Nový Root již dnes?

soriako

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1710 kdy: 12. 08. 2017, 18:14:46 »
Obdivuju Petra Krčmáře že na tohle má žaludek, věřím že ho současnej stav věcí štve stejně jako nás, ale narozdíl od nás si zanadávat nemůže, vyrazili by ho. Tak mu zbývá jen bezmocný "předám dál". Já osobně už bych dávno byl o dům dál, na tohle bych nervy neměl.


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1711 kdy: 12. 08. 2017, 19:09:07 »
Obdivuju Petra Krčmáře že na tohle má žaludek, věřím že ho současnej stav věcí štve stejně jako nás, ale narozdíl od nás si zanadávat nemůže, vyrazili by ho. Tak mu zbývá jen bezmocný "předám dál". Já osobně už bych dávno byl o dům dál, na tohle bych nervy neměl.
Ssss, ssss! Nakloň se blíž...
Mezi námi chlapi, kdyby tu existoval nějaký normální bugtracker, tak to tu nemuselo vypadat jako nepřetržité házení mrvy na Petra.
(A jsem si jistý, že 99.99 % to tak ani nemyslí. Veřím tomu, že se jen snaží pomoct.)

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1712 kdy: 12. 08. 2017, 19:16:39 »
Obdivuju Petra Krčmáře že na tohle má žaludek, věřím že ho současnej stav věcí štve stejně jako nás, ale narozdíl od nás si zanadávat nemůže, vyrazili by ho. Tak mu zbývá jen bezmocný "předám dál". Já osobně už bych dávno byl o dům dál, na tohle bych nervy neměl.
Ssss, ssss! Nakloň se blíž...
Mezi námi chlapi, kdyby tu existoval nějaký normální bugtracker, tak to tu nemuselo vypadat jako nepřetržité házení mrvy na Petra.
(A jsem si jistý, že 99.99 % to tak ani nemyslí. Veřím tomu, že se jen snaží pomoct.)


Ts! Chlapi s malým a měkkým? Tak mezi takové mě netahejte!  ;D ;D ;D

soriako

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1713 kdy: 12. 08. 2017, 19:27:54 »
PK nehájím a tenhle thread plně podporuju, neházíme špínu na něj ale na iinfo, a s tím on nic nezmůže, jen se občas může snažit něco předat dál. Sorry že je to bez citace a stručný, když jsem to zkusil odeslat tak se mi to celý smazalo a už to kakám celý psát znova.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1714 kdy: 12. 08. 2017, 20:09:23 »
@soriako: Aha, take jsi se chytil na tenhle prehistoricky bug. Jo, to musis napred hodit na clipboard, jako to delaji ostatni.


anahcrom

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1715 kdy: 17. 08. 2017, 01:13:27 »
v galerii (https://www.root.cz/galerie/*)je bug: DIV.main má v html kódu nastaveno css="opacity:0", což způsobí, že se galerie nezobrazí a je vidět jen černá plocha.
Spoléhá se na inline skript, jenže ono se to sesype a nefunguje a ani nefunguje ajaxová navigace v obrázcích. AŽ po 60 sekundách(asi) se objeví v konzoli ([Error] Failed to load resource: Došlo k vypršení žádosti. (bb_onan2n.js, line 0)) a začne to fungovat.  Holt někdo tady překombinoval
Kód: [Vybrat]
(function() { var $this = $('.main');

// fade-in effect
$this.css('opacity', 0);
$(IInfo.Gallery._instance).bind('gallery.load', function() {
$this.animate({opacity: 1}, 350);
});
})();

Lama

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1716 kdy: 17. 08. 2017, 05:46:25 »
PK nehájím a tenhle thread plně podporuju, neházíme špínu na něj ale na iinfo, a s tím on nic nezmůže, jen se občas může snažit něco předat dál. Sorry že je to bez citace a stručný, když jsem to zkusil odeslat tak se mi to celý smazalo a už to kakám celý psát znova.


https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/lazarus-form-recovery/  ;) - zatím snad eště fachá

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1717 kdy: 12. 09. 2017, 21:38:22 »
Kua, to odskakování, to je prostě BĚS.

To je peklo, právě jsem se asi desetkrát dostal na jiná témata ve fóru, než jsem chtěl. A to jsem u těch posledních pokusů fakt počkal, až se ten seznam jakože "donačte"...

Hint: 12.9.2017

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1718 kdy: 20. 09. 2017, 18:16:54 »
Koukam, ze zizkovsky pepici zase neco zmrvili ... svetlejsi podklad pod perexama je fuc, udelat zarovnanej sloupec je pro ne zjevne naprosto neresitelny (staci se podivat kde zacina hlavickovej clanek a kde clanek pod nim) ...

Ja myslim soudruzi, ze kdybyste to udelali jako ty proklinany tabulky ... tak by to aspon fungovalo, kdyz uz teda netusite jak se pouzivaj stylopisy.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1719 kdy: 20. 09. 2017, 18:49:13 »
Copak to, ale novy impruvment zase vice rozbil alterantivni styl. Tolik k proklamovane podpore tech komunitnich stylu. A na ten defaulni magazin pro zeny v domacnosti ja se divat nedokazu.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1720 kdy: 20. 09. 2017, 18:55:15 »
udelat zarovnanej sloupec je pro ne zjevne naprosto neresitelny (staci se podivat kde zacina hlavickovej clanek a kde clanek pod nim

Buď rád, že ta zmaštěnina ještě drží částečně pohromadě. Žádného vývojáře zjevně za několik měsíců nesehnali (zpropadených 8 ředitelů, zbývajících 20K/měs. hrubého bohužel nestačilo) a tomu studentíkovi ze Žižkova už zase začíná semestr.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1721 kdy: 20. 09. 2017, 20:10:19 »
Copak to, ale novy impruvment zase vice rozbil alterantivni styl.

Buď v klidu, originální styl je očividně rozbitý taktéž ;D

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1722 kdy: 20. 09. 2017, 20:27:00 »
Je to tak, navíc nejen na Rootu, ale je to stejně rozbité napříč všemi servery. Nahlásil jsem to, uháním vývojáře, aby se to vyřešilo co nejdříve, ale nevím, jestli to teď večer bude někdo opravovat.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1723 kdy: 20. 09. 2017, 20:33:25 »
Nahlásil jsem to, uháním vývojáře, aby se to vyřešilo co nejdříve

Vývojář vzkazuje, že slaví začátek semestru v pivnici U Houdků a do pondělka ať s ním nepočítáte.

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1724 kdy: 20. 09. 2017, 21:11:17 »
Jen jdu kolem, tak tu trousím příspěvek, aby se vědělo, že žiju...

byCzech, Jarda, hawran a Petr Krčmář - máte palec nahoru za váš přístup.

hawrane, byl jsi na setkání s redakcí? Jsi zlatej přispěvatel...