Problém s uživatelem Reklama

N00B

Problém s uživatelem Reklama
« kdy: 06. 08. 2015, 12:22:15 »
Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak stoprocentně zablokovat uživatele Reklama, protože stejně žádnou reklamu nezobrazuje a tím pádem je tam zbytečný. Kdyby měl opravdu v příspěvku nějakou reklamu tak bych to chápal, ale takhle je to k ničemu.

Problém je v tom, že když se pokusím zablokovat DIV se třídou windowbg2, tak mi kromě samotného příspěvku uživatele Reklama zmizí i některé další příspěvky. Zvláštní ale je, že ne všechny. Zhruba tři tam zůstanou. Takže vlastně mám dvě možnosti. Buď vidět příspěvky uživatele Reklama, který stejně žádnou reklamu nemá nebo ho nevidět, ale spolu s ním i další dvě třetiny příspěvků, což mě samozřejmě vadí.

Zkoušel jsem i konkurenční fóra, ale bohužel mi nedokázali poskytnout radu na přesně tento problém (ale dokázali například poradit se zablokování otravné žluté lišty v dolní části webu, která překážela a podobně).

Pro větší názornost přikládám screen, jakou část stránky se snažím odstranit:


Doufám, že se mi tento poslední palčivý problém podaří s Vaší pomocí vyřešit.

S pozdravem,
eprbuale


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #1 kdy: 06. 08. 2015, 12:38:40 »
Obratte se na redakci a pozadejte je o vytvoreni placeneho uctu, kde se reklamy nebudou zobrazovat.

N00B

Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #2 kdy: 06. 08. 2015, 12:45:46 »
Jenže ten bude fungovat pouze pokud budu přihlášen, ne? Přece se nebudu při každé návštěvě přihlašovat.
Pokud se ale pletu a lze to i bez přihlášení (identifikace na základě nevím něčeho jiného), tak to zní rozumně.
Díky.

brokovnice

Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #3 kdy: 06. 08. 2015, 13:05:20 »
Jenže ten bude fungovat pouze pokud budu přihlášen, ne? Přece se nebudu při každé návštěvě přihlašovat.
Pokud se ale pletu a lze to i bez přihlášení (identifikace na základě nevím něčeho jiného), tak to zní rozumně.
Díky.

hej, je na to php funkcia- troll_detector

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #4 kdy: 06. 08. 2015, 13:06:01 »
Jednoduchý řešení - vypni pro root.cz AdBlock a uživatel "Reklama" bude mít rázem příspěvky, ve kterých něco bude... ;)


noef

  • *****
  • 897
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #5 kdy: 06. 08. 2015, 13:37:40 »
Zde je userscript, ktery to resi. Reklamy neblokuje, pouze skryva.

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #6 kdy: 06. 08. 2015, 14:27:47 »
noef: Zajímavá věc. To by teoreticky nemuselo vadit ani provozovateli, protože reklama se stále načítá... Pokud by to vadilo, tak pak bych si musel myslet, že je to blázen, protože já třeba reklamu vidím denně, ale jen velmi výjimečně na ni kliknu a jen v 1 případu z 10 000 bych přes kliknutí na reklamu i něco koupil.

V2kt0r

Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #7 kdy: 06. 08. 2015, 14:38:36 »
chtěl bych se zeptat jak stoprocentně zablokovat uživatele Reklama, protože stejně žádnou reklamu nezobrazuje a tím pádem je tam zbytečný. Kdyby měl opravdu v příspěvku nějakou reklamu tak bych to chápal, ale takhle je to k ničemu.
Chceš se hlavně pochlubit, že umíš zapnout AdBlock, nebo hlavně potrollovat?
Uživatel Reklama by samozřejmě reklamu rád zobrazoval - kdybys mu ji neblokoval...

Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #8 kdy: 06. 08. 2015, 14:46:29 »
Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak stoprocentně zablokovat uživatele Reklama, protože stejně žádnou reklamu nezobrazuje a tím pádem je tam zbytečný. Kdyby měl opravdu v příspěvku nějakou reklamu tak bych to chápal, ale takhle je to k ničemu. ...

Ten náhled jasně usvědčuje JarduP a D.A.Tigra.
Náš kolektiv pracujících žádá redakci o co nejpřísnější potrestání zrádců ...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #9 kdy: 06. 08. 2015, 17:11:02 »
Ten náhled jasně usvědčuje JarduP a D.A.Tigra.
Náš kolektiv pracujících žádá redakci o co nejpřísnější potrestání zrádců ...

Nase Revolucni hnuti protiwidlacke akce z vas, pragovackych reakcionaru, nema strach. Na dukaz dnes nainstalujeme Linux na dalsi pocitac a zvysime tak zastoupeni na trhu o jedno nanopromile.

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #10 kdy: 06. 08. 2015, 18:13:28 »
Nase Revolucni hnuti protiwidlacke akce z vas, pragovackych reakcionaru, nema strach. Na dukaz dnes nainstalujeme Linux na dalsi pocitac a zvysime tak zastoupeni na trhu o jedno nanopromile.
Jestli nainstalujete Linux na další počítač, tak pravděpodobně stoupne zastoupení Linuxu o 20% (pozor, ne o 20 procentních bodů!). O tak rychlym růstu pokrytí se Microsoftu ani nesní!

N00B

Re:Problém s uživatelem Reklama
« Odpověď #11 kdy: 06. 08. 2015, 18:45:49 »
Zde je userscript, ktery to resi. Reklamy neblokuje, pouze skryva.
Díky, sice bych rád upřednostnil úplné blokování z důvodu šetření přenášených dat, ale co se dá dělat.
Btw tohle řešení je vlastně výhodné pro obě strany, uživatel nic nevidí, web má načtení reklamy a nějaké penízky za zobrazení. Win win. Teda až na inzerenta, ale vzhledem k tomu, že on samotný za tímhlevším stojí, tak dobře mu tak. Peněz mají očividně dost, když jsou ochotní tyhle zrůdnosti vůbec vypouštět. :)

Téma můžete označit za vyřešené nebo uzamknout, jestli se tu něco takového provádí. :)