Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?

Wololo

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #30 kdy: 22. 12. 2015, 12:57:53 »
Ja uznavam, ze "poznat sveho nepritele" je dobre, nicmene, jsem zvedavej az sem zacnou psat nejaky lidi, ze chtej pomoct s McBugem, jasne, je to BSD like. Proste jenom mi prijde ujety, ze se tady resej updaty windows. Chapu, ze nekteri tripi povinnosti spravovat i veci od majkrosoftu. Jenze posledni rok mi prijde, ze dotazy jsou spise uzivatelskeho charakteru a jak jsem zminil, Radek Hulan urcite rad jakozto MVGuru, dokaze pomoct, vsem tem, kteri updaty instaluji dele jak 3 minuty. Asi tak. Tohle neni pokus o flame, spis mi to prijde, ze nekdo mozna zamerne, mozna jen ze srandy zkousi, jak moc tady milujeme majkrosoft, kdyz uz se nas on rozhodl milovat jako buh a to pouze za $99.99.


AlYoSHA

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #31 kdy: 22. 12. 2015, 13:31:00 »
A ted mi reknete, proc?! Proc, zdejsi forum zaplavujou otazky typu:

1> mam windows ....
(to mas blby no), kontaktuj toho kdo ti to prodal

2> vydelavam malo ....
(to mas blby no), odejdi nebo zacni chodit k psycholozce

Chapu kdyz jde treba o problem samba+widlows nebo tak, ale proc?! Proc?! Tady nekdo resi updaty windowsu?! Od toho mate Radka Hulana at vam pomuze, kdyz multitaskuje a vetsina vlaken mu furt idluje .....


GRRRRRRRRR.

Ber to ako poklonu.  Tu im totiz aj niekto poradi.  Skus si poziadat o radu s linuxom na majkrosoftom webe :-)

AlYoSHA

Re:Proc si Windowsaci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #32 kdy: 22. 12. 2015, 13:35:03 »
Ber to tak, že s linuxovými systémy je tak málo problémů, že by tady bylo skoro mrtvo. Je tedy nutné převzít nějaké problémy i ze systémů, kde je jich přebytek a na které jejich specializovaná diskuzní fóra nestíhají odpovídat.
Ako vtip dobre...

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #33 kdy: 22. 12. 2015, 14:20:05 »
To bohužel pro Windows moc neplatí, to je vesmír sám pro sebe, se spoustou věcí, nad kterýma se unixák nestačí divit.

To ano, windows ma stale dokaze prekvapit niektorymi dost nelogickymi hlaskami typu: vyskytla sa chyba. bez akychkolvek podrobnosti. alebo instalacia sa nepodarila. a dost. pripadne niektore nastavenia sa nachadzaju v sekcii, kde by som to totalne necakal.
Samostatna kapitola je preklad, tam tiez obcas pozeram, ze co to vlastne chce.

Wololo

Re:Proc si Windowsaci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #34 kdy: 22. 12. 2015, 14:20:48 »
Ber to tak, že s linuxovými systémy je tak málo problémů, že by tady bylo skoro mrtvo. Je tedy nutné převzít nějaké problémy i ze systémů, kde je jich přebytek a na které jejich specializovaná diskuzní fóra nestíhají odpovídat.

Takze, by to mohlo fungovat tak, ze tadyhle to vlakno pro Windows a ostatni by mohlo bejt placeny, stejne ty lidi jsou na to zvyknuty za vsechno platit a aspon by tady ubyly reklamy nebo ubily hmm.


j

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #35 kdy: 22. 12. 2015, 14:43:27 »
To se diví správně, mít v paměti pod stejným názvem obsahově dvě různé binárky je nepřípustné :)
Řekl kdo?

Velky M$? Zkus si oterit dva excely se stejnym nazvem jen v jinym adresari ... megalol ...

Ber to ako poklonu.  Tu im totiz aj niekto poradi.  Skus si poziadat o radu s linuxom na majkrosoftom webe :-)
... zkus na M$ webu pozadat o radu s widlema ...

Takze, by to mohlo fungovat tak, ze tadyhle to vlakno pro Windows a ostatni by mohlo bejt placeny, stejne ty lidi jsou na to zvyknuty za vsechno platit a aspon by tady ubyly reklamy nebo ubily hmm.
jestli ona nebude realita spis takova, ze widlar (vetsinou) ocekava, ze support mu udelaj nejaky hejlove na netu gratis, kdezto linuxak si nainstaluje gratis system, a kdyz na nej potrebuje support, tak si ho koupi.

McFly

  • *****
  • 560
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #36 kdy: 22. 12. 2015, 16:01:39 »
Pokud je na Rootovi v diskusi prostor pro Windows, tedy to sem přitahuje různá individua, nelze se divit, že tato individua se občas začnou navážet i do těch, kterým byl Root původně určen. Připomíná mi to jisté přísloví - chovat si hada na prsou. :)

Kit

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #37 kdy: 22. 12. 2015, 16:28:55 »
Pokud je na Rootovi v diskusi prostor pro Windows, tedy to sem přitahuje různá individua, nelze se divit, že tato individua se občas začnou navážet i do těch, kterým byl Root původně určen. Připomíná mi to jisté přísloví - chovat si hada na prsou. :)

Pokud bychom odmítali návštěvníky uctívající Jedinou Firmu, mohli bychom být označeni za rasisty a xenofoby.

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #38 kdy: 22. 12. 2015, 16:31:42 »
... zkus na M$ webu pozadat o radu s widlema ...
Na KB je přece spousta rad! Většinou typu "pokud to háže chybu 0x1358239120", může být příčinou: [desetibodový seznam naprosto nesouvisejících subsystémů] a zkuste tyto kroky v tomto pořadí: [pět kroků od "zmáčknout Enter" po "přeinstalovat systém"] :)

Nobody

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #39 kdy: 22. 12. 2015, 16:33:31 »
Pokud je na Rootovi v diskusi prostor pro Windows, tedy to sem přitahuje různá individua, nelze se divit, že tato individua se občas začnou navážet i do těch, kterým byl Root původně určen. Připomíná mi to jisté přísloví - chovat si hada na prsou. :)

Pokud bychom odmítali návštěvníky uctívající Jedinou Firmu, mohli bychom být označeni za rasisty a xenofoby.

Ale to, ze tu nechceme snobsky mekare, je fakt.

Lama

Re:Proc si Windowsaci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #40 kdy: 22. 12. 2015, 23:06:51 »
Proc se tu resi Windows je celkem jednoduche.

Protoze vsechny linuxy dohromady po vice nez 20 letech vyvoje nejdokonalejsiho OS na svete nedosahly ani na to jedno jedine procento podilu na trhu desktopovych OS :-)

Dokonce i ti jablecnici se svymi predrazenymi nakouslymi jablky to za poslednich 5 let dotahli z 5% na 8%. Kdepak asi dela Velky Tucnak chybu?

To samé v bledě modrým platí o Widlích na smartfounech a tabletech, nebo serverech, že. Tak nevim kde soustruzi z Majkrochrochtu dělaj chybu.
Tučňák udělal chybu v tom, že se narodil příliš dlouho, ale za to nemůže přímo on. Kdyby se tučňák narodil o 10 let dříve, mohlo by to být dnes zajímavé.

vitek-pin

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #41 kdy: 23. 12. 2015, 07:12:24 »
Citace
že se narodil příliš dlouho

WTF??  :o

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #42 kdy: 23. 12. 2015, 09:23:48 »
Citace: "Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?"
... takhle se ptá tak možná nějaký uhrovatý domácí hacker. Běžný uživatel něco takového neřeší a trochu pro uživatel ví, že žít v uzavřeném světě jednoho systému neni možné.

Nicméně, asi hlavní důvod bude prostý. Lidi pracují s oběma systémy zároveň a když je tu ta sekce ... .

Cek

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #43 kdy: 23. 12. 2015, 09:24:45 »
Citace
že se narodil příliš dlouho

WTF??  :o

myslel samozrejme prilis pozde, to sis snad domyslet mohl, ne?

strepty

Re:Proč si windowsáci pletou Root s Microsoftem?
« Odpověď #44 kdy: 23. 12. 2015, 09:25:30 »
spis mi to prijde, ze nekdo mozna zamerne, mozna jen ze srandy zkousi, jak moc tady milujeme majkrosoft
Mne zasa pride ze za posledny mesiac sa tu objavuju prispevky ktore sa snazia zamedzit diskusii na temu Windows a to hlavne po prispevkoch kde W10 spravodlivo hodnotime ako nepodarok. Ak tu moze M$ davat reklamne clanky na temu uzasny Azure nevidim jediny dovod preco by sa tu nemal preberat Windows, hlavne ked je o com pisat,  take chyby sa nevidia kazdy rok mozno ani za desatrocie.