Kdy upgradovat na W10?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #255 kdy: 25. 12. 2015, 15:42:55 »
daj si profesiu alebo jobs.cz a uvidis, kolko je potrebnych ludi, ktori pracuju pod windows. linuxakov nikto moc nechce, lebo nie je zaujem o nich

No jiste, vsak jeden NIXovy admin ma hafo stroju, jednou to da do chodu, naskriptuje si kdeco a pak si cte knihy, cumi na filmy a obcas jukne na monitor, jestli se neco nesere.

Naproti tomu ve widlackych firmach maji jednoho admina na deset stroju a ti porad pobihaji po prostoru se zoufalym vyrazem na tvari, vydavaji neartikulovane zvuky a z plese si rvou poslednich nekolik vlasu.


kulo

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #256 kdy: 25. 12. 2015, 15:49:33 »
ne nikto vas nechce. ci uz od sekretarok, po ekonomov, az po programatorov, vsade sa vyzaduje znalost officu, praca s windows. preco? lebo nikto nepouziva ten nepouzitelny system s nepouzitelnymi programami ;)

pistelak

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #257 kdy: 25. 12. 2015, 16:08:00 »
Proč provokuješ BLEKu ?

kulo

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #258 kdy: 25. 12. 2015, 18:20:14 »
tazko sa vam pocuva pravda,zl ze mate malo pracovnyxlc prilezitosti,, zejo?

pistelak

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #259 kdy: 25. 12. 2015, 19:24:14 »
tazko sa vam pocuva pravda,zl ze mate malo pracovnyxlc prilezitosti,, zejo?

Když už neumíš česky tak piš alespoň tak aby ti někdo rozuměl...


Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #260 kdy: 25. 12. 2015, 19:41:48 »
ne nikto vas nechce. ci uz od sekretarok, po ekonomov, az po programatorov, vsade sa vyzaduje znalost officu, praca s windows. preco? lebo nikto nepouziva ten nepouzitelny system s nepouzitelnymi programami ;)
O tom, čo sa používa vo firmách rozhodujú dementní manageri, ktorí nič okrem sračkoid widloze od M$ nepoznajú. Ja na to nenadávam, dôvod je jednoduchý:
  • widle sa same od seba rozdrbú, potrebujú servisný zásah a to mi prináša peniaze, ktoré majitelia zaplatia, pretože si myslia, že to tak musí byť
  • občas sa niekto rozhodne že bude "inovovať" na w10, väčšinou to skončí nefunkčnosťou pripojených zariadení, takže nasleduje návrat, čo opäť prináša peniaze.
  • firmy, ktoré robia na linuxe, žiaden zásah nepotrebujú, pretože Linux nainštalujem a ten proste funguje, funguje a funguje a ja roky neviem, že takúto firmu mám v správe.
Samozrejme ten nezmysel od M$ mi do domu nesmie, keď vyšla tá k.k.tina w10, tak som zmenil všetky heslá na wifi a zawidlené zariadenia sa pripoja u mňa iba cez obmedzené free konto bez prístupu do vnútornej siete.

kulo

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #261 kdy: 25. 12. 2015, 21:55:29 »
ziadni manazeri. pouzivaju technologie, ktore za nieco stoja ;). linux nikto nechce, vsak sa spamatajte, pod nim vyvija hrstka ludi, takisto ziadne ekonomicke softy pouzivaju pod windows, office sa vyuziva viac ako libre office lebo je ovela kvalitnejsi nez nejaky libreoffice. nikto pre linux nevyvija, len hrstka ludi. tito ludia maju obmedzene vnimanie sveta a vudia len linux a nedaju nan dopustit. ja som mal linux a teda normalne fungovat na nom by som si nevedel predstavit. ako vyvojar c#, by som ani neuspel. tolko k tomu. este ze vas je len tak malo

Radovan.

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #262 kdy: 25. 12. 2015, 22:00:06 »
tazko sa vam pocuva pravda,zl ze mate malo pracovnyxlc prilezitosti,, zejo?

Když už neumíš česky tak piš alespoň tak aby ti někdo rozuměl...

To bude problém, on neumí ani slovensky. Asi nějaká žebravá naplavenina ze zemí bývalé Ukrajiny...

Lama

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #263 kdy: 25. 12. 2015, 22:01:59 »
Tomik - ty dlaždice, jak už sem asi psal, dovedu si představit je používat, ale musí být plně přizpůsobitelné. Stejně jako používám miniaplikace na plochu u W7, nebo něco podobného i v KDE, tak i u dlaždic si umím představit využití. Pro zobrazování interaktivního obsahu někam na kraj obrazovky, ale to v Desítkách nelze, alespoň mi to nešlo přesunout ze Startu na plochu. To je prostě debilita tenhle systém. Nemožnost si určit, kde a jak to chci využívat. Dlaždice ve Startu jsou IMHO totální kravina. To mohlo napadnout jen deb*la, sorry Majkrosofte.

Lama

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #264 kdy: 25. 12. 2015, 22:05:37 »
kulo - tito ludia maju obmedzene vnimanie sveta - nesmíš soudit druhé jen podle sebe  ;)

kulo

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #265 kdy: 25. 12. 2015, 22:20:25 »
par curakov si neda vysvetlit, ze linux nikto nechce, nikto :D

BbrBbla

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #266 kdy: 25. 12. 2015, 23:01:49 »

Ale to všechno je ti úplně na (U+1F4A9), protože:

Opravdový programátor zpracovává seznamy ve FORTRANu.
Opravdový programátor pracuje s texty ve FORTRANu.
Opravdový programátor řeší zpracování hromadných dat (když už to dělá) ve FORTRANu.
Opravdový programátor řeší umělou inteligenci ve FORTRANu.
Opravdovým programátorům nevadí používání GOTO
Opravdový programátor může napsat cyklus DO na 5 stran a nesplete se.
Opravdový programátor miluje aritmetické IF, program dělá zajímavější.
Opravdový programátor píše samomodifikující se programy, zvláště v tom případě, když může ušetřit 20 ns v nejvnitřnějším cyklu.
Opravdový programátor nepotřebuje poznámky - vlastní kód je zřejmý.
Poněvadž FORTRAN neobsahuje strukturované IF, REPEAT, ..... UNITL ani CASE, opravdový programátor nezná starosti s jejich použitím.

JardaP: Kdysi kdesi jsem narazil na formulaci: "Uřezat všechno co je k uřezání a vydloubat všechno co je k vydloubání" 8)


Pro Radovana: staré a stále dobré

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #267 kdy: 25. 12. 2015, 23:09:02 »
par curakov si neda vysvetlit, ze linux nikto nechce, nikto :D
Ty si nikto? Konečne si sa predstavil. Všetci ostatní linux každodenne používajú, ani tie tvoje šplechy by sa bez linuxu nedostali do sveta.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #268 kdy: 25. 12. 2015, 23:50:43 »
par curakov si neda vysvetlit, ze linux nikto nechce, nikto :D

Prosim te, nemohl bys jit opruzovat jinam? Zkus nejaky pajzl, kam chodi chlastat skinheadi.

technomaniak

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #269 kdy: 26. 12. 2015, 07:23:10 »
Dík.
Ale pochopil, ale tu "paranoiu", kterou považujete za důležitou, tak já ji pohrdám a považuji za bezpředmětnou.