Nový Root již dnes?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1725 kdy: 20. 09. 2017, 22:03:53 »
.... nevím, jestli to teď večer bude někdo opravovat.

Ja bych toho matlala privazal retezem k raiatoru a sedel by u pocitace, dokud to neda dohromay.

Pocitam, ze tohle musi krkat uz i IS, takze bych doporucil posilit ostrahu budovy Iinfo, nebo vam ji vyhodi do luftu.


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1726 kdy: 20. 09. 2017, 22:38:42 »
Jen jdu kolem, tak tu trousím příspěvek, aby se vědělo, že žiju...

byCzech, Jarda, hawran a Petr Krčmář - máte palec nahoru za váš přístup.

hawrane, byl jsi na setkání s redakcí? Jsi zlatej přispěvatel...

Zřím Tě, pavouku,  ;).

Jinak já si ten palec ani nezasloužím, já už na ten dnešní imprůvment ani nereagoval.
Proč taky?
(je to marný)

Měj se!

PS: Tím zlatým jsem byl dekorován za svou nevymáchanou tlamu, řekl bych...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1727 kdy: 20. 09. 2017, 22:44:29 »
PS: Tím zlatým jsem byl dekorován za svou nevymáchanou tlamu, řekl bych...

Nebud negativni, oni to v Iinfo berou tak, ze mas zlatou hubu a co slovo, to perla.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1728 kdy: 20. 09. 2017, 22:57:00 »
Tak už to vypadá OK... Co alternativní styly?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1729 kdy: 20. 09. 2017, 23:09:50 »
@ByCzech: Furt ponekud zvlastni - viz obrazek. Tam, kde jsem dal otaznik, byly jeste rano zpravicky, akorat po predchozim impuvmentu byly prekryty nejakou pruhlednou srackou, kterou jsem musel odstranit pomoci "Nuke Anything", aby se do nich alo kliknout. Dnesni impruvment to vylepsil o to, ze ta sracka je nepruhledna, po odstraneni jako predtim, se text objevi. Zajimave je, ze jsou tam ty bubliny. Nechapu, ze kdyz nad tou srackou muzou byt bubliny, tak proc tam nemuzou byt i ty zpravicky?


ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1730 kdy: 20. 09. 2017, 23:31:51 »
@ByCzech: Furt ponekud zvlastni - viz obrazek. Tam, kde jsem dal otaznik, byly jeste rano zpravicky, akorat po predchozim impuvmentu byly prekryty nejakou pruhlednou srackou, kterou jsem musel odstranit pomoci "Nuke Anything", aby se do nich alo kliknout. Dnesni impruvment to vylepsil o to, ze ta sracka je nepruhledna, po odstraneni jako predtim, se text objevi. Zajimave je, ze jsou tam ty bubliny. Nechapu, ze kdyz nad tou srackou muzou byt bubliny, tak proc tam nemuzou byt i ty zpravicky?

Tipuju to podle toho jak to vypadá na nějaký "kontejner" na reklamu. Hm...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1731 kdy: 20. 09. 2017, 23:45:27 »
Tipuju to podle toho jak to vypadá na nějaký "kontejner" na reklamu. Hm...

To asi ne, kdyz to odstranim, zmizi zaroven texty v leve casti webu a forum vyskoci nahoru (coz po predchozim impruvmentu tusim nedelalo). Takze to je nejaky objekt, ve kterem jsou responzivne narvane clanky nalevo a ktery jeste responzivneji prekryva zpravicky. Kdysi, pred radou impruvmentu tam tahle zhuverilost nebyla, zpravicky byly videt a i sly rovnou klikat.

Ja tedy stavbe webu rozumim jak stara Blazkova, ale nebylo by normalni hodit na stranku nejake pozadi, na tom si udelat dva sloupce sirky spocitane z velikosti displaye a do toho hodit vlevo clanky, vpravo zpravicky? Mi pripada, ze zavedenim responzivniho layoutu Rootu se na svete objevil novy, mysteriozni div sveta.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1732 kdy: 21. 09. 2017, 00:19:19 »
Hlavně se prosímtě nedívej na zdroják stránky, nebo se pobliješ...

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1733 kdy: 21. 09. 2017, 07:55:16 »

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1734 kdy: 21. 09. 2017, 09:37:47 »
Tak nam dnes rano zase zasahl cenzor a smazal ve foru neco jako "Sexualni dysfunkce u ajtaku a jak ji resite". Patrne tam jeste nestacil Ivan Novy napsat nejake jedovate zvasty o uprchlicich, Bibli a optimalnim rozdeleni zdroju, ktere by zduvodnily zachovani diskuse generovanim dostatecne velkeho poctu prokliku, protoze kazdy prece vi, ze o sexu se nemluvi, zato o strileni uprchliku se mluvit smi.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1735 kdy: 21. 09. 2017, 11:44:11 »
Toz jsem se ted lepe podival na ten novy impruvment. Bud jsem si vcera neceho nevsiml nebo vypukl novy impriuvment, ale momentalne to v alternativni stylu chodi takto:

-Cast zpravicek je zakryta nepruhlednym objektem, nad kterym jsou akorat bubliny.
-Po jeho odstaneni se zpravicky objevi, ovsem jsou zakryty pruhlednym objektem a nelze do nich klikat, dokud clovek neodstrani i ten pruhledny objekt.

To je jiste mohutne zlepseni ve srovnani s predchozim stavem, kdy bylo potreba odstranit jen jeden pruhledny objekt.

Blahopreji Iinfo ke vzorove podpore alternativnich stylu, presne jak to slibil soudruh reditel a tusim i redakce ve vychvalovacim clanku o novem stylu.

Danny

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1736 kdy: 21. 09. 2017, 13:14:41 »
Dneska zase vidím, že v článku o KaOSu není z hlavní stránky vidět diskuse, resp jsou tam dva příspěvky, ale na hlavní stránce není "2". Zase nějakej šotek...

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1737 kdy: 21. 09. 2017, 13:29:34 »
To není šotek. On to totiž není článek, ale odkaz do blogu. Je to ručně vložený odkaz mimo redakční systém.

Danny

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1738 kdy: 21. 09. 2017, 13:50:53 »
Aha, díky za vysvětlení.

noef

  • *****
  • 897
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1739 kdy: 22. 09. 2017, 17:29:40 »
Toz se pridavam k vlne nespokojenosti ohledne dalsich zmen, ktere rozbily reskiny. Po pravde me prijde, ze se to stale zhorsuje. Nepouzivam vychozi skin, ptam se tedy, jestli nastala opravdu nejaka zmena ve vzhledu nebo oprava nejakeho problemu? Ja si jenom vsiml, ze pridaly dalsi "logicky" pojmenovane tridy typu design-button--highlighted ci design-tile a odebraly nektere stavajici (mnohem logicteji pojmenovane).