Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB

Outlook vetsi nez 2 GB

Zdravim, chtel bych se zeptat jestli by se tady nenasel profik, ktery by mi pomohl rozjet soubor, ktery nekdo z lenosti nezalohoval a za nekolik let nastradal velikost 2112 MB ve formatu .pst ? Soubor nelze otevrit, jelikoz velikost je limitovana na 2 GB, tento problem je casta zalezitost uzivatelu tohoto programu. Muj problem je, ze pomocti programu "PST2GB.exe" z MS chci vybrat soubor .pst ktery potrebuji zmensit pod 2 GB aby fungoval a program mi oznami pri vyberu souboru " This pst file is not a valid ". Tak proste nevim, zkousel jsem ruzne placene softy ale zadny neobnovil vic jak 100 MB. V pripade, ze by se nasel nekdo kdo by to vyresil a ty maily rozjel od dneska do 48 hodin, rad mu za jeho praci zaplatim predem dohodnutou castku. Kontakt na me mailem, nebo skype: orel005, nebo ICQ: 253395382. Nebo telefon 773683256. Vim, ze je to forum a proto by se to melo resit vse zde, ale na to odpovim " ze pokud se problem podari rozjet, sam postupne sepisu jak a co se delalo, proto aby se tento problem vyresil " Dekuji.
« Poslední změna: 08. 12. 2010, 20:49:30 od Petr Krčmář »


Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #1 kdy: 08. 12. 2010, 20:50:09 »
Za normálních okolností bych tu spodní část odstranil, ale vidím, že jsi zoufalý, takže to tu nechávám a beru tě za slovo, že sem pak v každém případě napíšeš výsledek. Držím palce.

thargor

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #2 kdy: 08. 12. 2010, 22:30:25 »
Tento problém s velikosti se vyskytuje v Outlooku office XP tak i Outlook Express.
Typuji, že bys měl být schopní otevřít poštu v Outlooku na daném počítači jen ty nepůjde stahovat a odesílat pošta. Je potřeba danou poštu za archivovat do druhého pst souboru. Normálně pusti archivaci dané pošty v daném intervalu. Nejdřív ale zkontroluj jak velký je soubor na archivaci (archive.pst) kam se ukládá dána pošta při archivaci (platí stejné omezení 2 G). Jestli je jeho velikost hodně velká  tak si udělej nový pst soubor a při archivaci si zvolíš tento nový soubor kam se to bude ukládat.

Pozor archivace jen kopíruje dané maily, ale nezmenšuje daní pst soubor. Aby došlo ke zmenšení je potřeba ještě po ukončení archivace spustit na daném pst (Outlook.pst) komprimaci, která dané maily co byly zkopírovaní smaže s daného pst.

Celá akce dost dlouho trvá takže je potřeba mít trpělivost.

Na opravy jak Outlooku tak i Outlooku Express se my dost osvědčil program „Office Recovery 2008“. Má malinko problémy s češtino v hlavičce mailu a v textu je vše pořádku.

thargor

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #3 kdy: 08. 12. 2010, 22:49:23 »
Ještě jeden dotaz. Zkoušel jsi na ten soubor pustit „scanpst.exe“ ?

Outlook vetsi nez 2 GB

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #4 kdy: 09. 12. 2010, 01:28:08 »
Bohuzel, dostal jsem pouze soubor, tudiz ho jiz neotevru. Ano zkousel.


Outlook vetsi nez 2 GB

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #5 kdy: 09. 12. 2010, 01:38:09 »
Soubor ke stazeni
host: 89.190.64.251
login: cod1_28100
heslo: 1230

Soubor " Outlook.pst " Dekuji za pomoc

Pajk

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #6 kdy: 09. 12. 2010, 11:13:55 »
Zdravím, podobné soubory jsem již několikrát úspěšně zprovoznil pomocí scanpst (mělo by být součástí Outlooku), případně pomocí Office Recovery (www.officerecovery.com) - zkusil jsem začátek vašeho souboru (asi 300 MB), ale soubor bohužel už od pohledu na začátek nevypadá jako PST (tj. nejspíš se to nějak protočilo a přepsalo to začátek, pokud to vůbec bylo Outlook PST). Takže to Office recovery nenajde žádné PST objects ... Ale v souboru (minimálně v této části od začátku) je spousta jpg fotek, ty dokáže vytáhnout nějaký photorec nebo něco takového, co hledá fragmenty známých files na disku - ve vašem případě z prvních cca 300 MB asi 80 fotek, většinou rodinné fotky velmi malého dítěte ... a lidí kolem něj.

Outlook vetsi nez 2 GB

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #7 kdy: 09. 12. 2010, 14:36:35 »
Dekuji, ale nevim jak by se mohlo stat ze tento soubor neni .pst . Zkousel jsem to vse uvedene a nedostanu z toho vic, jak 130 mailu + kos takze dohromady cca 200 mailu. Zahadou mi je vsak ze jsem vcera prisel na to ze pokud tu opravu placenym nastrojem Stellar Phoenix PST repair provedu znovu, vzdy to najde stejny pocet mailu, avsak jiny druh mailu. Byl jsem i v Praze v Data recovery firme, kde si stim taky neporadili, proto nabizim odmenu tomu kdo mi to spravi. Tech 300 MB muzete upnout na zminovane FTP ? Dekuji i dalsim za pomoc.

Pajk

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #8 kdy: 09. 12. 2010, 16:45:49 »
Fotky získané z prvních 300 MB vám tečou na ftp - subdir pajk1. Zároveň stahuji celé to 2 GB pst a zkusím ho zítra prohnat pst recovery i tím hledáním obrázků a jiných typů souborů a uvidíme.

Outlook vetsi nez 2 GB

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #9 kdy: 09. 12. 2010, 22:38:00 »
Dekuji mockrat, nejde mi ani tak o ty fotografie, jako o ty prilohy v danych mailech, alespon za rok 2010. Kontakty atp...

Pajk

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #10 kdy: 10. 12. 2010, 16:53:13 »
Zřejmě to již není aktuální (server s ftp již není dostupný), ale po prohnání tím Office recovery a R-Studio mám asi 9 MB pst (skutečně funkční v Outlooku a obsahující nějaké zprávy a tedy i adresy), 1.6 GB fotek a asi 100 MB ostatních fragmentů dokumentů textu apod. - celkově asi lehce na přebrání. Jestli něco z toho chcete někam nahrát, napište sem ...

Outlook vetsi nez 2 GB

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #11 kdy: 10. 12. 2010, 20:58:49 »
Omlouvam se za nefunkcni FTP, zasilam nove FTP, projedu to a napiste mi prosim soukrome mailem, pokud z toho bude neco pouzitelne, tak se spolu domluvime na vyssi finnancni odmeny.

Outlook vetsi nez 2 GB

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #12 kdy: 10. 12. 2010, 21:06:18 »
Omlouvam se za nefunkcni FTP, zasilam nove FTP, projedu to a napiste mi prosim soukrome mailem, pokud z toho bude neco pouzitelne, tak se spolu domluvime na vyssi finnancni odmeny.
hostitel: gzk.cz
uzivatel: orel.czech-gamezone.eu
heslo: 1230

Chyba v outlooku

Re: Obnovení pošty v Outlooku - soubor větší než 2 GB
« Odpověď #13 kdy: 13. 12. 2010, 07:05:10 »
Pajku, muzes to hodit na to FTP, nechtel jsem ti psat driv, protoze jsem si myslel, ze nemas cas, ale ted to uz fakt specha, dekuju. Napis mi maila orel005@seznam.cz az to tam bude a domluvime se na financni odmene. Jeste jednou diky.