Neměl dnes vyjít nový článek o kvadrokoptéře?

Diskobolos

Neměl dnes vyjít nový článek o kvadrokoptéře?
« kdy: 05. 08. 2015, 09:43:28 »
 :-\


Roman Bořánek

  • *
  • 13
  • redaktor serveru Root.cz
    • Zobrazit profil
    • Root.cz
    • E-mail
Re:Neměl dnes vyjít nový článek o kvadrokoptéře?
« Odpověď #1 kdy: 05. 08. 2015, 20:36:49 »
Měl, ale bohužel to nevyšlo. Vyjde zítra. :)

MartinH

Re:Neměl dnes vyjít nový článek o kvadrokoptéře?
« Odpověď #2 kdy: 06. 08. 2015, 10:39:31 »
...autorovi musí přirůst prsty, co mu je usekla vrtule...

Re:Neměl dnes vyjít nový článek o kvadrokoptéře?
« Odpověď #3 kdy: 06. 08. 2015, 10:45:09 »
...autorovi musí přirůst prsty, co mu je usekla vrtule...

 :o
Šišmarjá!
 :)

Škodič

Článek o kvadrokoptéře
« Odpověď #4 kdy: 18. 08. 2015, 14:42:32 »
Kde je pokračování článků o stavbě kvadrokoptéry?

Na začátku bylo připomínáno, že jsou již články hotové a nedopadne to jako posledně.


Marian Vecerny

Re:Článek o kvadrokoptéře
« Odpověď #5 kdy: 18. 08. 2015, 20:33:11 »
To neni tak uplne presne. Zajem o clanky byl, ale autorovi kvaroptera ulitla (slo o neco ohledne PID regulatoru, detaily neznam resil to nekdo jiny) a nasledne byla s redaktorem byla ukoncena smlouva o spolupraci a byl podminecne propusten jeste v testovacim obdobi.

co_to

Re:Článek o kvadrokoptéře
« Odpověď #6 kdy: 18. 08. 2015, 21:08:14 »
Ze jsou clanky jiz hotove jsem take nekde zahledl, takze pokud toto skonci opravdu opet nezdarem, povazuji to celkem za selhani...

Roman Bořánek

  • *
  • 13
  • redaktor serveru Root.cz
    • Zobrazit profil
    • Root.cz
    • E-mail
Re:Neměl dnes vyjít nový článek o kvadrokoptéře?
« Odpověď #7 kdy: 19. 08. 2015, 00:05:13 »
Už je tam  :)

Škodič

Re:Neměl dnes vyjít nový článek o kvadrokoptéře?
« Odpověď #8 kdy: 19. 08. 2015, 06:07:22 »
Možná měl opravdu omezit integrační složku, jak mu bylo v diskuzi předhazováno :-D

Jiří K.

Re:Neměl dnes vyjít nový článek o kvadrokoptéře?
« Odpověď #9 kdy: 03. 09. 2015, 16:30:45 »
Zdravím čtenáře,

 možná se vám to nebude líbit, ale můj seriál už je takřka hotov :-) To nejdůležitější na kvadrokoptéře už jsem zmínil, tj. stavbu modelu, PID regulátor a pak čtení dat z joysticku. Zprovoznění WiFi na Raspberry Pi, jak naprogramovat klient-server aplikaci, propojení Raspberry Pi s Arduinem přes SPI a další věci, to už jsou dílčí úkony, které není problém dohledat na internetu. Eventuálně pokud se použije RC Vysílačka a RC přijímač, je to o to jednodušší.

 Zbytek je prostě jen programování. K tomu určitě najdete lepší tutoriály. Ještě udělám závěrečný článek, kde můžete mrknout do mé diplomky a zdrojových kódů.

Jiří Kačírek

Re:Neměl dnes vyjít nový článek o kvadrokoptéře?
« Odpověď #10 kdy: 03. 09. 2015, 16:35:55 »
Jinak já byl do srpna student a ty články jsem psal ve volném čase, za chvíli nastupuju do práce a čas už moc nebude, takže děkuj za pochopení.

V prvním článku bylo redaktorem zmíněno, že seriál už je hotov - pan redaktor to nejspíš myslel tak, že moje diplomka a můj projekt kvadrokoptéry jsou už hotové. Což je pravda. Cokoliv bych napsal do článků, najdete v moji diplomce, akorát bez obrázků a videí z youtube :-)