Sekce Problémy na novém fóru

Sekce Problémy na novém fóru
« kdy: 25. 02. 2010, 16:54:12 »
Popiska téhle sekce je "Problémy s neunixovými operačními systémy"
To sem nemůžu psát, když nemám 'problém'? :)

Navrhuju změnit popisky témat, ne každý má s Windows jen problémy...

Zkusím tohle téma zamknout ... nechápu proč mám takové oprávnění, ale budiž.
A zkusím přiložit pár příloh ... zkousne MP3ku? :)

Fuj a na co tady je to ověřování captcha? Jsem snad přihlášený ne?

Jo a nefunguje Alt+S pro odeslání, jak je napsáno dole, zřejmě proto že Poslat je přeloženo ze Send.


[příloha smazaná administrátorem]
« Poslední změna: 16. 03. 2010, 21:35:38 od Petr Krčmář »


Re: Problemy?
« Odpověď #1 kdy: 25. 02. 2010, 17:17:28 »
Měl jsi právo zamknout vlastní diskusi, to Ti bylo právě odebráno :-). A popisky jsou jen popisky, na druhou stranu... proč bys sem psal, když nemáš problém?

Re: Problemy?
« Odpověď #2 kdy: 25. 02. 2010, 17:36:16 »
Jestli můžu, tak nejen problémy živo je fórum. Dalo by se v některých tématech informovat třeba o nějakých novinkách a podobně, nejen řešit problémy...
« Poslední změna: 25. 02. 2010, 17:38:21 od Jakub Šenk »

Re: Problemy?
« Odpověď #3 kdy: 25. 02. 2010, 17:39:43 »
Jestli můžu, tak nejen problémy živo je fórum. Dalo by se v některých tématech informovat třeba o nějakých novinkách a podobně, nejen řešit problémy...

To je pravda, otázka je, jestli je to tak důležité :-).

Re: Problemy?
« Odpověď #4 kdy: 25. 02. 2010, 17:47:45 »
Důležité ne, ale své místo by to mohlo mít :) Když se běžný čtenář o něčem zajímavém doví, fórum je vždy po ruce a všichni ostatní si to zde můžou přečíst... ;)

Ještě jedna technická, co vím z ostatních fór, tak se moc nedoporučuje citovat z poslední zprávy, leda tak třeba nějakou konkrétní část ;) (samozřejmě Vám do toho ani náhodou nechci mluvit ;) )
« Poslední změna: 25. 02. 2010, 17:50:50 od Jakub Šenk »


Re: Problemy?
« Odpověď #5 kdy: 25. 02. 2010, 17:52:53 »
Když se běžný čtenář o něčem zajímavém doví, fórum je vždy po ruce a všichni ostatní si to zde můžou přečíst...

K tomu jsou ale přece zprávičky. Tam si to přečte daleko víc lidí.

Ještě jedna technická, co vím z ostatních fór, tak se moc nedoporučuje citovat z poslední zprávy...

Já si naopak nechám mluvit do hodně věcí, pokud je to rozumné a podané slušnou formou. Takže děkuji, nebudu to přehánět.

Re: Problemy?
« Odpověď #6 kdy: 25. 02. 2010, 17:54:40 »
K tomu jsou ale přece zprávičky. Tam si to přečte daleko víc lidí.

Na ty jsem zcela zapomněl :D , moje chyba...

Re: Problemy?
« Odpověď #7 kdy: 26. 02. 2010, 06:28:59 »
Jeste k tem prilozenym souborum ... vypada to, ze dokud se uzivatel neprihlasi, tak vubec nevidi ze nektery post ma prilozeny i soubor. Coz je teda dost hloupe ...

Dalsi vec, v google chrome (pod windows) se prilohy zobrazuji jaksi vpravo uplne zcesty.
Firefox je ukazuje spravne pod postem.

A dalsi divna vec, kdyz jsem to ted testoval ve firefoxu, tak me to odhlasilo z chrome ... podivne.

A to Alt+S stale nebylo opraveno.

Re: Problemy?
« Odpověď #8 kdy: 26. 02. 2010, 06:34:41 »
A jeste jedna podivnost ... dole Rozsirene moznosti maji checkbox "vratit se do tematu"
Nevim jak ostatni, ale ja osobne bych ocekaval, ze se VZDY vratim do tematu po odeslani odpovedi, abych mel moznost si prohlednout, zda moje odpoved byla opravdu ulozena.

Tzn. ocekavam ze to bude implicitne zaskrtnuto.
Defaultni nastaveni (nezaskrtnuto) me ale po poslani odpovedi haze do seznamu prispevku, coz je dost matouci, alespon tedy pro me.

D.A. Tiger

  • ****
  • 486
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Problemy?
« Odpověď #9 kdy: 26. 02. 2010, 22:56:49 »
K tomu jsou ale přece zprávičky. Tam si to přečte daleko víc lidí.

No kdyz se rekne zpravicka, vetsinou si predstavim nejakou novinku, nebo aktualitku. Ale co kdyz se mi nekomu podari treba nejakym zajimavym zpusobem vyresit nejaky zapeklity problem, nobo uzivatel narazi na zajimavou vychytavku a pod; a chtel by o tom informovat dalsi ctenare...?  Nevim, ale takove veci mi do spravicek moc nesedi.

Nicmene faktem je ze zas na druhou stranu popisek k tematu je opravdu jen hrube naznaceni cim se forum bude zabyvat. Jeho obsah je stejne vetsinou vysledkem diskuteru a tech co jej moderuji.

Jinak si myslym, ze forum se vam na prvni dojem povedlo. Jen tak po zbezne prohlidce musim konstatovat, ze na konec se mi liby...  :)