 2016, 22:05:55 »
Tohle je potřeba nahlásit ideálně na mail redakce (redakce at root.cz) a doplnit další údaje, zejména přihlašovací jméno. Pak je možné se podívat, v jakém je třeba ten účet stavu a proč to zlobí. Tohle nevyřešíme na fóru. Díky