Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?

Tomáš Hanák

Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« kdy: 21. 10. 2015, 16:27:50 »
Ahoj,
koukám se na systém administrátora v Seznam.cz.

 Je tu nekdo kdo u teto spolecnosti pracoval / pracuje a mohl by sdilet svoje "dojmy"?


Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #1 kdy: 21. 10. 2015, 16:39:58 »
Docela to jde, a platěj včas.

Já tam byl jako vývojář z mého pohledu se admini věčně flákají, takže to asi musí být dobrá zašívárna  :D

ddggdddf

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #2 kdy: 21. 10. 2015, 17:47:57 »
Docela to jde, a platěj včas.

Já tam byl jako vývojář z mého pohledu se admini věčně flákají, takže to asi musí být dobrá zašívárna  :D

nevim jak vsichni admini, ale nekteri makaji jako fretky.

karel2

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #3 kdy: 21. 10. 2015, 20:54:17 »
Docela to jde, a platěj včas.

Já tam byl jako vývojář z mého pohledu se admini věčně flákají, takže to asi musí být dobrá zašívárna  :D

nevim jak vsichni admini, ale nekteri makaji jako fretky.

A nedelaj teda neco spatne ?

dsfasdfasdf

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #4 kdy: 21. 10. 2015, 21:22:17 »
Citace
1 - Já tam byl jako vývojář z mého pohledu se admini věčně flákají, takže to asi musí být dobrá zašívárna  :D

2 - nevim jak vsichni admini, ale nekteri makaji jako fretky.

3 - A nedelaj teda neco spatne ?

ad 3) to se podle me lisi sluzbu od sluzby, nekde je castejsi obmenovani na produkci, tak si admini maknou vice.


Romísek

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #5 kdy: 21. 10. 2015, 21:24:15 »
Já bych tam teda nešel  ;D

dsfasdfasdf

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #6 kdy: 21. 10. 2015, 21:35:05 »
Já bych tam teda nešel  ;D

proc ne?

proti korporaci je v seznamu volnost a sikovny clovek muze prosadit svoje napady.

0xf

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #7 kdy: 21. 10. 2015, 22:17:24 »
No ja byl na par jejich akcich. A nejak me nepresvedcili. I kdyz nektere mista tam jsou zajimave treba vyzkum filtraci vysledku ale neuronove site a td.. Ale jinak se mi zdalo ze to postradalo uroven i zajimavost. Nejvic me dostal vykrich fasl jsem si booka s w10 a hned jsem je smazal a mam debian... A vsichni zacali tleskat jak na prodeji nejakych tretek. Ale jako pris skole nebo hned po bych to i zkusil.

kollem

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #8 kdy: 23. 10. 2015, 14:17:00 »
Lidi tam jsou celkem sympatičtí, ale neplatí moc dobře. Lákají na volnější prostředí a možnost se kreativně upletnit než na peníze.

asiInd

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #9 kdy: 24. 10. 2015, 16:56:27 »
To není jenom tam, to je dost časté. Peněz málo, ale za to cool prostředí :D Prý i nějaké benefity. By mě zajímalo, jak se za výhody kupuje barák. Jsme tu prostě taková Indie a nikomu to zřejmě nevadí.

Ado

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #10 kdy: 24. 10. 2015, 18:22:33 »
No jo Indie. Spolu s kolegami  zaciname na cz a sk trh tahat ukrajinskych IT expertov, ktorych umiestnujeme do firiem. Mame uz zopar referencii a zacina sa to pomaly rozhybavat . Ukrajinci si idu nohy dolamat za sk+sk platy. Uvidime kam to porastie.


asiInd

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #11 kdy: 24. 10. 2015, 18:47:15 »
To je další věc :D On stačí nějaký vesničan, který si vystuduje VŠ a klidně jde pak makat do Prahy za 30 a pak si firmy myslej, že senior za dvojnásobek bude k něčemu. Je to celý nějaký divný, protože nechápu, k čemu je firma plná lemplů v průměru za 50.

Ado

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #12 kdy: 24. 10. 2015, 20:43:45 »
To je další věc :D On stačí nějaký vesničan, který si vystuduje VŠ a klidně jde pak makat do Prahy za 30 a pak si firmy myslej, že senior za dvojnásobek bude k něčemu. Je to celý nějaký divný, protože nechápu, k čemu je firma plná lemplů v průměru za 50.

Kazdy zamestnavatel potrebuje nieco ine a akurat len trh ukaze ci jeho rozhodnutia boli spravne alebo nie. Ked sa neformalne  rozpravam s mojimi zamestancami, tak kazdy z nich milion rad ako riadit firmu a co vsetko by robili inak apod. Faktom vsak je, ze oni rano musia klusat na osmu do roboty a ja nepoznam co je to budik (teda okrem dovolenky).

blb

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #13 kdy: 25. 10. 2015, 08:38:40 »
Jeden byvaly admin ze Seznamu mi tvrdil, ze museli mit odsezeno 8h denne v kanclu. To pro nekoho (treba pro me) muze byt problem.

karel

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #14 kdy: 29. 10. 2015, 11:30:06 »
V seznamu je to v pohode, penize jsou sice mensi, ale zase klid, pohoda, no stress, nikdo nekrici...nejsi omezeny zadnymi directivy....zalezi co kazdy chce. Za vyplatu se zije dobre i s hypem ...