Česká spořitelna - jaký je zaměstnavatel

tommm

Re:Česká spořitelna - jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #15 kdy: 22. 06. 2015, 10:41:26 »
Zacina se to totiz zase zvrhavat v debatu zoufalcu o tom, jestli windows nebo linux a kktiny ...

Jen at se to zvrhne, alespon to bude o Linuxu. Na debaty typu help plz, v ktere bance dostanu 100K za matlani proprietarniho kodu v Jave, by si Iinfo mohlo zridit extra web.

Kdyby lidi pouzivali Glassdoor, tak by se to sem mozna nemuselo psat ...
Jinak 100k uz je peknej peniz. Ja uz bych za min jak 80 nemakal.


tommm

Re:Česká spořitelna - jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #16 kdy: 22. 06. 2015, 10:45:42 »
...
Já tam před X roky chvilku pobyl a znovu bych tam asi nechtěl. Až moc málo práce a ta troška ne moc zajímavá. Barclays, Deutsche Borse, Microsoft (Skype), HP i Avast dělají v ČR zajímavější věci a za HP i Barclays můžu říct, že maj i o něco méně bordelu v procesech.
Diky za odpoved. Banky obecne jsou dost "zarezle". Hodne aplikaci, systemu, bezpecnost atd.
Horsi je farmacie a peklo je firmy ve zbrojnim prumyslu.
V RB to bylo celkem ok. Je to dost kontrolovane prostredi uz ze sve povahy.
Nastesti ja s timto problem nemam, takze to pro me neni minus.

S nedostatkem prace se setkavam v podstate od te doby, co pracuji. Prichazi to ve vlnach a okurove sezony se priodicky opakuji. :)

Dobre na procesy jsou firmy z oblastni farmacie. Nekoho to muze svazovat, jinemu prijit vhody.

Kazdopadne diky za koment.

Murďa

Re:Česká spořitelna - jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #17 kdy: 22. 06. 2015, 11:11:12 »
Sem si myslel, ze sem chodej dospeli a inteligentni lidi. :)

Vyšší inteligence a chování jako idiot se vzájemně nevylučuje, spíš naopak.

Emoticon

Re:Česká spořitelna - jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #18 kdy: 20. 01. 2018, 14:13:10 »
Profesních zkušeností s bankou mám sice celou řadu, a mnohdy pozitivních, nicméně co mě rozesmívá do dnes, je vzpomínka na výběrové řízení v ČSOB.

Manažerka pobočky byla půvabná plastikami udržovaná paní s umělými prsy, personalistka, která nejspíš právě dostudovala VŠ, jelikož její přechytralost značně překračovala hranice dveří pobočky, a samozřejmě také my, nic netušící uchazeči.

Výběrové řízení formou assessment center spíše připomínalo soutěž "Nejslabší, máte padáka!", neboť nejslabší články v průběhu odpadávali jako švestky povelem "Nyní se rozloučíme s..., prosím opusťte místnost a Vámi popsané materiály nám nechejte na stole."

Začalo se krátkým představením.
Následovala kolektivní hra, při níž se mělo ukázat, kdo je ochotný ze sebe pro kariéru dělat idiota (či případně kdo skutečným idiotem je).

V pozvánce bylo uvedeno, že součástí výběrového řízení bude krátký test všeobecných vědomostí, který však nebude obsahovat otázky vztahující se ke společnosti ČSOB.
Jak jsem tušil, test obsahoval otázky typu "Datum založení společnosti? Jaké jsou dceřinné společnosti? Jak se jmenuje generální ředitel banky? Jaké nabízí banka portfolio produktů?". Kdo bankovní nábory nezná, a nepřipravil se na nekorektní jednání, toho jsem opravdu litoval.

Další částí byly psychologické testy, které si pravděpodobně vypůjčili od komise Policie ČR, ale alespoň ve mě vyvolali pocit, že jim není lhostejná povaha zaměstnance.

Poslední částí bylo povinně uvést minimálně 3 jména předchozích zaměstnavatelů, kteří na Vás mohou poskytnout reference, vč. jejich telefonního čísla a společnosti, pro kterou pracují. Už jsem si začal říkat What the fuck.

Začala přicházet na řadu hlavní část - scénka s manažery.
Uchazeči byli jednotlivě zváni do vedlejší skleněné kóje, kde se ocitli v "Agentuře splněných snů" a měli prodat paní ředitelce nevšední zážitek pro ni a její rodiče.
Tyto prodejní scény mají všechny banky - "Jsem květinářka a prodejte mi propisku, která nepíše. Jste v mém iglú na severním pólu a prodejte mi chladničku." Cílem je najít uchazeče se schopností prodat komukoliv cokoliv.

V tomto momentě nemohu mluvit za sebe, jelikož jsem byl z výběrového řízení vyloučen, avšak mohu říct úsměvný závěr mého kolegy, se kterým jsme se po letech nakonec oba sešli v jiné společnosti.

K závěrečné části byli přizváni pouze dva, kteří měli ukázat, kdo je ten nejlepší. Jedna již zkušená dáma a kolega.
Zvolili si právě mého kolegu. To by bylo skvělé, nicméně teprve až v samotném závěru výběrového řízení odtajnili vcelku důležitou skutečnost, a to že výběrové řízení není na pozici do ČSOB, ale Poštovní spořitelny, která je jejich dceřinnou společností.

Kolega nabídku odmítl.


Je třeba k jednání bank něco dodávat?

Re:Česká spořitelna - jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #19 kdy: 20. 01. 2018, 14:55:45 »
Takhle ale snad nenabírají odborníky ne? Jako chápu, že chtějí slušné vystupování, oblek a podobně...
Jinak je to normální obchodní vztah, berte nebo nechte bejt.

Profesních zkušeností s bankou mám sice celou řadu, a mnohdy pozitivních, nicméně co mě rozesmívá do dnes, je vzpomínka na výběrové řízení v ČSOB.

Manažerka pobočky byla půvabná plastikami udržovaná paní s umělými prsy, personalistka, která nejspíš právě dostudovala VŠ, jelikož její přechytralost značně překračovala hranice dveří pobočky, a samozřejmě také my, nic netušící uchazeči.

Výběrové řízení formou assessment center spíše připomínalo soutěž "Nejslabší, máte padáka!", neboť nejslabší články v průběhu odpadávali jako švestky povelem "Nyní se rozloučíme s..., prosím opusťte místnost a Vámi popsané materiály nám nechejte na stole."

Začalo se krátkým představením.
Následovala kolektivní hra, při níž se mělo ukázat, kdo je ochotný ze sebe pro kariéru dělat idiota (či případně kdo skutečným idiotem je).

V pozvánce bylo uvedeno, že součástí výběrového řízení bude krátký test všeobecných vědomostí, který však nebude obsahovat otázky vztahující se ke společnosti ČSOB.
Jak jsem tušil, test obsahoval otázky typu "Datum založení společnosti? Jaké jsou dceřinné společnosti? Jak se jmenuje generální ředitel banky? Jaké nabízí banka portfolio produktů?". Kdo bankovní nábory nezná, a nepřipravil se na nekorektní jednání, toho jsem opravdu litoval.

Další částí byly psychologické testy, které si pravděpodobně vypůjčili od komise Policie ČR, ale alespoň ve mě vyvolali pocit, že jim není lhostejná povaha zaměstnance.

Poslední částí bylo povinně uvést minimálně 3 jména předchozích zaměstnavatelů, kteří na Vás mohou poskytnout reference, vč. jejich telefonního čísla a společnosti, pro kterou pracují. Už jsem si začal říkat What the fuck.

Začala přicházet na řadu hlavní část - scénka s manažery.
Uchazeči byli jednotlivě zváni do vedlejší skleněné kóje, kde se ocitli v "Agentuře splněných snů" a měli prodat paní ředitelce nevšední zážitek pro ni a její rodiče.
Tyto prodejní scény mají všechny banky - "Jsem květinářka a prodejte mi propisku, která nepíše. Jste v mém iglú na severním pólu a prodejte mi chladničku." Cílem je najít uchazeče se schopností prodat komukoliv cokoliv.

V tomto momentě nemohu mluvit za sebe, jelikož jsem byl z výběrového řízení vyloučen, avšak mohu říct úsměvný závěr mého kolegy, se kterým jsme se po letech nakonec oba sešli v jiné společnosti.

K závěrečné části byli přizváni pouze dva, kteří měli ukázat, kdo je ten nejlepší. Jedna již zkušená dáma a kolega.
Zvolili si právě mého kolegu. To by bylo skvělé, nicméně teprve až v samotném závěru výběrového řízení odtajnili vcelku důležitou skutečnost, a to že výběrové řízení není na pozici do ČSOB, ale Poštovní spořitelny, která je jejich dceřinnou společností.

Kolega nabídku odmítl.


Je třeba k jednání bank něco dodávat?
„Řemeslo se naučí každý. Umění nikdo.“
„Jednoduchost je nejvyšší úroveň sofistikovanosti.“
- Leonardo Da Vinci


qwertz

Re:Česká spořitelna - jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #20 kdy: 20. 01. 2018, 19:31:16 »
Profesních zkušeností s bankou mám sice celou řadu, a mnohdy pozitivních, nicméně co mě rozesmívá do dnes, je vzpomínka na výběrové řízení v ČSOB.

Tak on vás nikdo nenutí ze sebe dělat idiota. Při prvním náznaku e můžete zvednout a odejít.

Digi

Re:Česká spořitelna - jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #21 kdy: 21. 01. 2018, 00:35:29 »
Profesních zkušeností s bankou mám sice celou řadu, a mnohdy pozitivních, nicméně co mě rozesmívá do dnes, je vzpomínka na výběrové řízení v ČSOB.

Tohle je o IT pozicích. Pochybuju ze se tenhle proces týká IT pozic.

Zvarok

Re:Česká spořitelna - jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #22 kdy: 21. 01. 2018, 01:27:49 »
Je třeba k jednání bank něco dodávat?
To taketo komedie robia aj pre sysadminov, testerov a programatorov? Alebo ide len o management, sales, hr?

Zvarok

Re:Česká spořitelna - jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #23 kdy: 28. 01. 2018, 04:51:32 »
?