Nový vzhled je hnusný

čumil

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #15 kdy: 28. 02. 2016, 18:08:05 »
Tak my managory take vinime. Ale uprimne receno, Root je ted tak zbastleny, ze ne vse mohli zkurvit mangori, protoze to by tomu napred museli rozumnet.
Správný managor ví hovno. I o sví práci ! Ale výsledky chce HNED a zaplatit chce NIC. Takže opičky dělaj až do množství banánů který dostávaj. To k tý kvalitě.


Livan

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #16 kdy: 28. 02. 2016, 18:41:40 »
Nemohu si pomoci ale mě se nový vzhled líbí více jak starý.

Kvido1

  • *
  • 8
  • Starý aiťák, teď editor
    • Zobrazit profil
    • pc-politika.cz
Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #17 kdy: 28. 02. 2016, 18:44:04 »
Hele, tady na způsob barviček a herního webu z blbinkama z toho nemá ceny tu dělat, pač je to víceméně zpravodajský web, zejména pro kodéry. Ten musí být vizuálně jednoduchý a zychycovat v designu i současný trend responzivního webu. To nyní na root.cz máš.

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #18 kdy: 28. 02. 2016, 20:30:02 »
Mně by zajímal screenshot původního autora vlákna, řekl by víc než složité popisování. Pravděpodobně ale z nějakého důvodu vidí něco úplně jiného. Přikládám referenční obrázek, jak to vypadá: screenshot nového vzhledu. Žádná písmena pod sebou ani rozbitý vzhled tam není.

i-PRESS

  • ***
  • 100
  • NodeJS, Python, Perl, Lua, PHP
    • Zobrazit profil
Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #19 kdy: 28. 02. 2016, 20:43:26 »
@Petr krčmář: On asi myslí př brouzdání mimo fullscreen režim v okně. Tam by se asi fakt hodil líp pouze 1 článek na řádek, stejně jako u hlavního.


Erste

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #20 kdy: 28. 02. 2016, 20:46:09 »
Diskutujícím předpokládám jde čistě o to, že to jednoduše vizuálně nepůsobí bůhvíjak dobře a špatně se v tom orientuje. Ani s tou responzivitou si někdo moc práce nedal(autor vlákna má podle mě na mysli právě tohle - zkuste si pohrát se šířkou okna prohlížeče, karty jsou při cca 1024px zbytečně úzké), jednotlivé kroky by to celkově chtělo poladit, případně vypustit. Na druhou stranu neznám rozpočet, třeba je to za daných okolností ještě luxus.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #21 kdy: 28. 02. 2016, 21:07:30 »
zkuste si pohrát se šířkou okna prohlížeče, karty jsou při cca 1024px zbytečně úzké),

No dekuju, ja mam display 1024px na sirku. Takze posledni, o co stojim, je aby to jeste nekdo vic rozcamral. Treba jedna karta 1000x500 by byla uplne idealni, ze jo.

SISI

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #22 kdy: 28. 02. 2016, 21:41:46 »
No dekuju, ja mam display 1024px na sirku. Takze posledni, o co stojim, je aby to jeste nekdo vic rozcamral. Treba jedna karta 1000x500 by byla uplne idealni, ze jo.

OMG, a to sem chodis za pouziti stroje casu z minulosti?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #23 kdy: 28. 02. 2016, 22:05:02 »
OMG, a to sem chodis za pouziti stroje casu z minulosti?

Je mozna 5 let stary. To si mam kvuli tobe jako koupit jeden z tech praktickych notebooku velikosti valu na testo?

x

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #24 kdy: 28. 02. 2016, 22:51:23 »
Jasny, vzdyt je to pouzitelnost a krasa sama...


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #25 kdy: 28. 02. 2016, 23:07:52 »
No, krasa, ne? Root urcite najal holandske vyvojare a az ten styl doladi, budou expandovat do Holanska.

Lol Phirae

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #26 kdy: 28. 02. 2016, 23:13:29 »
Jasny, vzdyt je to pouzitelnost a krasa sama...

To je tak úžasně responzývňý, že i v Redmondu musej závidět.  ;D ;D ;D

uxes

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #27 kdy: 29. 02. 2016, 02:35:59 »
Autoři aktuálního designu by se měli jít obě..bodnout, chodil jsem k vám jen z mobilu a  prakticky  jsem zde přestal chodit, naštěstí abclinuxu celkem žije, je mi líto jak jste to zprasili, plno rolovani, těžko se čte, sama bílá.. Nemluvě o nádherach jiných

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #28 kdy: 29. 02. 2016, 03:50:23 »
Autoři aktuálního designu by se měli jít obě..bodnout, chodil jsem k vám jen z mobilu a  prakticky  jsem zde přestal chodit, naštěstí abclinuxu celkem žije, je mi líto jak jste to zprasili, plno rolovani, těžko se čte, sama bílá.. Nemluvě o nádherach jiných

Divné, u mě na mobilu to vypadá takto:


ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #29 kdy: 29. 02. 2016, 03:57:56 »
Autoři aktuálního designu by se měli jít obě..bodnout, chodil jsem k vám jen z mobilu a  prakticky  jsem zde přestal chodit, naštěstí abclinuxu celkem žije, je mi líto jak jste to zprasili, plno rolovani, těžko se čte, sama bílá.. Nemluvě o nádherach jiných

A tak omluva, to je diskuze pod článkem co jste poslal, tak jsem se s mobilem vůbec neodvážil. On celý hlavní web je na mobilu špatně koukatelný, protože než se naroluju kde potřebuju, tak je středa. :-D

Ale to už jsem vypisoval ve vedlejší diskuzi, že to je nepoužitelné. Místo aby použili výhod responzivity, tak jen nechali na malém displayi na výšku přeskládat bloky. To že se z toho udělá nudle jako mrakodrap jim uchází. Že by měl třeba seznam zpráviček být na takovém zařízení jen výčet nadpisů na který ťápnu, aby to nebylo přes 4 výšky displaye na výšku je snad jasné každému, kdo má s responzivním designem zkušenosti.