Netbeans a code completion JavaScriptu podle JSDoc

Sheldonizátor

Netbeans a code completion JavaScriptu podle JSDoc
« kdy: 16. 11. 2015, 09:36:09 »
Jak udělat, aby v NetBeans fungovalo doplňování podle JSDoc které jsou v souborech JavaScriptového frameworku?

Zkouším framework QooxDoo, má více souborů ze kterých je tvořena knihovna ale ty nejsou propojeny přes require a jsou jen při "buildu" pospojovány, ale ty docy v nich jsou. Já chci nějak zadat cestu k těm souborů aby to NetBeans projely a nabídly mi doplňování jen na základě textu?

Tedy napíšu třeba var toolbar = qx.ui. a za tečkou by mi to mělo vyjet všechno co je v ui ale nic jiného, žádný další balast. Zatím všechen code completion stojí za prd a nabízí globální zbytečnosti...


none_

Re:Netbeans a code completion JavaScriptu podle JSDoc
« Odpověď #1 kdy: 16. 11. 2015, 10:11:22 »
Trochu off topic, ale moje osobni zkusenost je, ze veskery code completion pro Javascript v jakemkoliv editoru stoji za prd. Chapu, ze to neni jednoduche, ale stejne netusim, jak v tom nekdo muze vytvaret rozsahlou aplikaci. Ale mozna jsem jen zmlsanej Javou...:)

Pokud se ti podari doplnovani kodu nejak rozumne rozchodit, tak dej vedet. Fakt by me zajimalo, jak na to... Btw to nejlepsi, co jsem zatim videl, byl TypeScript + od Mrkwosoftu ten IntelliSense nebo jak tomu nadavaji...

Lucas

Re:Netbeans a code completion JavaScriptu podle JSDoc
« Odpověď #2 kdy: 16. 11. 2015, 11:30:15 »
Na web jedině WebStorm. I když NetBeans bych osobně nepoužil ani na Javu...