Kdy upgradovat na W10?

Radovan.

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #240 kdy: 25. 12. 2015, 08:01:44 »
Nikdo mi nestojí za zadekí s CZ 75 a nutí mě to používat.

Kdyby ten nikdo byl ruský vicepremiér se dvěma ČZ-75, byl bys velmi rychle sluníčkově obláčkový :P


Lol Phirae

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #241 kdy: 25. 12. 2015, 08:42:53 »
byli tu nepřímé náklady (platba za internet providerovi, upgrade jsem musel provést pod proudem takže ve hře je i cena elektřiny, + samozřejmě čas tomu věnovaný). A pokud poukazuješ na toto pak samozřejmě ZADARMO nejsou.

Tys to evidentně nepochopil...  ::)

kulo

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #242 kdy: 25. 12. 2015, 11:35:01 »
kolko pracovnych ponuk je kde sa robi s Windows a kde s Linuxom? Potom vychadzajme, ze co vynasa viac penazi, a co uzivi viac ludi ;)

ByCzech

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #243 kdy: 25. 12. 2015, 12:08:36 »
Je neuvěřitelné, kolik (zřejmě i docela inteligentních) lidí uvěřilo, že "windows 10 jsou zadarmo".
Pokud myslíš mě, pak pro mě byli zadarmo. Nic jsem za ně přímo neplatil. Ale zadarmo úplně nebyli, byli tu nepřímé náklady (platba za internet providerovi, upgrade jsem musel provést pod proudem takže ve hře je i cena elektřiny, + samozřejmě čas tomu věnovaný). A pokud poukazuješ na toto pak samozřejmě ZADARMO nejsou.

Myslím si, že neměl na mysli jen tohle. Platit se dá i jinými věcmi než penězi. A často ty věci mají daleko větší cenu.

Lama

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #244 kdy: 25. 12. 2015, 12:15:28 »
kulo - tradiční otázka, tak proč teda ten systém nikdo nechce, když je tak úžasný? Jinak, mě Android nelaguje, jednou za pár dní musím shodit Firefox, ale to je spíš vina Firefoxu než systému. Nabídku na povýšení na 5 verzi jsem dostal, musíš si holt vybrat jiného výrobce, někteří na to bohužel serou. Ale i ta 4 verze je zatim dostačující. Pořád lepší než to, co vyvádí MS s WP, viz nekompatibilita mezi WP7 vs. WP8.


kulo

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #245 kdy: 25. 12. 2015, 12:19:39 »
WP 7 je uplne iny system od WP 8, to ho prerobili kompletne. Ale idu aj aplikacie z WP 7 na WP 8. WP je odladeny system a rychly. ROzpraval som sa s ludmi, co Android nikdy, lebo je to zly system, a ze vyskusali WP a uz sa k droidu nevratili. A kto nechce ten system? Myslim, ze ho pouziva miliony ludi, tak neviem kto by ho nechcel :)

ByCzech

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #246 kdy: 25. 12. 2015, 12:42:00 »
WP 7 je uplne iny system od WP 8, to ho prerobili kompletne. Ale idu aj aplikacie z WP 7 na WP 8. WP je odladeny system a rychly. ROzpraval som sa s ludmi, co Android nikdy, lebo je to zly system, a ze vyskusali WP a uz sa k droidu nevratili. A kto nechce ten system? Myslim, ze ho pouziva miliony ludi, tak neviem kto by ho nechcel :)

Kulo já ti poradím... Mluv s jinými lidmi a hlavně NEMYSLI :-D

kulo

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #247 kdy: 25. 12. 2015, 13:32:52 »
prevaha Windowsakov je znacna, oproti linuxakom, niet o com. a to ze windows uzivi viacej ludi, tak to je fakt tiez. tazko sa je hadat s ludmi na linuxackom fore, ktory nemaju windows alebo WP uz len z principu.

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #248 kdy: 25. 12. 2015, 13:42:31 »
byli tu nepřímé náklady (platba za internet providerovi, upgrade jsem musel provést pod proudem takže ve hře je i cena elektřiny, + samozřejmě čas tomu věnovaný). A pokud poukazuješ na toto pak samozřejmě ZADARMO nejsou.

Tys to evidentně nepochopil...  ::)

Dík.

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #249 kdy: 25. 12. 2015, 13:46:15 »
prevaha Windowsakov je znacna, oproti linuxakom, niet o com. a to ze windows uzivi viacej ludi, tak to je fakt tiez. tazko sa je hadat s ludmi na linuxackom fore, ktory nemaju windows alebo WP uz len z principu.

Ano, no, 3x ano.

PS:
... tazko sa je hadat s ludmi na linuxackom fore ...
Tak proč sem lezeš, moulo?
 ;D  ;D  ;D

Poradím Ti, běž si vybalovat dárečky, určitě tam bude něco, co zaměstná Tvou megamysl.
(a klidně si rozbal i dárečky pro nástěnku)

Radovan.

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #250 kdy: 25. 12. 2015, 14:08:20 »
prevaha Windowsakov je znacna, oproti linuxakom, niet o com.

To máš naprostou pravdu, blbců je vždycky většina ;D

Tomik

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #251 kdy: 25. 12. 2015, 14:12:44 »
kulo - tradiční otázka, tak proč teda ten systém nikdo nechce, když je tak úžasný? Jinak, mě Android nelaguje, jednou za pár dní musím shodit Firefox, ale to je spíš vina Firefoxu než systému. Nabídku na povýšení na 5 verzi jsem dostal, musíš si holt vybrat jiného výrobce, někteří na to bohužel serou. Ale i ta 4 verze je zatim dostačující. Pořád lepší než to, co vyvádí MS s WP, viz nekompatibilita mezi WP7 vs. WP8.
Ona ta otázka proč je WP léta letoucí propadák je přece známá :)
1.Vzhled a celková filosofie OS je prostě podivná.MS. se tak dlouho snažil najít mezeru na trhu mezi Androidem a iOS. až našel jednu kterou nikdo nechce a je skoro jistě slepá.Proboha,kdo vymyslel ,, dlaždice,, Na desktopu je to mimo totální úlet jménem W8. celkem snesitelné,na tabletech a hlavně telefonech je to nesmyslné šeredné peklo:)A hlavně peklo které nejde skoro nijak konfigurovat...Zatímco na tabletu jsou desítky kvalitních Launcheru klidně i zdarma.
2.Aplikace a znova aplikace.Market celkově na Windows platformu je tragedie jak na desktopu tak i na mobilech.A když náhodou existuje odpovídající aplikace zdarma tak vypadá a funguje jinak než na konkurencí...Jinak znamená většinou hůře.
3.Mýtus o rychlosti vznikl v době Androidu 4.0 na telefonech s 0,5GB Ram.Dnes i levný telefon mí 1GB a pokuď není chod zmršený nástavbou běhá solidně.Na slabších Nokii je zcela běžné vidět ,,prolínací animaci,, a klasické ,, načítám,,
Čistý 4.4 na Moto E běhá stejně rychle nebo i rychleji než 8.1 na Lumii 635.Rovněž i stabilita jr +- stejná.hlavní rozdíl je ten že když na Droidu nějaká aplikace padá, je snadné najít alternativní...NA WP. to je často smolík...
O aktualizaci na Androidech se toho napsalo tolik že je mi až stydno to znovu opakovat....Jednoduše,pokuď chceš jistotu aktualizací od Google je zde Nexus + Android One.U ostatních výrobců platí že dostaneš možná jednu dvě velké aktualizace a potom šmitec.Podle podílu na trhu to  drtivé většině nevadí či to pro ně není rozhodující při koupi.
No a potom je zde XDA:) Třeba já mám ještě TF101 který přišel na trh s  Androidem 3.x.Dostal několik aktualizací a skončil na 4.0.4...Komunita vydala několik 4.1-4.4 a existuje i velmi slušná 5.x:) Přičemž už se pokoušejí o 6.x:)
Nabídne ti něco podobného konkurence? ...

kulo

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #252 kdy: 25. 12. 2015, 14:13:31 »
daj si profesiu alebo jobs.cz a uvidis, kolko je potrebnych ludi, ktori pracuju pod windows. linuxakov nikto moc nechce, lebo nie je zaujem o nich

Tomik

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #253 kdy: 25. 12. 2015, 14:23:49 »
Oni ty aktualizace jdou ,,opozdit,, Tedy,mimo HOME.A nevztahuje se to bezpečnostní záplaty.Ale toto bych MS.nijak nevyčítal,větščina uživatelů nechce řešit nějaké ,,záplaty,, a přitom bude mít pořád aktuální OS.
Bezpecnostne updaty beriem, byvaju maximalne jednotky MB. Ale co take updaty ktore maju niekolko GB (Win 10 + Office). Ked spocitam instalacky tak dokopy nezabrali tolko miesta.  Naozaj to je take potrebne?
Dobrá otázka položená nesprávné osobě:)
Nevím které konkrétní záplata má několik GB,ale pokuď se myslí listopadová tak je to tím že je to vlastně nový build:)
Uvidíme co s tím udělá MS. do jara kdy má vyjít další velký update a zda v něm jakožto ve Windows 10.1 :) nebudou i ty záplaty lépe nastavitelné...Třeba:)

Lol Phirae

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #254 kdy: 25. 12. 2015, 15:20:09 »
běž si vybalovat dárečky, určitě tam bude něco, co zaměstná Tvou megamysl.

Třeba puzzle z Metro dlaždic 2x2  ;D ::)