Ghostery blokuje kaskádové styly

aoam

Ghostery blokuje kaskádové styly
« kdy: 31. 03. 2016, 13:08:37 »
Zdravím obyvatelé...
od včera mám podivuhodný problém, když chci zajít se zaplým ghostery na facebook nebo youtube tak mi nenačtou kaskádové styly, myslel jsem si že jen na notebooku ale používám jej i na mobilu a tam jsem si toho povšiml taky..
stalo se to někomu ze zdejšího fora taky? popř jak to mám řešit jinak než na dané stránky nechodit :D (jistě popř vypnout plugin apod..)
« Poslední změna: 31. 03. 2016, 21:07:18 od Petr Krčmář »


Elmo

Re:Ghostery
« Odpověď #1 kdy: 31. 03. 2016, 13:25:12 »
staci v Ghosteri nastavit exceptions

aoam

Re:Ghostery
« Odpověď #2 kdy: 31. 03. 2016, 13:45:15 »
už solved díky, pravě mi naskočilo že byly aktualizovány seznamy pro ghostery :)

Re:Ghostery
« Odpověď #3 kdy: 31. 03. 2016, 13:56:45 »
Zdravím obyvatelé...
od včera mám podivuhodný problém, když chci zajít se zaplým ghostery na facebook nebo youtube tak mi nenačtou kaskádové styly, myslel jsem si že jen na notebooku ale používám jej i na mobilu a tam jsem si toho povšiml taky..
stalo se to někomu ze zdejšího fora taky? popř jak to mám řešit jinak než na dané stránky nechodit :D (jistě popř vypnout plugin apod..)
FYI
https://help.riseup.net/en/security/network-security/better-web-browsing#harmful-or-not-recommended

nobody(ten pravej)

Re:Ghostery
« Odpověď #4 kdy: 31. 03. 2016, 14:49:14 »
protoze odkaz Hawrana mam pocit ze preskocis, tak vez ze misto AdBlock a Ghostery je z mnoha duvodu vhodnejsi/rozumnejsi pouzivat uBlock a Privacy Badger...


Re:Ghostery
« Odpověď #5 kdy: 31. 03. 2016, 15:19:17 »
protoze odkaz Hawrana mam pocit ze preskocis, tak vez ze misto AdBlock a Ghostery je z mnoha duvodu vhodnejsi/rozumnejsi pouzivat uBlock a Privacy Badger...
:o
Totok?

nobody(ten pravej)

Re:Ghostery
« Odpověď #6 kdy: 31. 03. 2016, 15:46:39 »
:o
Totok?
to nebylo nic proti tobe, nebo tomu linku, jen sem to chtel zduraznit jasne a cesky, protoze se da predpokladat ze ten anglicky text nekdo nebude (chtit) cist, ale vyhledat nazev doplnku v browseru uz zvladne ;)