Spuštění prohlížeče v OpenELEC

Spuštění prohlížeče v OpenELEC
« kdy: 01. 02. 2016, 21:05:43 »
Jde nějak v openelec ( KODI ) docílit toho, abych mohl spustit webový prohlížeč ? ideálně Chrome ?
V androidu to jde v pohodě, po instalaci KODI pro android je dokonce rovnou ve složce programy Chrome, stejně jako další androidí programy. Je tohle možné nějak provést i na openelec ?
« Poslední změna: 01. 02. 2016, 22:15:09 od Petr Krčmář »


nobody

Re:Raspberry pi 2, openelec a webový prohlížeč
« Odpověď #1 kdy: 01. 02. 2016, 22:15:46 »
kdyz bys odinstaloval android, tedy jeho komplet uzivatelske rozhrani, veskre sluzby a veskere aplikaci, pak tam jako root nahral pouze Kodi, myslis ze by jsi se mohl prepinat do Chrome ? ;)

openelec je v principu to same, jde o minimalistickou distribuci kde nejsou zadne aplikace, zadne desktopove prostredi, zadne sluzby, pouze to minimum co je potreba pro spusteni 1 aplikace pro kterou to je urcene a to Kodi... muzes doinstalovat do Kodi "doplnek Program" nejaky prohlizec, ale bude to nouzovka, nebo muzes do openelec doinstalovat hromadu potrebnejch veci aby jsi z toho udelal desktopove prostredi s moznosti prepinat aplikace... no a nebo jednoduse pouzijes nejake uz rovnou pripravene desktopove prostredi a pridas si Kodi ;)

Re:Spuštění prohlížeče v OpenELEC
« Odpověď #2 kdy: 01. 02. 2016, 23:05:58 »
Njn, jenže co do Rpi instalovat ? Ani s jedním OS nemám zkušenosti, v linuxu jsem v životě nedělal a upřímně jsem líný se zase učit ovládat další a další OS . Kdyby šel do Rpi android, je po problémech. Kodi mám v malíku z win a androidu, takže tak np., ale učit se ovládat nějaký Raspian, či co, jen kvůli tomu, že potřebuju prachsprostý web browser ? ( a to ještě jen pro případy, kdy KODI pomocí doplňků nepřehraje nějaký stream, či archiv )

anonym

Re:Spuštění prohlížeče v OpenELEC
« Odpověď #3 kdy: 01. 02. 2016, 23:19:54 »

Re:Spuštění prohlížeče v OpenELEC
« Odpověď #4 kdy: 01. 02. 2016, 23:29:04 »
JJ, vím, ale hned v první větě máš : only x86_64 build is available .....
A to asi Raspberry není, že ?
Proto nechápu, že to neudělají pro Malinu, když určitě běží víc openelec na malině, než na x86/64 ...