FortaCloud bezplatný VPS - jak zrušit?

martin

FortaCloud bezplatný VPS - jak zrušit?
« kdy: 18. 10. 2015, 00:38:17 »
Ai pred rokem jsem nekde videl reklamu na bezpatne VPS od FortaCloud (http://fortacloud.co/). Tenkrat jsem ho zkusil. Jak se vsak temer hned ukazalo, bezplatne nebylo vubec. Mesicne chodily faktury na cca 5-15USD, ktere se platili pres PayPal.
Snad 10x jsem v administraci zadal o zruseni uctu. Pote se snad zruseni povedlo a byl klid az do ted. Pred par dny (asi po pul roce) prisla opet mailem faktura na 15USD. Nasel jsem ji nahodou v gmail spamu. Dneska prisla dalsi upominka s penale 2,5USD.
Mate nekdo s FortaCloud zkusenost? Zdaji se mi jako podvodnici. Podpora nereaguje, neni mozne je kontaktovat.
Mam pocit, ze i po zaplaceni se jich nezbavim.
Muzou udelat neco jineho krome zruseni uctu?
« Poslední změna: 18. 10. 2015, 23:41:03 od Petr Krčmář »


Re:FortaCloud bezplatne VPS - jak zrusit
« Odpověď #1 kdy: 18. 10. 2015, 01:02:23 »
Prostě jim to zatípni v paypal účtu, ne?

martin

Re:FortaCloud bezplatne VPS - jak zrusit
« Odpověď #2 kdy: 18. 10. 2015, 01:07:35 »
Ja se tu sluzbu pokousel uz na jare nekolikrat zrusit. Nejdriv se nic nedelo a pak mi VPS zmizelo z administrace. Povazoval jsem to za vyresene.
Az ted zase prisla faktura. Zaplatit 15USD by mi zas tolik nevadilo, jenom nechci, aby faktury chodily dal.
Zda se mi, ze fortacloud jsou podvodnici, prote me zajima, jestli s nima ma nekdo zkusenost.

V PayPal uctu to povolene nemam. Posilaji vzdy mailem odkaz na zaplaceni.

Re:FortaCloud bezplatne VPS - jak zrusit
« Odpověď #3 kdy: 18. 10. 2015, 01:19:05 »
tak to neplat a ignoruj. nebo myslis, ze na tebe poslou ceskyho exekutora ci ruskou mafii?
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:FortaCloud bezplatne VPS - jak zrusit
« Odpověď #4 kdy: 18. 10. 2015, 02:52:24 »
Tak nějak. Prostě bych to označil jako spam a dál ignoroval.