Jak často restartujete Android?

tadeas

Re:Jak často restartujete Android?
« Odpověď #15 kdy: 30. 06. 2015, 18:33:48 »
Galaxy Note 2 (original ROM, 4.4.2): tak jednou za dva mesice, kdy potrebuju, aby baterka vydrzela nekolik dni.

Zadny samovolny restart si nepamatuju, ani zadny problem, kdy by bylo potreba restartovat.


davkol

Re:Jak často restartujete Android?
« Odpověď #16 kdy: 30. 06. 2015, 20:07:53 »
Mám smultron (SE Xperia Mini, SK15i) s CM z legacyXperia, nedávno jsem aktualizoval z 10.2 na 11. Používám to jako dumbphone a chytrý budík. Restartuju příležitostně – pro dobrý pocit – ale na 10.2 se mi občas odmítl inicializovat foťák nebo vypnout budík ve Sleep as Android (btw nehorázná kupa hnoje), tak to jsem občas musel den zahájit restartem.

Re:Jak často restartujete Android?
« Odpověď #17 kdy: 30. 06. 2015, 22:29:48 »
budík ve Sleep as Android (btw nehorázná kupa hnoje)
Mas tip na nejakou proverenou alternativu?

Tany

Re:Jak často restartujete Android?
« Odpověď #18 kdy: 30. 06. 2015, 23:40:10 »
Taky D5503 rok ji mám, restart pouze při upgrade na lízátko (čehož hodně lituju). Sekání hudby náhodně mám taky, používám VLC a hudbu ve flac, ale tam je na vině asi socket SD karty, protože to dělá jen za pohybu.

davkol

Re:Jak často restartujete Android?
« Odpověď #19 kdy: 01. 07. 2015, 01:18:33 »
budík ve Sleep as Android (btw nehorázná kupa hnoje)
Mas tip na nejakou proverenou alternativu?
Zkušenosti:
  • electricsleep (open source) nebrat, v zásadě nefunguje, je čtyři roky neudržovaný, neskutečně žere baterky.
  • Sleep as Android sice více méně funguje, ale je to zabugovaný bloatware pro frikulíny; žere baterky, přestože neustálé (většinou zbytečné) aktualizace tvrdí opak; nedávno jsem přišel kvůli dojebanému exportu o dva měsíce dat. (BTW autoři rozumí vědě kolem spánku asi jako koza náklaďáku.)
  • SleepBot je zdarma, AFAIK dva roky neudržovaný, s velmi příjemným rozhraním a malou spotřebou energie, ale nějak mi nezafungovalo buzení.
  • Sleep Cycle má taky velice příjemné rozhraní (IIRC pochází z iOS), funguje dobře, ale budík je hodně primitivní, neumí vibrovat před zvoněním a zvládnu ho vypnout ve spánku.
Ještě znovu zkusím SleepBot. Jinak čekám na nějaký levný náramek s otevřeným API. Xiaomi bylo blízko, ale obfuskovali protokol, aby zatrhli hacking, a do čmoudu jim taková data posílat nemíním.


trubicoid2

Re:Jak často restartujete Android?
« Odpověď #20 kdy: 01. 07. 2015, 13:08:25 »
mi HTC wildfire s blblo asi jedou za tri dny, bylo to SD kartou, karta jinde sla normalne, ale telefonu se nelibila asi

jina karta to vyresila a telefon je stabilni

android nebrat

Re:Jak často restartujete Android?
« Odpověď #21 kdy: 03. 08. 2015, 16:55:19 »
Xperia L. pri minimalnim vyuziti dokaze proplout bez restartu extremne dlouho. klidne i vic nez mesic. ale je to prave v tom rezimu nestability, ktery se projevi pri nahravani dlouheho zaznamu kamerou tak, ze zaznam je obcas ulozeny haji neprehratelny a v prubehu nahravani se restartuje po nekolika stovkach megabajtu.

Re:Jak často restartujete Android?
« Odpověď #22 kdy: 04. 08. 2015, 16:27:27 »
Ahoj, už jsem na ty restarty přišel:
1. Na mobilu mi to dělá DSP pack do hudebního přehrávače (zkusím asi konkurenci)
2. Na tabletu mi to dělal Zoner Mobile Security a nějaká sra*ka od Ga*loftu. Obě šly pryč.

rok

Re:Jak často restartujete Android?
« Odpověď #23 kdy: 04. 08. 2015, 16:55:13 »
Samsung Galaxy S3
S Androidom 4.4.2 sa restartoval sam od seba (alebo skor padal) skoro kazdy den
Po upgrade na Android 5.0.1 (OTA) je stabilny, nerestartoval som zatial vobec uz niekolko mesiacov.