reklama

Nový Root již dnes?

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1425 kdy: 16. 12. 2016, 14:33:56 »
Navic od asi pate urovne zrejme umyslne nefunguje odsazovani, coz zabiji jakoukoliv rozvinutejsi diskuzi, ktera nekdy byva i k tematu.

Hned po redesignu jsem navrhoval, ať aspon udělají u reakce odkaz na předchozí příspěvek, na který bylo reagováno (viz ABC). Všechno marno. Hlavně, že se implementují nějaké debilní JS palce nahoru a dolů, na které kliká zřejmě pouze cílová skupina magorů, protože např. zcela věcně správné komentáře nasbírají deset negativních a nula pozitivních hodnocení.

No, ještě tu nestačili dokriplit defaultně řazení komentářů podle těch zcestných hodnocení jako na Lupě, to bude definitivní smrt diskusí, protože pokaždé to překlikávat fakt nehodlám.

Na opravy dlouhodobých bugů nejsou zdroje (vyjma implementace manažerských kokotin a šmírovacích/sociálních srágor, to má samozřejmě top prioritu). Pokrok nezastavíš.  >:( ::)

reklama

JardaP .

• 8 153
    • Zobrazit profil
« Odpověď #1426 kdy: 16. 12. 2016, 14:55:14 »
No jo, ale mas zakazniky IT-pozitivni? Rekl bych, ze my totiz letime vic na funkcnost a az ve druhe rade na design a to urcite ne za cenu funkcnosti.

Dnesni Root pouziva universalni layout, ktery musi vyhovet vsem, ajtaky pocinaje, zenami v domacnosti konce. Dokonce i agentovi Buresovi, ktery o IT vi jeste mene.

ehmmm

« Odpověď #1427 kdy: 27. 12. 2016, 17:14:41 »
zase nejaka drobna uprava

JardaP .

• 8 153
    • Zobrazit profil
« Odpověď #1428 kdy: 27. 12. 2016, 18:17:47 »
Kde proboha? Nestras!

BTW, taky mas zpravicky tady: https://www.root.cz/zpravicky/ naplacane jednu pres druhou? Akorat nevim, kdy to vzniklo, ale uz je to nejakou dobu.

#

« Odpověď #1429 kdy: 27. 12. 2016, 18:42:13 »
Ja mam od posledni zmeny pretecenej text ze zpravicek, viz

Seamonkey 2.46/Linux

#

« Odpověď #1430 kdy: 27. 12. 2016, 18:45:35 »
Tak pardon, nevsiml jsem si, ze byl novej update stylu, ted uz to je v poradku, dik!

JardaP .

• 8 153
    • Zobrazit profil
« Odpověď #1431 kdy: 06. 01. 2017, 12:08:13 »
Nejaky novy impruvment?? Pri pokusu o prohlednuti prispecku do fora (nevim, jak pri odeslani), vypadne chybova hlaska, ze telo zpravy zustalo prazdne. Problem zmizi po vypnuti JS. Ten tedy normalne vypinam, ale nejak jsem dnes zapomnel.

ehmmm

« Odpověď #1432 kdy: 06. 01. 2017, 16:15:34 »
Do zpravicek jsem v zivote nelezl.
Vypada to, ze od rozliseni uzsiho nez cca 1100 px se jejich responzivni nadhera pokousi o dva sloupce.
U homepage to je az u rozliseni cca 900 px.
Jestli se nepletu, tak ty na to koukas nejakym AsusemEEE, ja mel rozliseni uzsi nez 1280 px naposledy v roce 2005.
Casem na to treba kouknu.

To s tim javascriptem se me asi netyka. (?)

JardaP .

• 8 153
    • Zobrazit profil
« Odpověď #1433 kdy: 06. 01. 2017, 16:47:05 »
@ehmmm: Jo, ja mam maly display, 1024x600. Ale driv se to tam nejak veslo, nevim presne, kdy vznikl impruvment, kvuli kteremu to ted nejde.

Ja tam drive take nelezl, protoze stacilo otevrit link s odpovedmi na zpravicku z mailu a pomoci Ctrl-F najit prvni prispevek. Pak tam chytre dali mnohem responzivnejsi ikony, ktere se Ctrl-F najit nedaji. Takze zbyva vlezt do zpravicek a kliknout tam (ovsem tam se to prekryva, takze nekliknes) nebo vzit link z mailu a rucne dopsat /#newindex1 nebo tak nejak. Samozrejme, bylo by prilis komplikovane a prakticke, kdyby v mailu posilali link rovnou s odkazem na prvni novou odpoved.

ehmmm

« Odpověď #1434 kdy: 08. 01. 2017, 12:12:28 »
Tak jsem neco nejak upravil. Je o hnusny, ale nemelo by se to prekryvat.

JardaP .

• 8 153
    • Zobrazit profil
« Odpověď #1435 kdy: 08. 01. 2017, 15:44:14 »
Vyborne, diky. A ani to neni hnusne, je to vsechno pekne v jednom sloupci, coz se lepe sleduje. Ty dva sloupce predtim me docela sraly. V priloze mas obrazek, jak to ted vypada.

Prosby. Jen dvě.
« Odpověď #1436 kdy: 08. 01. 2017, 18:21:48 »
1. Nemohl by ten křížek k zavření té otravnosti, která na mne vždycky vyskočí, když vlezu někam na článek a otravuje mne s nějakým dalším, podobným článkem, být větší? (nebo být větší ta oblast, která má fungovat pro "close"?)
Vždycky, když to na mne vyskočí (a odvádí mou pozornost od toho, co si doopravdy chci číst) a já se to snažím rychle zabít myší, tak to nezavřu a zareaguje jako link a přehodí mne to jinam. Zřejmě není citlivý ani celý ten křížek, možná je pro jistotu jako "close" jen ten průsečík.

2. Nemohla by ta výše jmenovaná zhovadilost přestat vyskakovat, když už jsem ji jednou zavřel?

Děkuji.

Palo M.

Re:Prosby. Jen dvě.
« Odpověď #1437 kdy: 09. 01. 2017, 06:36:11 »
2. Nemohla by ta výše jmenovaná zhovadilost přestat vyskakovat, když už jsem ji jednou zavřel?

DIY:
Kód: [Vybrat]
root.cz##.related-texts-moving-layer
Áno ja viem, nabudúce zas bude nejaký iný "obšťastňovák".
Tak ale keď sa ti nepozdáva takéto pragmatické riešenie, tak sa asi načakáš.

Re:Prosby. Jen dvě.
« Odpověď #1438 kdy: 11. 01. 2017, 20:56:07 »

DIY:
Kód: [Vybrat]
root.cz##.related-texts-moving-layer
Áno ja viem, nabudúce zas bude nejaký iný "obšťastňovák".
Tak ale keď sa ti nepozdáva takéto pragmatické riešenie, tak sa asi načakáš.

No, původně jsem nechtěl.
Ale vzhledem k nereakci jsem to v tom uBlocku nakonec zablokoval...

Re:Nový Root již dnes? [žádost]
« Odpověď #1439 kdy: 12. 01. 2017, 12:49:20 »
Vyskočilo tu na mne dnes varování NoScriptu o jakémsi getsitecontrol.com.

Prosím, mohli byste příště, až zase přidáte do svých stránek nějaké nové skripty (3d party), dát o tom vědět i se zdůvodněním, proč je to potřeba?

Děkuji.

reklama