Alternativní vzhledy Roota

ehmmm

Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #15 kdy: 14. 02. 2016, 13:19:08 »
Ad #1. Hotovo.

Ad #2. Neumim, sorry. Pokud vis, jak na to, tak sem s tim.
Super.

Ty tlacitka ve foru zkus mrknout k Dadkovi - https://userstyles.org/styles/123612/new-www-root-cz-and-forum-root-cz-in-black-version - nevim jak to dela, zkousel sem casti v sekci forum.root.cz tykajici se button zkopirovat k tobe, ale neprisel sem presne ktera cast.

Nemuzu si pomoct, ale jeho tlacitka vypadaji stejne jako moje:

http://imgur.com/jpPRn3k

U tebe to vypada nejak jinak?


#

Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #16 kdy: 14. 02. 2016, 13:51:40 »
Seamonkey (stejny jadro jako Firefox)





ehmmm

Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #17 kdy: 14. 02. 2016, 21:43:49 »
No jo, mas zrejme vypnutej javascript, protoze kdyz nahodim noscript, tak se mi to chova podobne jako tobe.
Zkus novou verzi 0.6.
Co se vsechno clovek na rootu nenauci...

#

Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #18 kdy: 14. 02. 2016, 22:26:24 »
Jop, vali, dikec.

Jeste bych poprosil, na hlavni strance :hover na souhrnu temat fora, je ve std root verzi nastaveny tak, ze oznaci/zmeni pozadi celyho radku, slo by to taky tak dodelat?


ehmmm

Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #19 kdy: 15. 02. 2016, 19:04:17 »
Jeste bych poprosil, na hlavni strance :hover na souhrnu temat fora, je ve std root verzi nastaveny tak, ze oznaci/zmeni pozadi celyho radku, slo by to taky tak dodelat?

Dobry napad. Hotovo.
Zrovna jsem upravil to nesmyslne zatmavovani obrazku, kdyz na nich neni mys. Na homepage mi to nevadi, ale v clanku mi to prijde naprosto k nicemu.


#

Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #20 kdy: 10. 03. 2016, 22:38:17 »
ehmmm - po posledni zmene ve foru nejsou videt tlacitka na predchozi/dalsi stranku, muzes na to mrknout?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #21 kdy: 10. 03. 2016, 22:49:58 »
No, ony jsou tam videt jakesi dve sede blechy, do kterych se urcite dobre trefuje na mobilu.

Tedy me je jedno, ze neustale vrtaji do oficialniho stylu, ale opravdu bych ocenil, kdyby to delali tak, aby to porad nekurvilo alternativni styly. To ze prej Root bude podporovat pouzivani alternativnich stylu, kdyz si je komunita vyvine. No, komunita vyvinula, byla s vysledkem celkem dost spokojena, ale vyvojari Rootu ji to porad rozoravaji.

ByCzech

  • *****
  • 1 849
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #22 kdy: 10. 03. 2016, 23:52:32 »
No, ony jsou tam videt jakesi dve sede blechy, do kterych se urcite dobre trefuje na mobilu.

Tedy me je jedno, ze neustale vrtaji do oficialniho stylu, ale opravdu bych ocenil, kdyby to delali tak, aby to porad nekurvilo alternativni styly. To ze prej Root bude podporovat pouzivani alternativnich stylu, kdyz si je komunita vyvine. No, komunita vyvinula, byla s vysledkem celkem dost spokojena, ale vyvojari Rootu ji to porad rozoravaji.

Já teda ještě pořád útrpně koukám přes ofiko styl, jsem zvědavý, co s tím vykutí. Všiml jsem si, že dnes přes den konečně aplikovali ten mnou zaslaný patch na ty paginate tlačítka. A abych pravdu řekl, nevím co si o tom mám myslel, protože si tam ani nedali ty vlastní barvy. Takže teď jsou tlačítka s modrým textem ve zbytku oranžovém stylu jako pěst na oko. Ale aspoň se do toho dá na mobilu trefit...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #23 kdy: 11. 03. 2016, 00:03:32 »
Já teda ještě pořád útrpně koukám přes ofiko styl, jsem zvědavý, co s tím vykutí.

Ty jsi tedy drsnak! Me osobne staci jednou za par tydnu deaktivovat alternativni styl, ktery ale pak hned zase aktivuji.

Citace
Všiml jsem si, že dnes přes den konečně aplikovali ten mnou zaslaný patch na ty paginate tlačítka.

Aha, tak zato muzes ty?

ByCzech

  • *****
  • 1 849
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #24 kdy: 11. 03. 2016, 00:50:06 »
Já teda ještě pořád útrpně koukám přes ofiko styl, jsem zvědavý, co s tím vykutí.

Ty jsi tedy drsnak! Me osobne staci jednou za par tydnu deaktivovat alternativni styl, ktery ale pak hned zase aktivuji.

Citace
Všiml jsem si, že dnes přes den konečně aplikovali ten mnou zaslaný patch na ty paginate tlačítka.

Aha, tak zato muzes ty?

Jasně, není důležité kdo za to může, ale na koho to svedeš, viď :-D

Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #25 kdy: 11. 03. 2016, 08:36:44 »
Já teda ještě pořád útrpně koukám přes ofiko styl, jsem zvědavý, co s tím vykutí.

Ty jsi tedy drsnak! Me osobne staci jednou za par tydnu deaktivovat alternativni styl, ktery ale pak hned zase aktivuji.

Citace
Všiml jsem si, že dnes přes den konečně aplikovali ten mnou zaslaný patch na ty paginate tlačítka.

Aha, tak zato muzes ty?

Jasně, není důležité kdo za to může, ale na koho to svedeš, viď :-D

Není důležité, kdo za to doopravdy může, důležité je označit viníka.

ehmmm

Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #26 kdy: 11. 03. 2016, 11:48:18 »
Taky jsem si rano vsimnul, ze to vypadalo divne. Ale ted to vypada stejne jako driv. (?)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #27 kdy: 11. 03. 2016, 16:29:13 »
@Hawran: Dulezite je hlavne vinika potrestat. Tak ted uz jen jak ho chytime a co mu provedeme.

ByCzech

  • *****
  • 1 849
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #28 kdy: 11. 03. 2016, 16:34:30 »
Všiml jsem si, že dnes přes den konečně aplikovali ten mnou zaslaný patch na ty paginate tlačítka.

Aha, tak zato muzes ty?

Jasně, není důležité kdo za to může, ale na koho to svedeš, viď :-D

Není důležité, kdo za to doopravdy může, důležité je označit viníka.

To jsem přesně napsal ne? :-)

ehmmm

Re:Alternativní vzhledy Roota
« Odpověď #29 kdy: 11. 03. 2016, 18:09:42 »
v0.15

Strankovani uz by zase melo byt videt.