Nový Root již dnes?

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #855 kdy: 13. 04. 2016, 17:31:17 »
Právě byla nasazena nová verze diskusí pod články. Je to kompaktnější, na mobilu to nedělá takovou nudli a prvky nezabírají tolik místa.

Vypnutí sociální lišty mám slíbené během několika dnů.

Kruci, nemohla by tam doopravdy být nějaká svislá, jednoduchá, čára (nebo nějaká jiná, podobně primitivní, grafická značka) na horní/spodní hraně příspěvku, aby bylo hned vidět úroveň zanoření?

Orientovat se podle odsazení textu příspěvků je na fakt pikaču.
Kór, když je ten text v tom svým bloku tak rozplizlý a jeho levé zarovnání netvoří na první pohled zřetelnou hranici.

Viz:
http://www.root.cz/clanky/recenze-knihy-functional-thinking-paradigm-over-syntax/nazory/

PS: Na matlafounu jsem úplně ztracený.
PPS: To trhané načítání tamtéž je k zblití.


ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #856 kdy: 13. 04. 2016, 21:52:39 »
Právě byla nasazena nová verze diskusí pod články. Je to kompaktnější, na mobilu to nedělá takovou nudli a prvky nezabírají tolik místa.

A to, ze se od urcite urovne vetveni (cca 5. uroven) dale nezvetsuje odsazeni zleva, by opravit neslo?
Jaky to ma duvod? Proc to neni treba az u 10. urovne? Nebo proc ta velikost odsazeni neni napr. nejak logaritmicky?

To uz tady bylo ... a vypadalo to tak, ze 10 odsazeni melo 3 znaky na radek ...

Což byl zjevný bug. Mělo to být 1 písmenko na řádek a mělo se to číst shora dolů. ;D

ehmmm

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #857 kdy: 13. 04. 2016, 22:19:38 »
A to, ze se od urcite urovne vetveni (cca 5. uroven) dale nezvetsuje odsazeni zleva, by opravit neslo?
Jaky to ma duvod? Proc to neni treba az u 10. urovne? Nebo proc ta velikost odsazeni neni napr. nejak logaritmicky?

To uz tady bylo ... a vypadalo to tak, ze 10 odsazeni melo 3 znaky na radek ...

A to by ten logaritmus jakztakz resil.

Dale mi jeste neni jasne, proc je datum/cas az na konci prispevku, zatimco jmeno je na zacatku.
A postradam u novych prispevku odkaz na skok na dalsi novy prispevek. (?)
(Lajkovaci/dislajkovaci lista je zrejme nejaky designersky ulet, ktery asi preziju, nebo nejak zablokuju.)

Lemming

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #858 kdy: 13. 04. 2016, 22:20:22 »
A ještě jeden bugreport: Když jsem ohodnotil příspěvek, tak se mi to samé hodnocení pak ukazovalo u všech příspěvků.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #859 kdy: 13. 04. 2016, 22:28:15 »
A ještě jeden bugreport: Když jsem ohodnotil příspěvek, tak se mi to samé hodnocení pak ukazovalo u všech příspěvků.

To je normalni, to je umela inteligence, aby sis usetril praci. Jako kdyz ti naseptavace nasepatavaji, ci si mysli, ze chces nebo jako kdyz Google hleda neco jineho, nez jsi zadal, protoze jim to pripada pravdepodobnejsi.


ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #860 kdy: 13. 04. 2016, 22:46:44 »
A ještě jeden bugreport: Když jsem ohodnotil příspěvek, tak se mi to samé hodnocení pak ukazovalo u všech příspěvků.

Nečekali jste přece, že oprava bude bez nových bugů, že ne?

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #861 kdy: 14. 04. 2016, 08:25:13 »
Vzhled u diskuze pod komixem, je co? Wokna v nouzovém režimu?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #862 kdy: 14. 04. 2016, 08:37:20 »
A postradam u novych prispevku odkaz na skok na dalsi novy prispevek.

Ten tam je, kdyz mas vypnuty JS. Jinak se zapnutym JS tam objevi, kdyz se nad ten prispevek zaparkuje mys - nevim tedy, jak to delaji useri na founu, kdyz nemaji mys. To je prave vyhoda pouziti JS. Vyvojarum to umoznilo vyvinout dalsi picovinu, jejiz nasazeni ucinilo cteni diskusi komplikovanejsim. Me by nejvic zajimalo, podle ceho se pozna, ktery prispevek je novy - barevne odliseni mi uplne zmizelo a to i s defaultnim stylem, ktery povazuju za nepouzitelny. Jediny zpusob, jak poznat novy prispevek, je prave to, ze po zaparkovani mysi tam vidim odkaz na posun na dalsi novy prispevek. Ten ovsem nebude u toho posledniho, tam muzu doufat jen v to, ze se skok povedl presne na zacatek okna browseru.

Blahopreji timto vyvojarum, jejich nova implementace je sice zcela nepouzitelna, zejmena se zapnutym JS, ale je vysoce originalni, nepochybne s davkou inspirace z MS Minesweaperu. Tak vysoka davka originality by jiste umoznila udeleni patentu v USA, o ktery by Iinfo melo urychlene pozadat, aby takovou kokotinu nikdo jiny nemohl nasadit.

JmJ

  • ****
  • 315
    • Zobrazit profil
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #863 kdy: 14. 04. 2016, 08:43:59 »
Me by zajimalo, klolik roku maji ti lidi, co to programuji/vyvijeji/nevrhuji. Hadam tak 20 a zarazenou pubertu k tomu. Kdyby to vymyslel clovek, ktery to opravdu pouziva a chce si obcas neco precist pri praci nebo pri chvilce na wc nebo nekde pri cekani u doktora, tak by nikdy polovinu tech "vymozenosti" neudelal. To je opet jen takove povzdechnuti nad vsemi moznymi skryvackami, zjevovackami, vysunovackami a jinymi kokotinami :-(.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #864 kdy: 14. 04. 2016, 09:30:52 »
Ten tam je, kdyz mas vypnuty JS. Jinak se zapnutym JS tam objevi, kdyz se nad ten prispevek zaparkuje mys

Aha. Báječná inovace. Děkujeme. Pane Krčmář, vyříděj, že dotyčným vývojářům posílám děkovný kopanec do (_!_).

P.S. Osobní předání v redakci před nastoupenou četou samozřejmě možné, stačí navrhnout termín.
P.P.S. Kolega nade mnou se asi rád připojí, možná i další. A možná přijde i kouzelník.

 ::) ::) ::)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #865 kdy: 14. 04. 2016, 09:44:13 »
Tady uz kopanec nepomuze, tohle je na detencni centrum pro nebezpecne psychiatricke pacienty. Nyni je snad uz jasne, ze Iinfo zamastnalo psychopaty, kteri se omylem naucili trochu programovat, rozvinuli patologickou nenavist v IT a tu nyni vyjadruji sabotazemi prostrednictvim implementaci ficur na Rootu. A to tady pan reditel rikal http://www.lupa.cz/clanky/nahly-pokles-cisel-navstevnosti-ceskeho-internetu-mohl-za-to-filtr-pro-adblock/nazory/731023/odpovedet/ , ze to tu placaji podle pripominek uzivatelu. Takze panove, jestli nekdo z vas pozadoval tuhle novou picovinu, tak se priznejte, nez se to prolatne jinak a bude to horsi.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #866 kdy: 14. 04. 2016, 09:45:18 »
Tak za me je zmena diskuzi hodne k horsimu. Me porad chybi tlacitko Vyse, ktery kdy by stranka vyrolovala na prispevek, ke kteremu je odpoved. Datum by mi vyhovovalo nahore v hlavicce prispevku. A hlavicku bych chtel oddelenou od textu nejlepe nejakou jinou barvou pozadi. Nechapu, proc je tlacitko odpovedet tak obrovske asi kvuli telefonum, ale hrozne mi tam prekazi. Neslo by take aby ty oddelovaci cary mezi prispevky byli od zacatku  textu prispevku (tj. odsazene stejne jako text).

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #867 kdy: 14. 04. 2016, 10:08:58 »
To by neslo ... teda leda ze by ses vzdal nekolika (2-3) mozkovych bunek a venoval je tvurci.

Fascinace ...  kupujeme si monitory, ktere maji 1920px (a nebo taky 2x tolik) ... a je nam predkladan obsah, ktery se zobrazuje jako nudle siroka 550px ... fakt uzasny. Budu muset rict kolegum, ktery bastlej nejakou tu gamesku, ze se nemaj trapit s roslisenim, natoz nejaky to 4k ... staci 320x200 ...

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #868 kdy: 14. 04. 2016, 10:31:37 »
Nahlásil jsem ty věci jako bugy, skutečně se s tím pracuje teď špatně. Bohužel jsem to neviděl před nasazením, takže jsem neměl čas si to vyzkoušet. Prostě jsem to uviděl nasazené stejně jako vy. Budu tlačit na vývojáře, aby to co nejdřív opravili.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #869 kdy: 14. 04. 2016, 10:38:55 »
Tak mozna, ze kdyby si to soudruzi pred nasazenim otestovali ponekud dukladneji, nez ze jen vyzkousi, jestli se to zobrazuje, tak by k takovymto botam nedochazelo. Doufam, ze s tim neco udelaji drive, nez za obvykly pulrok.