Jak se chovat v IT?

Tomáš Roll

Re:Jak se chovat v IT?
« Odpověď #90 kdy: 14. 05. 2015, 12:42:13 »
Nejhezci holky v Belfastu rozdavaly Straznou vez. :)

A byly to Ukrajinky.

Aha, to ledacos vysvetluje, ony tyhle sekty na zapade uz tolik jako na vychode nefrci. I kdyz jsem uz parkrat posilal o dum dal buchty se Straznou vezi i v Irsku (Midlands). Ty ale nebyly nejhezci a oblekaly se jak duchodkyne. Uz dlouho jsem nevidel zenske v satcich. Asi nejaka postkatolicka uchylka Svedku Jehovovych v Republic of Ireland.
Mě spíš zarazily hezké holky v Belfastu. Když tam vidíte hezkou holku, tak to je buď Polka nebo Ukrajinka.


Re:Jak se chovat v IT?
« Odpověď #91 kdy: 14. 05. 2015, 15:40:46 »
No, takže ty doporučuješ brát mrchy který tě nemilujou? To už je lepší pravačka ...
Ja doporucuju nebrat si zadnou. Lepsi sou kamaradky ktery se obcas stavi na kafe - ale nejpozdeji rano vypadnou.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak se chovat v IT?
« Odpověď #92 kdy: 14. 05. 2015, 16:36:10 »
Mě spíš zarazily hezké holky v Belfastu. Když tam vidíte hezkou holku, tak to je buď Polka nebo Ukrajinka.

Ony by Irky kolikrat tak zle nevypadaly, ale potiz je, ze byvaji tluste. A s kazdou generaci je to horsi. Kdyz clovek kouka, co se to vali ze skol po vyucovani, tak to je jak kdyz se otevrou vata veprina. Ovsem panove, pozor! V Cechach tohle uz zacina take a do deseti let se zapadu urcite vyrovname. Ledaze by se zhorsila krize.

abflmpsvz

Re:Jak se chovat v IT?
« Odpověď #93 kdy: 14. 05. 2015, 16:43:11 »
No, takže ty doporučuješ brát mrchy který tě nemilujou? To už je lepší pravačka ...
Dobre si vyhonit je lepsi nez si blbe zasukat. 8)

abflmpsvz

Re:Jak se chovat v IT?
« Odpověď #94 kdy: 14. 05. 2015, 16:48:42 »
Ony by Irky kolikrat tak zle nevypadaly, ale potiz je, ze byvaji tluste. A s kazdou generaci je to horsi. Kdyz clovek kouka, co se to vali ze skol po vyucovani, tak to je jak kdyz se otevrou vata veprina. Ovsem panove, pozor! V Cechach tohle uz zacina take a do deseti let se zapadu urcite vyrovname. Ledaze by se zhorsila krize.
Cesky holky jsou cesky holky. O tom zadna, ale nedosuzoval bych Irky tak komplexne. Me teda nejvic vadi, ze maj na sobe tunu make-upu. Nejaky kilo navic na tele nevadi. 8)
Zase... Irky jsou casto zrzave a ja vim, ze cim rezavejsi strecha, tim vlhci sklep.  8)


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak se chovat v IT?
« Odpověď #95 kdy: 14. 05. 2015, 17:10:10 »
Cesky holky jsou cesky holky. O tom zadna, ale nedosuzoval bych Irky tak komplexne. Me teda nejvic vadi, ze maj na sobe tunu make-upu. Nejaky kilo navic na tele nevadi. 8)
Zase... Irky jsou casto zrzave a ja vim, ze cim rezavejsi strecha, tim vlhci sklep.  8)

Hm, jakoby Cesky dnes uz take nenosily ksicht vytmeleny. Jinak u tech kilo zalezi na tom, kolik jich je. Me tedy obezita zrovna nepritahuje. Sice, jak rikal Mladek, si clovek muze uplacat vnady kde se mu zachce, ale to necham tem, co na to maji zaludek.