Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?

tlustoch

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #15 kdy: 29. 10. 2015, 11:43:33 »
Docela to jde, a platěj včas.

Já tam byl jako vývojář z mého pohledu se admini věčně flákají, takže to asi musí být dobrá zašívárna  :D

Nejsi nahodou ty ten polonegramotnej clovek, co mel na svedomi ten jejich deravej browser? Matne si pamatuju, ze mezi kamarady kolovaly historky, zes byl odejit, protoze si ani nevedel co to je HSTS :D


admin ze seznamu

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #16 kdy: 02. 11. 2015, 23:39:43 »
Ahoj,
koukám se na systém administrátora v Seznam.cz.

 Je tu nekdo kdo u teto spolecnosti pracoval / pracuje a mohl by sdilet svoje "dojmy"?


Ahoj

Nahodou v ty firme delam.

Tak co bys asi potreboval vedet... standartni seznamacky pozdrav je ahoj.
Pracovni doba admina je prijit do prace nejpozdeji na 10 hodinu, odejit nejdrive v 16.  Mesicne mit odpracovany cas.
V pracovnim case se rozhodne nudit nebudes, tady ty pindy o zasivarne atd.. ... zapomen :-) , v seznamu je spousta pekne prace a pokud si clovek najde to co mu sedi tak je to parada pracovat. Kolektiv je na pohodu. Jak tu jiz bylo uvedeno "plati vcas" :D.

Vice asi nema smysl psat, zajdi uvidis, projdes-li primacim sitem, zkus to  a pak posud na vlastni zkusenost.

Zdenek




Trident

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #17 kdy: 03. 11. 2015, 09:38:45 »
To je další věc :D On stačí nějaký vesničan, který si vystuduje VŠ a klidně jde pak makat do Prahy za 30 a pak si firmy myslej, že senior za dvojnásobek bude k něčemu. Je to celý nějaký divný, protože nechápu, k čemu je firma plná lemplů v průměru za 50.
Za 50 bych v praze ani nevstal z postele. Tak snad polovicni uvazek. Nicmene uz jsem dvakrat narazil na agenturni fifi ktera jakmile videla ze nemam VS, tak mi nabidla praci za 40. Pro mne je to totez jako pro tu slecnu kdybych ji rekl ze je stara rasple po zaruce...

Nicmene z hlediska vedeni projektu a spoluprace na dlouhodobem projektu je jsou lepsi dva mene schopni ale spolupracujici/zvladatelni lidi za 50, nez jeden clovek za 100. Hlavne je tam i redundance;)
A to rikam z pozice technika nikoli manazera.

Wololo

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #18 kdy: 03. 11. 2015, 12:07:36 »
No jo Indie. Spolu s kolegami  zaciname na cz a sk trh tahat ukrajinskych IT expertov, ktorych umiestnujeme do firiem. Mame uz zopar referencii a zacina sa to pomaly rozhybavat . Ukrajinci si idu nohy dolamat za sk+sk platy. Uvidime kam to porastie.

Super ocenujeme, Ukrajincu bude hodne tedka, takze skvely. Kdyztak si je tahej klidne na Slovensko nebo do Cech (to budou mit urcite radost), je skvely co delas. Prosimte napovez mi jenom jmeno firmy at vime, kde nechcem delat. Premyslim, jestli by se za Ukrajinsky platy prali Indiani nebo naopak hmmm.

Adolfe, Adolfe, delas dobre, to co delas, jsi jeden z duvodu proc bych ve vasich koncinach uz nikdy nezil ani nepracoval. A ta povysenost, ze otroci klusou do prace na osmicku ... n**R** a rozmazat.

LucieKrupkova

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #19 kdy: 03. 11. 2015, 14:04:58 »
Hezke odpoledne, vidim, ze se tu rozvinula diskuze k zamestnani v Seznamu, konkretne k pozicim system administratoru. Pro ty, ktere toto tema opravdu zajima (aktualne nekolik volnych mist system adminu mame), chteji se podivat na vlastni oci k nam a popovidat si s nasimi system adminy i jejich sefem, zvu vas 18.11. v 16 h na navstevu centraly Seznamu v Praze (Radlicka 3294/10, Praha 5 - u metra Andel). Vzhledem k tomu, ze nase prostory nejsou nafukovaci, prosim ozvete se mi predem na mail: lucie.krupkova@firma.seznam.cz, abych s vami mohla pocitat. Tesime se na vas, za Seznam.cz Lucie Krupkova


Petr K.

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #20 kdy: 03. 11. 2015, 17:57:50 »
Hezke odpoledne, vidim, ze se tu rozvinula diskuze k zamestnani v Seznamu, konkretne k pozicim system administratoru. Pro ty, ktere toto tema opravdu zajima (aktualne nekolik volnych mist system adminu mame), chteji se podivat na vlastni oci k nam a popovidat si s nasimi system adminy i jejich sefem, zvu vas 18.11. v 16 h na navstevu centraly Seznamu v Praze (Radlicka 3294/10, Praha 5 - u metra Andel). Vzhledem k tomu, ze nase prostory nejsou nafukovaci, prosim ozvete se mi predem na mail: lucie.krupkova@firma.seznam.cz, abych s vami mohla pocitat. Tesime se na vas, za Seznam.cz Lucie Krupkova

Nepracuje u vás náhodou tato žena? Děkuji.

Trident

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #21 kdy: 03. 11. 2015, 18:14:23 »
To je i celkem mozne. Ta jejich HR ma velmi "futuristicky" design. Ted mi doslo proc tam dela tolik lidi za mrzky peniz;)

Wololo

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #22 kdy: 03. 11. 2015, 20:14:33 »
Hehe, to je celkem vtipny "zamestnanecky" model. Sice u nas nevydelate miliony, ale kafe a caj vam budou nosit hostesky z Hookers ehm Hooters :D

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #23 kdy: 04. 11. 2015, 00:46:54 »
To je další věc :D On stačí nějaký vesničan, který si vystuduje VŠ a klidně jde pak makat do Prahy za 30 a pak si firmy myslej, že senior za dvojnásobek bude k něčemu.

To byste se divil. Nekteri z VS ani poradne nevi jak se pouziva debugger...

Karel

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #24 kdy: 20. 02. 2018, 20:01:25 »
Zdravím, zrovna jsem objevil vaši diskuzi, tak mi to nedalo a musel jsem si udělat vlastní průzkum, přičemž jsem objevil přímo jejich hodnocení jako zaměstnavatele, a to tady. Sám jsem tam nepracoval, takže nemohu posoudit, ale ty recenze a počet hvězdiček mluví celkem za vše - navíc tam těch názorů není zrovna málo.

Labrat

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #25 kdy: 20. 02. 2018, 21:19:53 »
To je další věc :D On stačí nějaký vesničan, který si vystuduje VŠ a klidně jde pak makat do Prahy za 30 a pak si firmy myslej, že senior za dvojnásobek bude k něčemu.

To byste se divil. Nekteri z VS ani poradne nevi jak se pouziva debugger...
Někteří bez VŠ zase neumí dokázat hypotézu kontinua v konstruktivním univerzu  :P

o.

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #26 kdy: 20. 02. 2018, 21:41:30 »
Zdravím, zrovna jsem objevil vaši diskuzi, tak mi to nedalo a musel jsem si udělat vlastní průzkum, přičemž jsem objevil přímo jejich hodnocení jako zaměstnavatele, a to tady. Sám jsem tam nepracoval, takže nemohu posoudit, ale ty recenze a počet hvězdiček mluví celkem za vše - navíc tam těch názorů není zrovna málo.

Zajímá tě něco konkrétního? V seznamu dělám a nedám na něj dopustit (programátorská pozice na vyhledávání). Bezva kolektiv, pestrá paleta technologií.

Iolana

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #27 kdy: 20. 02. 2018, 21:55:57 »
No jo Indie. Spolu s kolegami  zaciname na cz a sk trh tahat ukrajinskych IT expertov, ktorych umiestnujeme do firiem. Mame uz zopar referencii a zacina sa to pomaly rozhybavat . Ukrajinci si idu nohy dolamat za sk+sk platy. Uvidime kam to porastie.
"Tak si spolu s kolegami" ty IT "expertov" cpete do Bratislavy. Pokud mozno sebou stahnete i ty co jsou v Praze. Urcite se tu bez jejich pritomnosti obejdeme. Naozaj...  8)

tobymezajimalo

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #28 kdy: 20. 02. 2018, 22:39:58 »
Zajímá tě něco konkrétního? V seznamu dělám a nedám na něj dopustit (programátorská pozice na vyhledávání). Bezva kolektiv, pestrá paleta technologií.

Pořád se tam bere tak polovina toho co jinde?

o.

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #29 kdy: 21. 02. 2018, 08:24:04 »
Pořád se tam bere tak polovina toho co jinde?

Kolik se bere jinde? Já do seznamu utekl z jiného (většího) korporátu a polepšil si. Seznam určitě nepřeplácí, ale imho špatné pěníze taky nemáme.