Nový Root již dnes?

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #15 kdy: 27. 01. 2016, 10:44:50 »
Varování jsem ti posílal včera mailem. Máš tam další info, neodpověděl jsi mi. A fórum se přepne za chvíli do nového vzhledu taky. Jen ty změny nabíhají postupně, admini aktualizují databázi, musí opravit nastavení HTTPS a je toho vůbec celkem hodně. Takže chvíli vydrž.

Tak počkej, nepatřím mezi lidi, co si čtou co 30 minut maily. (Ale samozřejmě díky za ten mail.)

Nehledě k tomu, že tím mailem jste asi stejně oslovili jen nějakých 5 % lidí? 10? 15? ?

Nebo jen mne?
 ;)


Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #16 kdy: 27. 01. 2016, 10:46:21 »
ja chcem cierne pozadie  :(

https://github.com/lemmingucwcz/DarkRoot
(mozna je i nejaka jina varianta, o ktere nevim)

Ted by to jeste asi chtelo trochu poladit, ale autor celkem ochotne akceptoval pullrequesty, takze mas sanci.

TKL

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #17 kdy: 27. 01. 2016, 10:46:27 »
Nedal by se ten levý pruh uvnitř článku přehodit napravo

Tohle jsme dlouho řešili a nakonec jsme se rozhodli to zatím nechat tahhle. Uvidíme, jak to celé bude fungovat, musíme v praxi změřit spoustu věcí a pak se podle výsledků rozhodnout, co bude dál. Možná na základě toho vzniknout nějaké A/B testy různých variant. Ale fakt musíme chvíli počkat na to, jak bude která část fungovat.

No teď jsem zkoušel, jak se to chová na změnu velikosti okna a dle mého tedy dost divně: od 768px níže se ten pruh schová a vidím jen článek (paráda!), ale nad 768px ten pruh má fixní šířku a článek se přizpůsobuje zbytku volného prostoru. Jak říkám, přehozené priority, méne důležité na úkor podstatného. Aspoň tedy z mého pohledu coby čtenáře.

Worker

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #18 kdy: 27. 01. 2016, 10:47:32 »
Dokud nabizeli preview, nedival jsem se.

Beta.root.cz běžela půl roku, odkazy byly na každé stránce, byl k tomu článek, témata ve fóru, celé se to upravovalo na základě více než 200 připomínek od čtenářů. Vývoj byl otevřený a veřejně připomínkovaný.
Nuz, myslim, ze tie najdolezitjesie pripomienky zapracovane neboli. Stranku mam teraz doslova rozmrdanu. Vobec sa to neda citat. Myslim, ze je nacase opustit tuto potapajucu sa lod a ist niekam, kde este vladnu aspon zbytky zdraveho rozumu.

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #19 kdy: 27. 01. 2016, 10:49:39 »
Nuz, myslim, ze tie najdolezitjesie pripomienky zapracovane neboli. Stranku mam teraz doslova rozmrdanu. Vobec sa to neda citat.

Naopak, zapracováno bylo téměř vše. Doporučuji se podívat na původní verzi, která je k vidění na webu 120na80.cz. Já tu nic rozbitého nevidím, prosím o přesnější popis nebo nejlépe o screenshot. Nezůstalo něco v cache v prohlížeči? Pomůže tvrdý reload: ctrl+shift+f5.


Stepan Kasal

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #20 kdy: 27. 01. 2016, 10:53:14 »
Beta.root.cz běžela půl roku, [...] veřejně připomínkovaný.

Trochu se mi nelíbí ta impikace, že jsem musel připomínkovat.  Já jsem mohl, za to jsem Vám vděčný.

A ze své strany lituji, že má původní věta vyvolávala dojem, že jste to změnili bez možnosti to ovlivnit. Omlouvám se.

Mohl jsem se pokusit formulovat připomínky, při tom bych si jistě zvykl na manší změny, které by mi ani nestály za formulaci, a přechod už by ani nebolel.  Myslel jsem jen to, že nelituji, že jsem tuto možnost nevyužil.  Vy litovat nemusíte, neplatím Vám ani peníze, natož abych si zapnul reklamy.

Investovali, jste do toho hodně práce, včetně té otevřené komunikace.  Proto Vám přeji, abyste pro svůj nový produkt našli hodně zákazníků, starých i nových.

Změnil jsem se, odchod z roota (pokud nastane) mne tolik nemrzí, to mne mnohem víc mrzí to, kolik let jsem neviděl Tebe, Petře.

Štěpán

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #21 kdy: 27. 01. 2016, 10:57:17 »
to mne mnohem víc mrzí to, kolik let jsem neviděl Tebe, Petře.

Já jsem taky na všech možných i nemožných akcích, konferencích. Za měsíc budu třeba na InstallFestu. Vůbec není problém mě potkat a popovídat si o čemkoliv, včetně nového Roota :D

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #22 kdy: 27. 01. 2016, 11:00:52 »
Si jako vazne delate zadek ... misto 4 postu mam na monitoru 1,5 postu ... mezi nima 3cm mezera ... pismena jak krava ...

k

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #23 kdy: 27. 01. 2016, 11:01:40 »
Takže se skutečně naplnily nejčernější scénáře a web root.cz byl deklasován :-)

Na základě připomínek čtenářů byla odstraněna jenom ta skládka dole, základní chyby zůstaly a to písmo pro zrakově postižené a hektary nevyužitého místa, člověk aby si ušoupal prst když to tady chce číst a to nevím jestli se mi bude chtít.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #24 kdy: 27. 01. 2016, 11:03:44 »
Naopak, písmo se upravovalo několikrát a zmenšovalo se. Takže i tento požadavek byl vyslyšen.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #25 kdy: 27. 01. 2016, 11:04:50 »
Si jako vazne delate zadek ... misto 4 postu mam na monitoru 1,5 postu ... mezi nima 3cm mezera ... pismena jak krava ...

To je ta materiální móda - promr*at co nejvíc vertikálního místa. Tomu prostě nerozumíš, no.  ::) ;D

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #26 kdy: 27. 01. 2016, 11:17:08 »
Jako je pravda, že web je zbytečně "rozlezlý" a toho volného místa mezi postama je celkem dost.

Mě osobně pomohlo zoom na 60% a jsem happy :)
Když chceš, dokážeš vše!

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #27 kdy: 27. 01. 2016, 11:18:42 »
Mě osobně pomohlo zoom na 60% a jsem happy :)

Já mám naopak 110 %. Zjevně se to nedá udělat univerzálně, každý chce trochu něco jiného.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #28 kdy: 27. 01. 2016, 11:20:20 »
Rozhodli se to roz.rdat sice ve stejny den, ale aspon vyrazne mene nez bulvarek zive.cz...

BTW uprava prispevku na foru - argument zmeny historie je ok, ale bylo by fajn kdyby bylo mozne prispevek upravit rekneme do minuty po odeslani.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #29 kdy: 27. 01. 2016, 11:22:23 »
bylo by fajn kdyby bylo mozne prispevek upravit rekneme do minuty po odeslani.

To netuším, jestli SMF umí, ale podívám se po tom. Pravda je, že by to bylo užitečné. Díky.