Pomoc s bakalářskou prací

anonymizer

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #30 kdy: 08. 12. 2010, 20:53:38 »
tak nevim, z ceho je mi vic blivno, jestli z toho mamlasa, kterej tu na sebe jedinym postem vyblil vsecko vcetne svejch sexualnich uchylek (uz jen za tohle by zasluhoval vyhodit, protoze kdo jinej uz by proboha mel vedet, jak se po takovych vecech po netu ptat anonymne, nez student IT)...a nebo z tech lidi, co ho tu haji a vykladaji neco o bonzactvi :-\


.....

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #31 kdy: 08. 12. 2010, 21:04:22 »
kazdej ma svou cenu....

Ivan

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #32 kdy: 08. 12. 2010, 21:13:28 »
Palec nahoru za vsechny takzvane "bonzaky" 

brodys

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #33 kdy: 08. 12. 2010, 21:39:32 »
Ještě se tady kvůli tomu hádejte. Že ho někdo napráskal, mně osobně nevadí, když je dotyčný s prominutím tak dutej, že to takhle vytroubí, asi nemá na vysoké škole co dělat, a už vůbec ne s takovým zaměřením:-D To,že se tohle dělá, je známo už dlouho, je pravda,že na obsahu práce až tolik nezáleží a psaní člověku tolik nepřinese.Ale sám si nedokážu představit, že by to za mě někdo napsal a já to pak obhajoval, na to bych opravdu neměl.Druhá věc je ta hrdost, když si člověk dokáže, že na to má. Co mi v komentářích ale vadí, jsou lidé, kteří píší, jen at ho vylejou, když je línej a je na studiu jen aby nemusel makat. To jsou řeči těch, kteří se asi cítí ukřivděni, že vysokou školu nikdy nestudovali...já osobně jako student moc času na flákání nemám.
Takže závěrem, jen mu dejte,když je dutej, ale bohužel takových prací je určitě mnohem mnohem více. Ted si na něj vedoucí práce dá pozor a u obhajoby už si prozkouší,zda tu práci psal.

Eva

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #34 kdy: 08. 12. 2010, 21:45:44 »
Lidi ste normální?  Lynčovat člověka kvůli tomu, že nestíhá?  Jistě, je to podvod.  Ale podle názvu je to zjevně naprosto opruzové okecávací téma o ničem, které sepsat nepotřebuje žádný velký intelektuální výkon, a soudím že na "kvalitu" vzdělání toho člověka bude mít zcela mizivý vliv jestli to napíše sám, nebo to za něj napíše někdo jinej.

Pokud nestíhá, může rozložit ročník. A pokud nechce rozložit ročník, měl by si ujasnit priority. Buď chce univerzitu udělat a čas si najde, nebo nechce, a tím pádem tam nemá co dělat.
Nevím, kdo jste, že můžete posuzovat náročnost bakalářské práce, okecávací téma to být může, ale pokud nejste odborník, nemůžete do toho skutečně vidět a tak posoudit, nakolik je to "banální" téma.
Pravdu máte v tom, že na kvalitu vzdělání to vliv mít asi nebude, pán je na vysoké asi protekčně, vliv to bude mít na váhu a kvalitu jeho případného titulu, a tím i na váhu titulů ostatních lidí. S tímto z duše nesouhlasím, a doufám, že pokud pán takto BP odevzdá, že ji neobhájí, neb by to byl výsměch všem studentům a lidem, kteří poctivě získali vysokoškolský titul


Eva

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #35 kdy: 08. 12. 2010, 21:48:03 »
tak nevim, z ceho je mi vic blivno, jestli z toho mamlasa, kterej tu na sebe jedinym postem vyblil vsecko vcetne svejch sexualnich uchylek (uz jen za tohle by zasluhoval vyhodit, protoze kdo jinej uz by proboha mel vedet, jak se po takovych vecech po netu ptat anonymne, nez student IT)...a nebo z tech lidi, co ho tu haji a vykladaji neco o bonzactvi :-\
naprostý souhlas  :-\

anonymizer

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #36 kdy: 08. 12. 2010, 22:10:03 »
Ještě se tady kvůli tomu hádejte. Že ho někdo napráskal, mně osobně nevadí, když je dotyčný s prominutím tak dutej, že to takhle vytroubí, asi nemá na vysoké škole co dělat, a už vůbec ne s takovým zaměřením:-D To,že se tohle dělá, je známo už dlouho, je pravda,že na obsahu práce až tolik nezáleží a psaní člověku tolik nepřinese.Ale sám si nedokážu představit, že by to za mě někdo napsal a já to pak obhajoval, na to bych opravdu neměl.Druhá věc je ta hrdost, když si člověk dokáže, že na to má. Co mi v komentářích ale vadí, jsou lidé, kteří píší, jen at ho vylejou, když je línej a je na studiu jen aby nemusel makat. To jsou řeči těch, kteří se asi cítí ukřivděni, že vysokou školu nikdy nestudovali...já osobně jako student moc času na flákání nemám.
Takže závěrem, jen mu dejte,když je dutej, ale bohužel takových prací je určitě mnohem mnohem více. Ted si na něj vedoucí práce dá pozor a u obhajoby už si prozkouší,zda tu práci psal.

samozrejme, ze takovych praci jev tuzemskem skolstvi spoustu! tenhle dacan je jen spicka ledovce a je navic tak hloupej, ze to takle provaril! nicmene odmitam tu poznamku o kyselych hroznech - ja treba soucasnosti studuji treti vysokou skolu ve druhe zemi, takze se domnivam, ze mam celkem pravo se k takovym vecem vyjadrovat. a v zemi, kde prave studuji, nejen, ze by tohle nikdo na net nenapsal, ale hlavne by ho to ani nenapadlo a pokud ano a prislo by se na to, tak ten clovek by si neskrtl nejen na te konkretni skole, ale je docela dobre mozne, ze na zadne v zemi, protoze v tomhle smeru funguje spoluprace mezi univerzitami skvele, ne jako v CR :-X
a jinak souhlas, osobne bych na neco takoveho nemel proste zaludek! na to sem moc hrdej, abych si od nekoho nechal napsat zaverecnou praci a pak pred komisi obhajoval uplne cizi dilo, stydel bych se jim se podivat do oci :-[ proste bud studuju, dam tomu vsecko (a reci o tom, ze musi pritom pracovat neberu, zivot je totiz otazkou priorit) a kdyz vse pujde jak ma, pretavi se to v nejaky vysledek a nebo nestuduju!

jiri...

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #37 kdy: 08. 12. 2010, 22:23:57 »
tak nevim, z ceho je mi vic blivno, jestli z toho mamlasa, kterej tu na sebe jedinym postem vyblil vsecko vcetne svejch sexualnich uchylek (uz jen za tohle by zasluhoval vyhodit, protoze kdo jinej uz by proboha mel vedet, jak se po takovych vecech po netu ptat anonymne, nez student IT)...a nebo z tech lidi, co ho tu haji a vykladaji neco o bonzactvi :-\

ale pozor... pokud to byla narazka na me... ja toho cloveka nehajim

ja jsem si taky svoji zaverecnou bakalarku/diplomku napsal sam.. a prislo by mi absolutne d*mentni to udelat jinak.. a pro me neprijatelne... -  ja jen poukazuji na to, jak lidi hned pisou vedoucimu prace s jeste teplym bonzem... mozna tu mam nazor v mensine, ale proste si za nim stojim, pardon...

Edit: příspěvek byl upraven administrátorem z důvodu porušeni pravidel diskusí (výskyt vulgarit).
« Poslední změna: 31. 10. 2011, 10:41:03 od Petr Krčmář »

anonymizer

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #38 kdy: 08. 12. 2010, 22:40:57 »
tak nevim, z ceho je mi vic blivno, jestli z toho mamlasa, kterej tu na sebe jedinym postem vyblil vsecko vcetne svejch sexualnich uchylek (uz jen za tohle by zasluhoval vyhodit, protoze kdo jinej uz by proboha mel vedet, jak se po takovych vecech po netu ptat anonymne, nez student IT)...a nebo z tech lidi, co ho tu haji a vykladaji neco o bonzactvi :-\

ale pozor... pokud to byla narazka na me... ja toho cloveka nehajim, ten uchyl co rad seka slecnam rakoskou po zadku a podporuje regostrovane partnerstvi je mi osobne ukradeny...

ja jsem si taky svoji zaverecnou bakalarku/diplomku napsal sam.. a prislo by mi absolutne d*mentni to udelat jinak.. a pro me neprijatelne... -  ja jen poukazuji na to, jak lidi hned pisou vedoucimu prace s jeste teplym bonzem... mozna tu mam nazor v mensine, ale proste si za nim stojim, pardon..

Nikoho konkretniho jsem nejmenoval, bylo to mysleno obecne, takze no offence! A na nazor mate samozrejme pravo, stejne jako ja mam pravo s nim nesouhlasit ;)
Nicmene ja to vidim uplne jinak, protoze se nejakou dobu v akademicke sfere pohybuji (nastesti jiz ne v ramci CR) a tohle vnimam jako jeden z nejhorsich "akademickych hrichu"! A lidi, co to "nabonzovali" naprosto chapu, protoze pro mne je bonzovani, kdyz nekdo za protektoratu ci za totace z vlastni iniciativy donasel na "nepratele statu", pripadne kdyz nekdo vykeca neco, co mu bylo svereno pod podminkou slibu mlcenlivosti. Ale tohle mi pripada jako legitimni fungovani systemu a uprimne se desim doby, kdy se nenajde nikdo, kdo by takovouhle levotu ohlasil a misto toho bude pachatel jeste virtualne poplacavan po zadech a hajen :-\

Lamka

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #39 kdy: 08. 12. 2010, 23:17:47 »
Pokud nestíhá, může rozložit ročník. A pokud nechce rozložit ročník, měl by si ujasnit priority. Buď chce univerzitu udělat a čas si najde, nebo nechce, a tím pádem tam nemá co dělat.
Nevím, kdo jste, že můžete posuzovat náročnost bakalářské práce, okecávací téma to být může, ale pokud nejste odborník, nemůžete do toho skutečně vidět a tak posoudit, nakolik je to "banální" téma.
Pravdu máte v tom, že na kvalitu vzdělání to vliv mít asi nebude, pán je na vysoké asi protekčně, vliv to bude mít na váhu a kvalitu jeho případného titulu, a tím i na váhu titulů ostatních lidí. S tímto z duše nesouhlasím, a doufám, že pokud pán takto BP odevzdá, že ji neobhájí, neb by to byl výsměch všem studentům a lidem, kteří poctivě získali vysokoškolský titul
vazne, titul z hnojarny, zvlast v oboru IT, ma nejakou vahu?

anonymizer

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #40 kdy: 08. 12. 2010, 23:27:32 »
Pokud nestíhá, může rozložit ročník. A pokud nechce rozložit ročník, měl by si ujasnit priority. Buď chce univerzitu udělat a čas si najde, nebo nechce, a tím pádem tam nemá co dělat.
Nevím, kdo jste, že můžete posuzovat náročnost bakalářské práce, okecávací téma to být může, ale pokud nejste odborník, nemůžete do toho skutečně vidět a tak posoudit, nakolik je to "banální" téma.
Pravdu máte v tom, že na kvalitu vzdělání to vliv mít asi nebude, pán je na vysoké asi protekčně, vliv to bude mít na váhu a kvalitu jeho případného titulu, a tím i na váhu titulů ostatních lidí. S tímto z duše nesouhlasím, a doufám, že pokud pán takto BP odevzdá, že ji neobhájí, neb by to byl výsměch všem studentům a lidem, kteří poctivě získali vysokoškolský titul
vazne, titul z hnojarny, zvlast v oboru IT, ma nejakou vahu?

A proc by mit nemohl?

Lamka

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #41 kdy: 08. 12. 2010, 23:31:25 »
neprijde mi, ze ITs by se meli ucit chovat prasata a navstevovat kravin... navic z PEFu se moc neuznava ani ekonomie(a ted nemluvim o predsudcich, ze se uci na hnojarne). Ten clovek treba akorat potrebuje ke svy praci titul z ekonomicky fakulty, tak zvolil cestu nejmensiho zla(a ano, nejmensi zlo JE na hnojarne, pac ta skola jde dat s prstem v nose - kdyz opet nepocitam zemedelsky predmety)

byls tam nekdy?;)

anonymizer

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #42 kdy: 08. 12. 2010, 23:55:40 »
neprijde mi, ze ITs by se meli ucit chovat prasata a navstevovat kravin... navic z PEFu se moc neuznava ani ekonomie(a ted nemluvim o predsudcich, ze se uci na hnojarne). Ten clovek treba akorat potrebuje ke svy praci titul z ekonomicky fakulty, tak zvolil cestu nejmensiho zla(a ano, nejmensi zlo JE na hnojarne, pac ta skola jde dat s prstem v nose - kdyz opet nepocitam zemedelsky predmety)

byls tam nekdy?;)

Prave, ze jsem byl ;) a tez ji i vystudoval, nicmene uz je to nejaky patek a tehdy to jeste urovne melo a rozhodne ji kazdy nedal s prste v nose. Ze je to tedka jine (mnohem snazsi) je uz vec jina.
Obvykle reci o chovani prasat a navstevovani kravina...navsteva kravina probehla pouze jedna, behem prvniho rocniku, v ramci predmetu Chov zvirat...to same zasady chovu hospodarskych zvirat obecne. Rozhodne ne zadne "chovani prasat", ktere se uci na agru. Namitky nechapu, kdyz chce nekdo studovat ciste IT, at jde na matfyz, ale kdyz jde na CZU, tak mi prijde logicke ocekavat nejaky presah do tohoto oboru. Tolik toho zase neni, aby se to nedalo zvladnout.
Navic je az prekvapive, kolik "mestskych lidi" nema ani poneti, jakym zpusobem se jim jidlo dostava na talire a tak se da dozvedet i ledacos uzitecneho, i kdyz samozrejme chapu, ze pro nekoho to je jen pruda a nezajimaji ho nove veci a informace.
O urovni ekonomky, ono je to taky o tom, jak se k tomu ten clovek stavi a jak studuje. Samozrejme se da vystudovat cestou minimalniho odporu a nedelat vic nez je nutne, ale to je kazdeho problem. Ja jsem treba na PEFku presel z VSE, ktera mi naprosto nevyhovovala svoji masovosti (tedka uz je PEFka taky maso, ale nekolik let zpatky jeste nebyla) a velkou teoreticnosti. Ekonomicke predmety na PEFce byly vztazene k zemedelstvi a prirode, samozrejme pri zachovani zakladni teorie. Napriklad mikro a makro tam ucili lidi jako Pavelka, ktery nyni myslim uci prave na VSE. Navic velmi slusna moznost studia v zahranici a ruznych dalsich cinnosti, ktere jsou pridanou hodnotu k "titulu".
Mam pocit, ze prave prispevky, jako je ten vas, nejsou nic jineho nez predsudky, protoze uz samo oznaceni "hnojarna" je dostatecne pejorativni a dehonestujici na to, aby si spousta lidi ohranovalo noc. Naprosta vetsina z nich ale nema paru, jen cosi kdesi slyselo, ale osobni zkusenost zadna.

anonymizer

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #43 kdy: 09. 12. 2010, 00:01:44 »
Mam pocit, ze prave prispevky, jako je ten vas, nejsou nic jineho nez predsudky, protoze uz samo oznaceni "hnojarna" je dostatecne pejorativni a dehonestujici na to, aby si spousta lidi ohranovalo noc.

OHRNOVALO NOS tam ma byt, uz pisu jak hotentot ;D btw...proc tu sakra neni tlacitko EDIT :P

alpa

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #44 kdy: 09. 12. 2010, 00:33:19 »
Inak mne sa podla toho co pise ze prosi nie o vypracovanie prace! Ale ziada o pomoc pri vypracovani prace :) Takze prosi o odborneho plateneho konzultanta tak co tu riesite ?