Sháním - Hacking - umění exploitace II

StraGan

Sháním - Hacking - umění exploitace II
« kdy: 08. 04. 2015, 06:27:55 »
Zdravím společenstvo,

nemá někdo k dispozici knihu Hacking - umění exploitace II? Chtěl jsem si ji koupit, ale už není nikde skladem. Ve (většinou pár let) starých diskuzích ji dokonce mělo pár lidí v češtině v elektronické formě, nicméně linky od těch pár jednotlivcú, kteří ji uploadli, už jsou dávno mrtvé. Nenajdu tu spřízněnou duši, která by tuto knihu měla právě v oné elektronické verzi? Děkuji.

StraGan

// A ano vím, že se dá najít kniha v angličtině v PDF asi po třech kliknutích po vyhledání v googlu.


Zantaraz

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #1 kdy: 08. 04. 2015, 08:39:39 »
Našel jsem v PDFku kapitoly 2, 3 a 4 které bych mohl poslat ale nevím kde je zbytek :(

StraGan

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #2 kdy: 08. 04. 2015, 10:24:10 »
Ano o těch vím, to jsou právě jenom ukázkové kapitoly. Kdysi jsem je oběvil spojené v jednom PDF a nadšeně jsem se pustil do četby :D Nicméně radost opadla po té co jsem se začal divit proč autor skáče z jednoho tématu na druhé :D

Zantaraz

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #3 kdy: 08. 04. 2015, 13:46:28 »
jo ted jsem se na to taky dival :( ale jsem si temer jisty ze jsem to mel nekde uplne cele ale v me sbirce hacking literatury to nemuzu najit :(

cat

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #4 kdy: 08. 04. 2015, 16:32:38 »
Vim ze to neni to co ches slyset, ale ja bych doporucil se naucit anglicky...


stirl021

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #5 kdy: 08. 04. 2015, 16:50:11 »
Jedna je v knihovně v Jihlavě a jedna v Ústí nad Labem. Stačí zajít do nejbližší knihovny, a nechat si ji poslat.

stirl021

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #6 kdy: 08. 04. 2015, 16:51:47 »
... a ještě knihovny Havlíčkův Brod, Uherské Hradiště, Děčín, Chomutov.

StraGan

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #7 kdy: 09. 04. 2015, 06:17:34 »
Tak nakonec se mi možná předse jenom podaří získat výtisk v češtině od vydavatele. Když to neklapne, tak to vzdávám a pustím se do anglické verze :)

Bot

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #8 kdy: 09. 04. 2015, 10:44:53 »
Vim ze to neni to co ches slyset, ale ja bych doporucil se naucit anglicky...
+1

Trident

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #9 kdy: 11. 04. 2015, 12:37:49 »
Vim ze to neni to co ches slyset, ale ja bych doporucil se naucit anglicky...
+1
Uz vzhledem k tomu nazvu nebude preklad asi moc srozumitelny - "viz. exploitace". Kdyz jsem byl malej kluk taky jsem musel prekousnout ze hromada materialu byla v anglictine/nemcine. A jak mi to pomohlo.

gyter


Kayla

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #11 kdy: 12. 08. 2016, 12:47:51 »
Ahoj, nebyl by nekdo z vas kdo knihu ma v cestine ochotny ji prodat nebo za nejakou tu korunu (klidne i vic treba 200,-) pujcit k nascanovani? Chtela jsem si ji koupit, ale poslali mi ze zoneru odpoved, ze je beznadejne vyprodana a dotisk neni v planu :( Prosim prosim, jsem ochotna dat za knihu klidne i vyssi castku nez byla puvodni prodejni cena... a jeste nemel by tady nekdo knihu "Google hacking" od Johnny Longa ? taky snahim a stejny problem jako u umeni exploitace - beznadejne vyprodana :( Taktez bych koupila za vyssi cenu nez byla prodejni nebo jestli by nekdo pujcil na nascanovani.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #12 kdy: 12. 08. 2016, 13:05:50 »

Kayla

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #13 kdy: 12. 08. 2016, 13:36:49 »
@JardaP
Diky uz jsem poslala nezavazkou objednavku :)

Psalva

Re:Sháním - Hacking - umění exploitace II
« Odpověď #14 kdy: 12. 08. 2016, 13:52:45 »
Ahoj, nebyl by nekdo z vas kdo knihu ma v cestine ochotny ji prodat nebo za nejakou tu korunu (klidne i vic treba 200,-) pujcit k nascanovani? Chtela jsem si ji koupit, ale poslali mi ze zoneru odpoved, ze je beznadejne vyprodana a dotisk neni v planu :( Prosim prosim, jsem ochotna dat za knihu klidne i vyssi castku nez byla puvodni prodejni cena... a jeste nemel by tady nekdo knihu "Google hacking" od Johnny Longa ? taky snahim a stejny problem jako u umeni exploitace - beznadejne vyprodana :( Taktez bych koupila za vyssi cenu nez byla prodejni nebo jestli by nekdo pujcil na nascanovani.

Knihu mám a klidně půjčím :) napiš na mail psalva278[a]gmail.com