Kaktus (operátor) Negativa

Nesu Klády

Kaktus (operátor) Negativa
« kdy: 02. 12. 2015, 20:38:48 »
Dobrý den. Jen jsem se chtěl zeptat jestli mobilní operátor Kaktus má nějaké negativa.


Jenda

Re:Kaktus (operátor) Negativa
« Odpověď #1 kdy: 02. 12. 2015, 22:53:53 »
Support stylem "napiš na facebook", což nemám a mít nebudu.

Pravidelné výpadky internetové samoobsluhy cca. 1x za měsíc.

Cena internetu o něco vyšší než T-Mobile Twist Internet.

Ale celkově mi to přijde výhodné, zejména díky účtování po sekundách a dobíjení 50 Kč ročně - ostatní operátoři chtějí 200 za rok nebo dokonce za půl roku, což prostě neprovolám.

Michal Lenc

Re:Kaktus (operátor) Negativa
« Odpověď #2 kdy: 03. 12. 2015, 07:21:38 »
Tak u kaktusu je klíčová vlastnost, že několikrát do měsíce vyhlásí akci, kdy dávají k dobíjenému kreditu bonus 100% - bez toho to nemá cenu uvažovat. Něco podobného jako Tescomobile, ti také dávali (a teď už zase dávají) 100% bonus k dobití. Musíš to hlídat, ale myslím, že by se to možná i dalo nějak automatizovat.

jmeno

Re:Kaktus (operátor) Negativa
« Odpověď #3 kdy: 03. 12. 2015, 10:37:33 »
Jak tady nekteri pisou
1) podpora pres Facebook - osobne jsem prostridal uz nekolik operatoru a nevzpominam si, ze bych nekdy nejakou podporu potreboval, takze tohle mi nevadi.
2) mesicne 1 planovany vypadek samoobsluhy na cely vikend je uz takovy standard, nicmene sluzby si jednou nastavim a pak uz nemam potrebu se v tom hrabat, takze no problem.
3) mesicne 2-3 akce typu "dobij si dnes mezi 15:00 a 19:00 200-500 Kc a mi Ti dame jednou tolik jako bonus" - na tohle mam nastaveny urlwatch, ktery jednou denne v 16:00 zkontroluje, zda se na jejich strankach neco zmenilo a pokud ano, posle mi mail.
4) ceny plus minus jako ostatni virtualove, uctovani po vterinach, kdyz mines FUP a dokoupis si data, prenesou se do dalsiho mesice (myslim, ze to funguje pouze pokud mas nastavene automaticke obnovovani datoveho balicku)

snowman

Re:Kaktus (operátor) Negativa
« Odpověď #4 kdy: 04. 12. 2015, 15:50:01 »
nastavení toho urlwatche by me velmi zajímalo pokud by bylo mozne jej  zverejnit


Re:Kaktus (operátor) Negativa
« Odpověď #5 kdy: 07. 12. 2015, 12:45:53 »
Něco podobného jako Tescomobile, ti také dávali (a teď už zase dávají) 100% bonus k dobití. Musíš to hlídat, ale myslím, že by se to možná i dalo nějak automatizovat.

Tescomobile teď psalo, že plánuje mít tenhle systém ještě příští dva roky. Nevýhoda je nutnost platit na pokladnách v Tescu.

ehmmm

Re:Kaktus (operátor) Negativa
« Odpověď #6 kdy: 14. 12. 2015, 20:22:29 »
nastavení toho urlwatche by me velmi zajímalo pokud by bylo mozne jej  zverejnit

~/.urlwatch/urls.txt:

https://www.mujkaktus.cz/homepage

~/.urlwatch/lib/hooks.py:

from urlwatch import html2txt
from BeautifulSoup import BeautifulSoup

def filter(url, data):
        if 'mujkaktus' in url:
                soup = BeautifulSoup(data)
                f = soup.find(attrs={'class':'box-bubble'})
                data = str(f)
                data = html2txt.html2text(data)
        return data

crontab -e:

0 8,10,12,14,16 * * * urlwatch | mail -E -s "urlwatch" x@y.z

Dneska to zafungovalo, akorat jsem sel pozde z prace.

Re:Kaktus (operátor) Negativa
« Odpověď #7 kdy: 14. 12. 2015, 21:28:39 »
Jestli se to za posledního půl roku nezměnilo tak:
1) Do sim se nedá nahrát GSM banking
2) Dobíjení jen kartou

ehmmm

Re:Kaktus (operátor) Negativa
« Odpověď #8 kdy: 14. 12. 2015, 23:28:14 »
2) Dobíjení jen kartou

V trafice se Sazka terminalem to jde taky.

ehmmm

Re:Kaktus (operátor) Negativa
« Odpověď #9 kdy: 24. 05. 2016, 13:13:03 »
Casy se meni.

Ten bonus ziskany pri dobiti v urcitem casovem rozpeti plati pouze jeden mesic. 200 Kc za mesic fakt neprovolam.