Android - naportuju nějak lidsky AOSP?

Android - naportuju nějak lidsky AOSP?
« kdy: 05. 01. 2016, 01:36:16 »
Jsem poměrně spokojenej majitel androidího telefonu, teda s výjimkou toho, že musím zakládat tohle téma. Trápí mě situace ohledně čistých ROM dostupných pro moje zařízení. AOSP je ve verzi 5.0 zjevně bez plánovanýho updatu, na Nexus ROM nejde foťák a autora to moc netrápí, CyanogenMod je čerstvá beta a moc se mi nelíbí, jak se u mě chová...

Protože jsem ve světě tohohle zprzněnýho Linuxu poměrně noob, uvítal bych info ohledně toho, jak to asi vypadá, když se člověk rozhodne ukuchtit si vlastní ROM (nasnadě je zrovna AOSP). V ideálním případě bych byl vděčnej za odkaz na nějakej solidně zpracovanej a aktuální guide, uvítám ale jakejkoliv střípek k tomuto tématu.

Díky.


peter

Re:Android - naportuju nějak lidsky AOSP?
« Odpověď #1 kdy: 05. 01. 2016, 07:10:26 »
Hmmmm, brigádnici víria diskudie o leštenom prde aj o pol druhej ráno? Pffffff, neverím. Tá reklama musí naozaj málo vynášať, ako vravel pán šéfredaktor v diskusii o blokovaní reklamy.

A ak si to myslel s tým firmware vážne, tak si pošli životopis k výrobcovi. Referencia na terajšieho zamestnávateľa (root.cz) sa tam bude vynímať veľmi dobre.

Re:Android - naportuju nějak lidsky AOSP?
« Odpověď #2 kdy: 05. 01. 2016, 13:12:29 »
Ok. Bez mučení se přiznám, že tohle jsem nepochopil.

Ales

Re:Android - naportuju nějak lidsky AOSP?
« Odpověď #3 kdy: 05. 01. 2016, 23:34:44 »
xda developers forum prece ;]

nobody

Re:Android - naportuju nějak lidsky AOSP?
« Odpověď #4 kdy: 06. 01. 2016, 00:38:43 »