Stáhnutí webového obsahu z netacad.com

ja

Stáhnutí webového obsahu z netacad.com
« kdy: 10. 07. 2015, 19:57:00 »
Ahoj, potřebuji poradit. Chci si stáhnout výukové materiály CCNA1 z netacad.com pro pozdější užití. Výukovým materiálem mám na mysli ty prezentace, které mají vlevo desítky odkazů na slajdy, každý slajd má nějaký dodatečný obsah pomocí flashe.

Zkoušel jsem nějaké doplňky pro prohlížeč, ale moc se neosvědčily. Nechápu, proč Cisco neumožní stáhnutí pro offine použití, začíná mě ta móda online, cloudu, streamingu neskutečně srát.

Takže ve zkratce potřebuji nástroj, co uloží kompletní webovou stránku včetně flashe, nejlépe včetně odkazů, ale to není nutné, nějaký nápad?


Martin

Re:Stáhnutí webového obsahu z netacad.com
« Odpověď #1 kdy: 10. 07. 2015, 21:04:44 »
Tohle jsem před rokem také řešil, chtěl jsem materiály pro výuku mít offline abych se mohl učit kdekoli a prostě nenene. Dokonce jsem tam na to našel někde nějaký přepínač aby to nedávalo vše do flashe, ale nefungoval...
Považuji to od cisca za lehce nešťatný krok...

ja

Re:Stáhnutí webového obsahu z netacad.com
« Odpověď #2 kdy: 11. 07. 2015, 10:28:25 »
Ten přepínač je zajímavý, třeba to už opravili, prosím o prozrazení.

hmmm

Re:Stáhnutí webového obsahu z netacad.com
« Odpověď #3 kdy: 12. 07. 2015, 15:48:23 »
Tvoj instruktor by mal mat moznost distribuovat offline materialy.

#

Re:Stáhnutí webového obsahu z netacad.com
« Odpověď #4 kdy: 12. 07. 2015, 18:39:55 »


mko

Re:Stáhnutí webového obsahu z netacad.com
« Odpověď #5 kdy: 12. 07. 2015, 21:00:38 »
Už je to pár let, co jsem prošel netacadem, ale dříve bylo možné stáhnout kompletní kurikula různě po torrentech apod. Starší verze materiálů bych snad ještě někde našel, ale dnes už neodpovídají aktuálním semestrům netacadu. Tak zkus pohledat tímto směrem.