Kdy upgradovat na W10?

Lama

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #150 kdy: 20. 12. 2015, 14:11:53 »
Nastěnku chci za ženu chachacha...
Ale pořáds nám neřekl, co je na tom vašem VS tak úžasnýho co by jiný IDE neuměly. Zatim tu jenom trollíš a urážíš.


nastenka

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #151 kdy: 20. 12. 2015, 14:24:30 »
VSechno, absolutne vsechno. Podporuje jazyky ako C++, cez Python, Visual Basic, C#, F#, podporuje Android studio. Jednoducho nic pro vas, linuxo lemplov

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #152 kdy: 20. 12. 2015, 14:37:55 »
Nastěnku chci za ženu chachacha...

Toz, kdybychom ho odchytli, mohli bychom z nej udelat samicku a pak si ji muzes vzit. Knoflikovou valku jsi snad videl, ne?

Radovan.

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #153 kdy: 20. 12. 2015, 14:44:42 »
VSechno, absolutne vsechno. Podporuje jazyky ako C++, cez Python, Visual Basic, C#, F#, podporuje Android studio. Jednoducho nic pro vas, linuxo lemplov

Ale to všechno je ti úplně na (U+1F4A9), protože:

Opravdový programátor zpracovává seznamy ve FORTRANu.
Opravdový programátor pracuje s texty ve FORTRANu.
Opravdový programátor řeší zpracování hromadných dat (když už to dělá) ve FORTRANu.
Opravdový programátor řeší umělou inteligenci ve FORTRANu.
Opravdovým programátorům nevadí používání GOTO
Opravdový programátor může napsat cyklus DO na 5 stran a nesplete se.
Opravdový programátor miluje aritmetické IF, program dělá zajímavější.
Opravdový programátor píše samomodifikující se programy, zvláště v tom případě, když může ušetřit 20 ns v nejvnitřnějším cyklu.
Opravdový programátor nepotřebuje poznámky - vlastní kód je zřejmý.
Poněvadž FORTRAN neobsahuje strukturované IF, REPEAT, ..... UNITL ani CASE, opravdový programátor nezná starosti s jejich použitím.

JardaP: Kdysi kdesi jsem narazil na formulaci: "Uřezat všechno co je k uřezání a vydloubat všechno co je k vydloubání" 8)

tablet

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #154 kdy: 20. 12. 2015, 14:55:02 »
Nastěnku chci za ženu chachacha...
Ale pořáds nám neřekl, co je na tom vašem VS tak úžasnýho co by jiný IDE neuměly. Zatim tu jenom trollíš a urážíš.

Jak jsem psal. Zatím to spíše vypadá, že nástěnka je spíše nějaký zapšklý řidič autobusu než cokoliv jiného. Já mu nevěřím ani slovo. Léčí si tu akorát tak svoje komplexy. Jo, kdyby se líp učil....  ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #155 kdy: 20. 12. 2015, 15:07:48 »
Chlapi, chápu, že jsou Vánoce, ale stejně...


ByCzech

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #156 kdy: 20. 12. 2015, 20:52:49 »
Byla doba kdy X-FI na Ubuntu držela bobříka mlčení,dnes už ne,ale to nestačí.Bez možnosti nastavit její funkce podobně jako na Win. je to proste nemile.To same u Logitechu .A abych nekrivdil Logitechu...Myslím ze i jiní výrobci ,,hernich ,, a patřičné drahých  :) periferii na Linux drivery nevydávají.

Na Windows 10 je podpora HW výrazně nemilejší ;)

Lama

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #157 kdy: 20. 12. 2015, 22:30:11 »
Hawran - mě to baví.
Nastenka - a to je všechno, na víc se nezmůžeš lemple? V jiných IDE (Idea, Beansy, Eclipse) mám taky spoustu jazyků, Java, JFX, Groovy, Scala, C, C++, HTML, PhP, podpora pro Android, když připočtu MONO tak mám i tebou zmiňované jazyky, ale místo F# raději Erlang/Elixir.

Tomik

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #158 kdy: 21. 12. 2015, 08:28:25 »
Byla doba kdy X-FI na Ubuntu držela bobříka mlčení,dnes už ne,ale to nestačí.Bez možnosti nastavit její funkce podobně jako na Win. je to proste nemile.To same u Logitechu .A abych nekrivdil Logitechu...Myslím ze i jiní výrobci ,,hernich ,, a patřičné drahých  :) periferii na Linux drivery nevydávají.

Na Windows 10 je podpora HW výrazně nemilejší ;)

Rád bych reagoval,ale není konkrétně na co.U Noťasu bez ovladačů pro W10 jsou problémy,to ano.Ale většina výrobců na většinu modelu ovladače na W10.mají.Pokuď ne,není od věci podívat se zda výrobce konkrétního chipsetu nemá drivery,či nemá ovladače jiní výrobci noťasu....A ono to často funguje.Kolega má v HP drivery na zvuk od Dell :)

A pokuď se to tykalo konkrétně mně.X-FI díky ovladačům od Daniella fungovala hned od uvedení W10,Logitech měl podporu pro W10. narozdíl od W8.x okamžitě:)

Dushino

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #159 kdy: 21. 12. 2015, 08:43:14 »
Hawran - mě to baví.
Nastenka - a to je všechno, na víc se nezmůžeš lemple? V jiných IDE (Idea, Beansy, Eclipse) mám taky spoustu jazyků, Java, JFX, Groovy, Scala, C, C++, HTML, PhP, podpora pro Android, když připočtu MONO tak mám i tebou zmiňované jazyky, ale místo F# raději Erlang/Elixir.
Mně to tak přijde, že Nastěnka je Geroj a Zelenáč z http://forum.root.cz/index.php?topic=12270.0 dohromady. No co, někdo má rozdvojenou soobnost a jak se zdá, nekdo zase roztrojenou. :D Já se docela bavím, protože ani jeden z těchto tří mne urazit nemůže.
@Hawrane - jsi tady guru nebo co, jestli Ti to vadí, nechej zavřít téma. Stejně není co řešit. Na základní otázky už odpovědi známe (upgrade na Win 10 co nejpozději, 42) a o M$ IDE se také bavit nemusíme, protože stejně každý používá co chce. Tak nechejme Nastěnku, Geroje (a možná i Zelenáče) na pokoji, nebo si jej naopak vychutnejme. Třeba bude tak vytočený, že mu jeho opice nedá a tím se sníží riziko rozmnožování takových jedinců. Nebo je spíš třináctiletý "borec" a maminka mu předčasně vybalila Vánoční dárek a on se z toho teď nemůže vzpamatovat. :D Vždyť je to nakonec sranda. Pubertou jsme prošli všichni a s někým to holt tříská trochu víc.

nastenka

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #160 kdy: 21. 12. 2015, 09:11:17 »
dushino:
muj plat se splha ke 3000e ja vyvojar, ne 13 letej hosanek. cili nejsem ani zelenac.. a upgradovat na win 10 se oplati, protoze je to slusnej system a s ovladacma jsem nemel problem ani na sesti letem notasy. dokonce mi funguji i drivre urceny na win7 ;)

Dushino

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #161 kdy: 21. 12. 2015, 09:24:29 »
dushino:
muj plat se splha ke 3000e ja vyvojar, ne 13 letej hosanek. cili nejsem ani zelenac.. a upgradovat na win 10 se oplati, protoze je to slusnej system a s ovladacma jsem nemel problem ani na sesti letem notasy. dokonce mi funguji i drivre urceny na win7 ;)
Řekněme, že tomu věřím. Pak máš slušný nástupní plat, práce v MS IDE tě evidentně baví, tak co víc si přát, ne? Tak co tak vyšiluleš?

nastenka

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #162 kdy: 21. 12. 2015, 09:47:37 »
ja sam nevim :(. asi mam problemy s osobnosti, prominte mi to...

strepty

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #163 kdy: 21. 12. 2015, 10:12:00 »
dushino:
muj plat se splha ke 3000e
Este takych 1000 prispevkov a tych 3000e to bude

Dushino

Re:Kdy upgradovat na W10?
« Odpověď #164 kdy: 21. 12. 2015, 10:25:16 »
dushino:
muj plat se splha ke 3000e
Este takych 1000 prispevkov a tych 3000e to bude
A tak jej už nechme. Jsou už skoro Vánoce, tak se přece nebudeme navzájem otravovat, ne? ;)