Nový Root již dnes?

pyjus

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1575 kdy: 26. 03. 2017, 21:10:38 »
protoze by nemohli onanovat nad svou hlouposti


j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1576 kdy: 27. 03. 2017, 10:01:02 »
lol ... soudruzi vylepsili lupu ... The page isn't redirecting properly (https varianta, jeste pred vikendem to fungovalo)

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1577 kdy: 03. 04. 2017, 16:51:47 »
Už se mi zas posraly sušenky, všechny komentáře nepřečtené. Vy jste ale matlalové, to svět neviděl.

soriako

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1578 kdy: 03. 04. 2017, 17:39:48 »
nadšení z novýho rootu koukám neutichá...  ;D

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1579 kdy: 03. 04. 2017, 19:16:00 »
Už se mi zas posraly sušenky, všechny komentáře nepřečtené. Vy jste ale matlalové, to svět neviděl.

To je normalka ... me to prozmenu vraci oblibenou 504ku ... to uz je taky nejmin desetileta tradice.

Jo a o kukiho sem prisel taky ... dneska dokonce prosychr 2x ... asi to nezvlada prechod na letni cas.


#

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1580 kdy: 03. 05. 2017, 21:05:34 »
Vývojáři mi nabídli, že by se podívali na ten uživatelský styl, který podle nich pravděpodobně obsahuje prvky, které by tam být neměly, protože jsou náchylné na změny. Výsledkem by mohla být nějaká stabilizace, případně doporučení, jak by měl ten alternativní styl vypadat.
Uz meli vyvojari moznost se na to podivat?
Dvoumesicni vyroci je za nami, takze jak to mame s tou otevrenosti a podporou komunity? Vidim, ze nijak. Hlavne si to zas dejte do clanku, jak moc spolupracujete, ach jo.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1581 kdy: 03. 05. 2017, 22:04:10 »
Ten požadavek mi byl zamítnut. Stanovisko je takové, že si čtenáři mohou dělat své styly, ale naši programátoři na tom nebudou trávit čas. Já se snažím ještě přesvědčovat v tom smyslu, že bychom měli alespoň vydat nějakou základní dokumentaci, jak to dělat správně a nějaký seznam stabilních názvů prvků, kterých se dá držet. Ale rozhodnutí nezáleží na mě.

Podle našich vývojářů je ten alternativní styl udělaný špatně, odkazuje se tam velmi často do struktury dokumentu a ne na názvy objektů. Takový styl je pak hodně křehký a stačí malý zásah do struktury HTML a celé se to rozbije. Právě proto si myslím, že by k tomu mohla vzniknout nějaká dokumentace, která vysvětlí, jak to dělat správně.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #1582 kdy: 04. 05. 2017, 00:41:17 »
ja chcem cierne pozadie  :(

Někde na GitHubu vzniká od komunity, jakmile to bude hotové, dáme na web návod, jak si to u sebe v prohlížeči nasadit. Čili to budeme podporovat, pokud si to bude komunita udržovat. Klidně si můžete vyvinout úpravu na modrou variantu. Ale my chceme mít jen jeden vzhled, nechceme jich udržovat víc. Navíc podle našich statistik používalo tmavý vzhled mizivé procento (tuším 1,6 %) uživatelů. Já jsem byl mezi nimi, ale mám v plánu si zvyknout na světlou.

Skoro nikdo ho nepoužíval (já třeba ano), ale řekli jsme, že jestli si ho komunita udělá a bude udržovat, odkážeme ho na Rootu i s podrobným návodem, jak si to zapnout v prohlížeči pomocí rozšíření. Něco už vzniká na GitHubu.

Když ptáčka lapají... :o

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1583 kdy: 04. 05. 2017, 00:43:38 »
...ale naši programátoři na tom nebudou trávit čas....
No ty delaj vubec jedno velky smradlavy ... (vyridit pls osobnimy pozdravy soudruha kukiho, ten mizi zcela pravidelne jako para nad hrncem a nejen tady samo)

A jak konstatoval predrecnik chtelo by to zas nejakej clanek na tema jak je podporovana komunita ... nejlepe tim, ze se zcela kdykoli bez varovani zmeni zcela cokoli, a tudiz vsechno prestane pekne obratem fungovat.

Stanovisko je takovy, ze vlastni stylopis si umim napsat k cemukoli, a to klidne i bez "podpory" komunity. A narozdil od tohodle kolotoce mi to bude fungovat nejmin nekolik let.

"programatori " ... megalol

Bad value for attribute sizes on element img: Expected number
No p element in scope but a p end tag seen.
The itemprop attribute was specified, but the element is not a property of any item.

Nebo muzeme o levej vejs zejo ...
Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma: no-cache

Mno uz se tesim ... japa se vasi "programatori" vyporadaj s GDPR ... to bude jiste sranda ...

noef

  • *****
  • 897
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1584 kdy: 04. 05. 2017, 07:02:22 »
Ja uz vlastni skin moc neplanuji updatovat, nebavi me to opravovat po kazdem zasahu "odborniku". Hlavne ze si oteviraji hubu, jak to komunita dela blbe, ale aby pomohli to ne. (IMO tam i oni maji hodne amateriny, ale na rozdil od nich komunita za svou praci na rootu nedostava chechtaky...)

Experimentuji s kombinaci ripperu a normalniho FE, ktere komunikuji pres REST API. Jsem v dost rane fazi, ale par veci uz funguje - seznam nejnovejsich clanku a detail clanku. Vyhodou tohoto reseni je (bude), ze at si dodaji mistni "vyvojari" jakykoliv bordel na stranku, tak se to (skoro) nikdy nepresyspe do toho custom FE. Podobne pokud rozbijizmeni layout, tak custom FE bude imunni, jen muze byt potreba maly zasah do ripperu (ale nebude treba vubec sahat na styly a znovu hackovat layout, "klientska" cast FE zustane zcela stejna). Posledni dobou jsem na tom moc nepracoval, ale kdyz vidim, jak je tu podporovana komunika, tak bych na tom asi jeste mel maknout.

kosac

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1585 kdy: 04. 05. 2017, 07:44:30 »
Zkuste to dodelat a pustit ven, prosim. Tohle je jeste vetsi zverstvo, nez puvodni zmena designu v r.2006. Tohle muselo navrhnout prase.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1586 kdy: 04. 05. 2017, 10:52:12 »
Ten požadavek mi byl zamítnut. Stanovisko je takové, že si čtenáři mohou dělat své styly, ale naši programátoři na tom nebudou trávit čas. Já se snažím ještě přesvědčovat v tom smyslu, že bychom měli alespoň vydat nějakou základní dokumentaci, jak to dělat správně a nějaký seznam stabilních názvů prvků, kterých se dá držet. Ale rozhodnutí nezáleží na mě.

Podle našich vývojářů je ten alternativní styl udělaný špatně, odkazuje se tam velmi často do struktury dokumentu a ne na názvy objektů. Takový styl je pak hodně křehký a stačí malý zásah do struktury HTML a celé se to rozbije. Právě proto si myslím, že by k tomu mohla vzniknout nějaká dokumentace, která vysvětlí, jak to dělat správně.

taková otázka co tam jako ty it hoši lenoši celej den dělaj?? pro slušnýho programátora je střihnout jinej skin na webík práce tak maximálně na hoďku ato ještě když se musí řešit různé specialitky a je na to sám 8)
si hošani naběhli zkusit opít rohlíkem it gramotnou komunitu  8) tohle by jim prošlo tak maximálně na vitalii  8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1587 kdy: 04. 05. 2017, 11:12:34 »
Root nemá žádné vlastní programátory, všechno řeší společní programátoři ve vydavatelství. A pokud dostanou za úkol programovat třeba databázi porovnávající kreditní karty pro Měšec, tak se nebudou věnovat Rootovi. Pak je na vedení, jak přiděluje jejich drahý čas a jakou prioritu má ten který projekt. Ten seznam úkolů je jen za Roota velmi dlouhý, vynásobte si ho deseti projekty, přičtěte k tomu různé „rychlovky“ od akcí, marketingu a přímo vedení a máte přibližně obrázek toho, co ti čtyři lidi dělají.

tomasfuk

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1588 kdy: 04. 05. 2017, 12:25:26 »
Čas "programátorů" je drahý a root má zjevně pro vydavatelství minimální prioritu. Asi root nepřináší dostatek chechtáků aby zaplatil vydavelství drahý čas "programátorů. Skoro by se dalo říct, že dává rozum nestrkat prachy do něčeho, co mi prachy nepřináší, jenže když dělám IT web pro odbornější publikum, musí být ten web k odbornějšímu publiku přívětivý a k tomu je potřeba nějaká investice.

Je pochopitelný, že čtenáři vitalie, kteří si přišli přečíst o modré velrybě nebudou řešit rozbitý kód stránky, protože na ně ještě čeká spousta obsahu k olajkování a samo se to přece neudělá.

Ti "programátoři" jsou asi jen obyčejné lopaty, co místo rootu chodí na lživě. Placeni taky budou od hodiny a když jim nějaký manager neřekne opravte na rootu tohle a tamto, tak o co jim jde.

Až by se chtělo říct: " Vyserte se na vydavatelství a udělejte komunitní web". Komunita tu zjevně je.

tnr

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1589 kdy: 04. 05. 2017, 13:05:37 »
Čas "programátorů" je drahý a root má zjevně pro vydavatelství minimální prioritu. Asi root nepřináší dostatek chechtáků aby zaplatil vydavelství drahý čas "programátorů. Skoro by se dalo říct, že dává rozum nestrkat prachy do něčeho, co mi prachy nepřináší, jenže když dělám IT web pro odbornější publikum, musí být ten web k odbornějšímu publiku přívětivý a k tomu je potřeba nějaká investice.

Je pochopitelný, že čtenáři vitalie, kteří si přišli přečíst o modré velrybě nebudou řešit rozbitý kód stránky, protože na ně ještě čeká spousta obsahu k olajkování a samo se to přece neudělá.

Ti "programátoři" jsou asi jen obyčejné lopaty, co místo rootu chodí na lživě. Placeni taky budou od hodiny a když jim nějaký manager neřekne opravte na rootu tohle a tamto, tak o co jim jde.

Až by se chtělo říct: " Vyserte se na vydavatelství a udělejte komunitní web". Komunita tu zjevně je.


Mozna to souvisi i s tim,ze tu pulka lidi blokuje reklamy a iinfo od nich nevidi ani korunu))

Ale s tim komunitnim webem proc ne.. Zalozit ho muze kazdy. Jen nevim,jak se budou platit autori))