Firefox se zasekne na stránce

Firefox se zasekne na stránce
« kdy: 01. 07. 2015, 16:15:56 »
Dělal jsem si pořádek v záložkách a narazil jsem na tuto adresu:
http://umlnotation.sparxsystems.eu/
, tedy, v záložkách mám toto:
http://umlnotation.sparxsystems.eu/#chapter_EE843E93_9D9B_44d5_AD15_6B6F3371710C

K mému velkému zděšení mi to úplně zamrazilo Firefox, i v safe-mode.

Chová se to tak jen u mne, nebo i u někoho jiného?
A pokud se to chová tak divně i jinde, je to normální?

Díky.

PS:
Name    Firefox
Version    38.0
Build ID    20150511103818
Xubuntu (Ubuntu 14.04.2 LTS)
« Poslední změna: 01. 07. 2015, 19:09:56 od Petr Krčmář »


AlYoSHA

Re:Firefox - je to na report bugu? (je to normální?)
« Odpověď #1 kdy: 01. 07. 2015, 16:25:33 »
U mna to na chvilu vytuhlo potom zahlasilo "unresponsive script". FF ide dalej.

Re:Firefox - je to na report bugu? (je to normální?)
« Odpověď #2 kdy: 01. 07. 2015, 16:58:25 »
U mna to na chvilu vytuhlo potom zahlasilo "unresponsive script". FF ide dalej.

Tak u mne je ta chvilka na můj vkus hodně dlouhá.
A vytuhne celý FF (všechny okna).

No tak hlavně, že s tím webovým prohlížečem můžu chatovat.
(což by asi přestalo fungovat taky)

j

Re:Firefox - je to na report bugu? (je to normální?)
« Odpověď #3 kdy: 01. 07. 2015, 17:15:22 »
Heh ... nejdriv sem na ten web vlez se zapnutym noscriptem, a i to tam cosi asi 30s kolotalo (a nic to nezobrazilo). Kdyz sem js povolil, tak sem to nakonec radsi cely picnul, nemel sem trpelivost cekat, estli to neco udela.

=> videl bych v tom dve veci, prvni, slapnout do usmevu kokotovi, kterej dovoli aby veb takhle sejmul browser, druhou, nakopat zadek tomu, co ten web delal.

Vypada to, ze se to cely generuje scriptem a ten stroj ma jeste k tomu silenou latenci ...

Re:Firefox - je to na report bugu? (je to normální?)
« Odpověď #4 kdy: 01. 07. 2015, 21:01:34 »
Heh ... nejdriv sem na ten web vlez se zapnutym noscriptem, a i to tam cosi asi 30s kolotalo (a nic to nezobrazilo). Kdyz sem js povolil, tak sem to nakonec radsi cely picnul ...

Njn, ale mi trošku hodně vadí, že si s takovým zpraseným webem neporadí múj oblíbený (?) mega-hyper-super-kůl funkcema nabušenej prohlížeč ...


nojo

Re:Firefox se zasekne na stránce
« Odpověď #5 kdy: 01. 07. 2015, 21:48:37 »
asi pul minuty tocil, jinou zalozku otevrel, ale pak uz vidim jen okraj firefoxiho okna :)
jeste, ze ho nepouzivam :)

j

Re:Firefox - je to na report bugu? (je to normální?)
« Odpověď #6 kdy: 02. 07. 2015, 00:33:36 »
Heh ... nejdriv sem na ten web vlez se zapnutym noscriptem, a i to tam cosi asi 30s kolotalo (a nic to nezobrazilo). Kdyz sem js povolil, tak sem to nakonec radsi cely picnul ...

Njn, ale mi trošku hodně vadí, že si s takovým zpraseným webem neporadí múj oblíbený (?) mega-hyper-super-kůl funkcema nabušenej prohlížeč ...

Protoze je treba makat na dulezitejsich vecech ... jako treba naprosto nepouzitelnej js pdf browser, social api, helo, ... a spousta dalsich srackometu. Hele ja taky pouzival mozillu a pak ff jeste ve verzich 0.00prd ... a v ty dobe byl na kady dalsi verzi znat pokrok ... a  co sem potreboval navrch, sem si nahodil jako plugin.  Dneska? Skoncil sem u asi 10ti pluginu ktery blokovaly sracky/vracely odstranenou funkcionalitu. Pak sem ff zrusil a zatim se presunul na palemoon. Vazne nepotrebuju mesic co mesic dalsi srackomet integrovanej do browseru a dalsi odstranenou moznost z konfigurace "aby nematla uzivatele".

BTW: FF ma prece js s kazdou dalsi verzi minimalne o 80% rychlejsi ... takze dneska by i 386 mela zvladnou renderovat web jak kdyz bicem ne?

Re:Firefox - je to na report bugu? (je to normální?)
« Odpověď #7 kdy: 02. 07. 2015, 10:14:11 »
Heh ... nejdriv sem na ten web vlez se zapnutym noscriptem, a i to tam cosi asi 30s kolotalo (a nic to nezobrazilo). Kdyz sem js povolil, tak sem to nakonec radsi cely picnul ...

Njn, ale mi trošku hodně vadí, že si s takovým zpraseným webem neporadí múj oblíbený (?) mega-hyper-super-kůl funkcema nabušenej prohlížeč ...

Protoze je treba makat na dulezitejsich vecech ... jako treba naprosto nepouzitelnej js pdf browser, social api, helo, ... a spousta dalsich srackometu. Hele ja taky pouzival mozillu a pak ff jeste ve verzich 0.00prd ... a v ty dobe byl na kady dalsi verzi znat pokrok ... a  co sem potreboval navrch, sem si nahodil jako plugin.  Dneska? Skoncil sem u asi 10ti pluginu ktery blokovaly sracky/vracely odstranenou funkcionalitu. Pak sem ff zrusil a zatim se presunul na palemoon. Vazne nepotrebuju mesic co mesic dalsi srackomet integrovanej do browseru a dalsi odstranenou moznost z konfigurace "aby nematla uzivatele".

BTW: FF ma prece js s kazdou dalsi verzi minimalne o 80% rychlejsi ... takze dneska by i 386 mela zvladnou renderovat web jak kdyz bicem ne?

JJ.
Asi se na ten FF už taky vykašlu ...

Tonda

  • *****
  • 631
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Firefox se zasekne na stránce
« Odpověď #8 kdy: 02. 07. 2015, 13:46:55 »
Tohle se mi občas stává i jinde, prostě hodně náročný JS, který FF nějakým způsobem prostě nesedne.

i

Re:Firefox se zasekne na stránce
« Odpověď #9 kdy: 02. 07. 2015, 14:53:31 »
U mě také zatuhl, pomohl až:
killall firefox
Zajímavé je že od včerejška mi FF padá i na maps.google.com

Kdyby weby o kterých mám zatím, asi chybný dojem, že bez nich nemohu žít, nepsali idioti, tak používám dillo a mám klid.




pavell

Re:Firefox se zasekne na stránce
« Odpověď #10 kdy: 02. 07. 2015, 15:10:57 »
Citace
Zajímavé je že od včerejška mi FF padá i na maps.google.com

Dost mozna to bude tento bug, ktery jsem nedavno reportoval: https://bugs.debian.org/cgi-bin/bugreport.cgi?bug=784171
Bohuzel se jim nikdo nezabyva...

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Firefox se zasekne na stránce
« Odpověď #11 kdy: 02. 07. 2015, 15:50:30 »
Hmmmmm index.html skoro 8 mega velkej, přes 44k řádků, samá šílená tabulka.... taky sem vytuhnul, když sem to viděl :D

Jan Šimek

Re:Firefox se zasekne na stránce
« Odpověď #12 kdy: 02. 07. 2015, 18:16:57 »
Na Win7 to samé: chvíli reaguje, ale postupně se zpomaluje a pak totálně vytuhne s vytížením jednoho jádra na 100%... Pomohlo jen zabití přes správce úloh...

_aaa

Re:Firefox - je to na report bugu? (je to normální?)
« Odpověď #13 kdy: 02. 07. 2015, 18:50:41 »
Protoze je treba makat na dulezitejsich vecech ... jako treba naprosto nepouzitelnej js pdf browser, social api, helo, ... a spousta dalsich srackometu.
Na pdf.js mi nesahej. Stokrát lepší než na Adobe Acrobat a spol, ve kterých každou chvíli někdo najde nějakou díru.
Se zbytkem souhlas.

Lol Phirae

Re:Firefox - je to na report bugu? (je to normální?)
« Odpověď #14 kdy: 02. 07. 2015, 20:08:44 »
Na pdf.js mi nesahej.

Žádnej strach; na to normální člověk nešáhne ani metrovou tyčí.

Na pdf.js mi nesahej.
Stokrát lepší než na Adobe Acrobat a spol[/quote]

Tak jistě. Že to PDF nezobrazí vůbec nebo ho to neskutečně dokurví, to je jedno... Ať žije javaskript.