Teradata zkušenosti s firmou

Honza

Teradata zkušenosti s firmou
« kdy: 15. 09. 2015, 11:47:17 »
Dobry den,

Mam moznost jist pracovat do teradata v Praze na jednu z tyhle pozic.
Managed Services Consultant
Application Consultant
Konzultant pro správu databáze

Pracoval jste tam nekdo jaka je tam firemni kultura, nauci se tam clovek neco ? Mam nejake zkusenosti so skriptovanim shellu, nejake zakladni znalosti s oraclem, ale z pohovoru jsem mnel dojem ze to bude vsechno a nic poradne. Nejsem echt ajtak pracuju ted jako aplikacni admin.   
Prominte za cestinu ale jsem Cech jen napul :(


« Poslední změna: 15. 09. 2015, 12:11:20 od Petr Krčmář »


alda

Re:Teradata zkušenosti s firmou
« Odpověď #1 kdy: 16. 09. 2015, 12:29:25 »
A neni to nahodou spise GCC nez Teradata?
Budes poslany nekam na projekt :)

honza

Re:Teradata zkušenosti s firmou
« Odpověď #2 kdy: 19. 09. 2015, 08:19:17 »
ne jedna se o teradata, jo ze pry budu alevsechno bylo tak vseobecne tak nevim zda se jedna o technickou pozici ...

Trident

Re:Teradata zkušenosti s firmou
« Odpověď #3 kdy: 19. 09. 2015, 12:11:34 »
cca 3 roky zpatky - srovnatelne penize co pozadovali na plny uvazek s tim co jsem mel na polovicni uvazek. Kolektiv takovy nemastny-neslany. Ale ted je nedostatek tak treba se neco zmenilo. Obcas je nutne nechat firmy usadit aby si uvedomili ze za 50kkc nema cenu vstavat v praze z postele.

Tommm

Re:Teradata zkušenosti s firmou
« Odpověď #4 kdy: 21. 09. 2015, 14:41:19 »
Dobry den,

Mam moznost jist pracovat do teradata v Praze na jednu z tyhle pozic.
Managed Services Consultant
Application Consultant
Konzultant pro správu databáze

Pracoval jste tam nekdo jaka je tam firemni kultura, nauci se tam clovek neco ? Mam nejake zkusenosti so skriptovanim shellu, nejake zakladni znalosti s oraclem, ale z pohovoru jsem mnel dojem ze to bude vsechno a nic poradne. Nejsem echt ajtak pracuju ted jako aplikacni admin.   
Prominte za cestinu ale jsem Cech jen napul :(

Jako konzultanta te firma proda "na projekt" nekam jine firme za daily rate, ktery se dle tve zkusenosti muze pohybovat od rekneme 10k do 20k/MD. Takze si rekni aspon dost penez. Zalezi na zkusenosti, kde si pracoval a jak se umis prodat.

Jedinej strop je plat tveho nadrizeneho :)

Aplikacnici muzou brat v praze od 25k do 100k a klidne si myslim i vic.
Zacinal sem dole, 5+ let praxe, za kazdy rok se mi zvedla prumerne mzda o 12k/mesic.

Nebat se toho!