reklama

Nový Root již dnes?

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1815 kdy: 06. 12. 2017, 20:41:09 »
...
To je ovšem jiná, to tvrdím celou dobu, že uživatelský zážitek na mobilních zařízeních je otřesný a to až tak, že to reálně brání normálnímu používání = jdu raději jinde, než takhle trpět. To je prostě fakt...
+1

reklama

Kosac

« Odpověď #1816 kdy: 07. 12. 2017, 08:13:38 »
Po temer dvou letech provozu - jak je na tom avizovana podpora komunity? Asi nijak, co.
Existuje nekde cerny skin, ktery je podporovan? Pouzivam nejake stare Stylish temata, ale mam to cele rozsypane.

« Odpověď #1817 kdy: 07. 12. 2017, 09:00:54 »
Psal jsem to sem někdy dříve, bylo rozhodnuto, že se na tom nebude trávit žádný čas, ať si čtenáři dělají svoje skiny, ale naši programátoři s tím nebudou mít nic společného. Takže žádná další podpora se nekoná a nechystá.

Mám k tomu jen vyjádření od programátora, který mi řekl, že ty komunitní styly jsou špatně napsané, že se neřídí názvy objektů, ale strukturou, takže jakákoliv úprava to pochopitelně rozbije. Víc k tomu bohužel nemám.

j

« Odpověď #1818 kdy: 07. 12. 2017, 09:20:12 »
A to rika to prase ktery bastli ruut a dalsi weby iinfo ... lol

Element not allowed as child of element
The attribute was specified, but the element is not a property of any item.
Bad value for attribute
No space between attributes.
Saw " when expecting an attribute name. Probable cause: = missing immediately before.

...

JardaP .

• 9 377
    • Zobrazit profil
« Odpověď #1819 kdy: 07. 12. 2017, 10:09:23 »
Psal jsem to sem někdy dříve, bylo rozhodnuto, že se na tom nebude trávit žádný čas, ať si čtenáři dělají svoje skiny, ale naši programátoři s tím nebudou mít nic společného. Takže žádná další podpora se nekoná a nechystá.

Mám k tomu jen vyjádření od programátora, který mi řekl, že ty komunitní styly jsou špatně napsané, že se neřídí názvy objektů, ale strukturou, takže jakákoliv úprava to pochopitelně rozbije. Víc k tomu bohužel nemám.

Ovsem takto podpora nevypada. Chapu, ze se vasim patlalum nechce mrsit jeste dalsi styly, nicmene na to, aby mohli mluvit o podpore, by museli napsat nejake howto, aby to mohl udelat nekdo jiny. Tomu, ze si nekdo udela reverse engineering a pak udela novy styl, se nerika podpora. Tim spise, ze mu to dalsi vylepsena verze Rootu zase napul rozbije. Ostatne asi proto nikdo nemuze napsat takove howto. Oni sami nevedi, co delaji a co jim z toho vznikne za 14 dni a jak by to rozbilo zminene howto.

j

« Odpověď #1820 kdy: 07. 12. 2017, 10:33:51 »
...
Ovsem takto podpora nevypada....

Pokud se pamatuju, tak to je navazany na strukturu prave proto, ze ten dobytek v iinfo neustale prejmenovaval vsechny prvky kolem, takze se to na zadny nazvy navazat ani nedalo, kdyz se to tejden co tejden jmenovalo jinak.

Defakto ty kecy o podpore komunity byly jen ukolebavka na ten rev co prisel po zpraseni celyho webu.

« Odpověď #1821 kdy: 07. 12. 2017, 12:00:03 »

https://forum.root.cz/index.php?topic=12625.msg237825#msg237825

#

« Odpověď #1822 kdy: 07. 12. 2017, 16:07:33 »

A clanek na toto tema nevyjde? To uz neni tak super rict, ze se nehnulo ani prstem ...

ByCzech

• 1 025
    • Zobrazit profil
« Odpověď #1823 kdy: 07. 12. 2017, 16:23:16 »
Takže žádná další podpora se nekoná a nechystá.

Ona už nějaká do tohoto "rozhodnutí" byla? Tak to mi ušlo...

Darth

« Odpověď #1824 kdy: 07. 12. 2017, 17:19:03 »
Máte někdo odkaz na to, kde tu podporu slibovali? Zajímá má to a nedohledal jsem to.

j

« Odpověď #1825 kdy: 07. 12. 2017, 18:03:31 »

JardaP .

• 9 377
    • Zobrazit profil
« Odpověď #1826 kdy: 07. 12. 2017, 18:46:04 »
Máte někdo odkaz na to, kde tu podporu slibovali? Zajímá má to a nedohledal jsem to.

Konkretne v
https://www.root.cz/clanky/novy-root-ve-spolupraci-se-ctenari/ rikaji: "Víme, že jste volali i po tmavém vzhledu, ale tady jsou data neúprosná – vzhled si přepínalo jen 1,6 % lidí a udržovat dva vzhledy je pro nás složité a přinášelo to řadu problémů. Nicméně nebráníme se tomu, aby si komunita udělala tmavý vzhled pomocí upraveného CSS a my ho na Roota vystavíme k volnému použití."

Ja rikam, ze vzniku alternativnich stylu aktivne brani tim, ze nezverejni zadne informace a alternativni styly neustale rozbijeji neustalymi nezdokumentovanymi zmenami, casto k horsimu.

Tady https://www.iinfo.cz/pro-media/root-cz-moderni-design-nove-logo-a-responzivita/ rikaji, ze ta nova hruza vznikla ve spolupraci se ctenari. To konkretne znamena, ze po intenzivnim revu nad betou odstranily ty nejvetsi hruzy, ze kterych se lidem delali opary.

Darth

« Odpověď #1827 kdy: 07. 12. 2017, 19:21:14 »
"Nebráníme se" ale neznamená "budeme vyvíjet a podporovat". Já to tak aspom nechápu. Slíbili něco víc?

Jirsákova tchýně

« Odpověď #1828 kdy: 07. 12. 2017, 19:31:52 »
ty komunitní styly jsou špatně napsané, že se neřídí názvy objektů, ale strukturou, takže jakákoliv úprava to pochopitelně rozbije.

No, já k tomu mám taky vyjádření - jdi do vole zadeke i s "programátorem"...

?

« Odpověď #1829 kdy: 07. 12. 2017, 19:53:45 »
Pro tmavý vzhled přece stačí nadefinovat jen druhý set barev. To není ani tak práce pro programátora jako pro designéra, co ty barvy sladí dohromady tak, aby byla dodržena čitelnost. Max hodina práce.

Weby s bílým a světle šedým pozadím mě vysloveně serou. Vypaluje to oči, hlavně večer.

reklama