Což takhle outsourcing v Asii...

JardaP .

• 11 064
    • Zobrazit profil
Re:Což takhle outsourcing v Asii...
« Odpověď #45 kdy: 11. 04. 2015, 10:46:24 »
Indickeho puvodu neni, vypada 100 % asiatsky, i kdyz nevim, jestli jako typicky Malajec. Ja zadneho jineho Malajce nikdy nepotkal, takze to neposoudim. Nicmene vzhledem k tomu, ze on muslim neni, tak je mozne, ze patri do nektere te nezvyhodnene minority a to bylo duvodem presunu do Thajska.

Krtek + Krtek

« Odpověď #46 kdy: 11. 04. 2015, 11:11:48 »
Jojo, tak to je mozny. I kdyz teda je fakt, ze me zarazi jeho migrace do Thajska, pac s takovyma umyslama sem tam nikdy nikoho takovyho nepotkal. Vsichni stadovite hlavne do Australie, pripadne par lidi do UK a vyjmecne do US. Takze asi kluk ma za usima a vi kde se pohodove zije:-)

JardaP .

• 11 064
    • Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 11. 04. 2015, 14:29:40 »
Tak jako asiat se asi lepe citi v Thajsku nez v Australii. Krome toho v Australii imigranty leda tak zaviraji na nejaky ostrov, s minimalni peci, jen aby neumreli hlady, takze dostat se tam by asi nebylo tak jednoduche.

Lama

« Odpověď #48 kdy: 06. 09. 2016, 15:53:51 »
Tak jak sokolíci, outsourcujete, outsourcujete? Nebo se něco změnilo od poslední debaty?

A to že "Odcházím od Hong Kongu" slýchám docela často - byt placený firmou, plat přes 200tis. liber, podobně Arabové - pár kolegů tam odešlo (Jordánsko, Dubai). Luxus jako prase a totálně se tam etablovali i s rodinama. Holt jiný pravidla, ale jeden má vanu co mi veřejný bazén.

Na tom prikladu s tema rekneme luxusnima autama jste me spatne pochopil. Prave, ze oni maj specialni dan (nekdy az 200-300%) na dovazeny auta a celkova cena je tak casto smesne predrazena a v Evrope by to proste za takovou cenu nikdo nekupoval. A i pres to takovych aut tam jezdi spousta, z cehoz mi vypliva, ze aby si to nekdo mohl koupit, tak urcite nebude pracovat za "hrstku ryze", jak si spoustu lidi v Evrope o Asiatech mysli.

A Rumuni mají vyšší platy než Češi...

Z toho všeho mi tak nějak vyplívá, že se outsorcingu bát nemusím...  :D :) 8)

javaman ((

« Odpověď #49 kdy: 06. 09. 2016, 16:07:42 »
Když u nás stačí vývojářům i 60 tisíc, tak se není čeho bát. Těžko sem někdo jiný přijede dělat za tak málo :D

čumil

« Odpověď #50 kdy: 06. 09. 2016, 17:40:04 »
Jak je možné, že se ještě pořád masově nedělá outsourcing do asijských zemí a programátoři se zde stále mají relativně dobře? Takový Číňan to udělá stejně jako vy, možná lépe, a za menší prachy. Nebojíte se, že příjdete o práci nebo budete utahovat opasky?
HEHEHE debílku ... máš myšlení potrata

Sou tady dva důvody

1) bezpečnost, ten kód který naflakaj čiňani a nebo indové má vzápětí konkurence, musej z něčeho taky vyžít no ne ?
2) developeři na úrovni EU/USA  si i v indii a nebo číně říkaj stejně jako jejich západní bratři, takže buď ti vyroběj levnej a nepoužitelnej shit a nebo tě to stojí hodně + tvůj kod nebude tak docela tvůj.

Jako další flejm doporučuju: "a to se nebojíte AI když za vás pak bude programovat ??"

bfu

« Odpověď #51 kdy: 07. 09. 2016, 08:40:30 »

Z toho všeho mi tak nějak vyplívá, že se outsorcingu bát nemusím...  :D :) 8)

Mně z toho vyplývá, že neumíte ani pořádně česky.

Martin

« Odpověď #52 kdy: 07. 09. 2016, 13:31:50 »
Neumím, no. Mně tyhle nesmisli jako hraní si na tvrdý měkký i/y nikdy nebavyli. Možná proto, že mi nikdo nikdy nevisvjetlil, k čemu je to dobrí.   ???

Mirek

« Odpověď #53 kdy: 07. 09. 2016, 13:54:27 »
Neumím, no. Mně tyhle nesmisli jako hraní si na tvrdý měkký i/y nikdy nebavyli. Možná proto, že mi nikdo nikdy nevisvjetlil, k čemu je to dobrí.   ???

Máš recht. To je jako s tou interpunkcí: "pojďme jíst děti."

robotron

« Odpověď #54 kdy: 07. 09. 2016, 20:33:31 »
Nebojim se. Z poslednich 2 let, ktere zahrnovaly i moji spolupraci s Cinanama:

1. Cinani si objednali v Evrope od vysloveje jednotek lidi (~2 lidi krat rok a pul median) neco za stovky mega ceskejch.

2. Cinan si me s udivem prohlizel, za jak mrzky prachy delam, kdyz jsem priznal, ze mam mzdu okolo 40-60kKc.

Nemyslim teda, ze nam budou aktualne brat praci, ani to, ze by ji umeli pausalne tak dobre, ani to, ze by byli levnejsi (ti, co nejsou co do schopnosti uplny hovada).

čumil

« Odpověď #55 kdy: 07. 09. 2016, 21:07:04 »

1. Cinani si objednali v Evrope od vysloveje jednotek lidi (~2 lidi krat rok a pul median) neco za stovky mega ceskejch.

2. Cinan si me s udivem prohlizel, za jak mrzky prachy delam, kdyz jsem priznal, ze mam mzdu okolo 40-60kKc.

Nemyslim teda, ze nam budou aktualne brat praci, ani to, ze by ji umeli pausalne tak dobre, ani to, ze by byli levnejsi (ti, co nejsou co do schopnosti uplny hovada).
Jop, dobrej číňan je dražší než dobrej čech ... na upwork když už nalezneš inda (seriozniho), tak je dražší jak random amík.

cina

« Odpověď #56 kdy: 07. 09. 2016, 21:13:33 »

Tak Čínu snad za chudou zemi nikdo nepovažuje už minimálně 15 let. Myslel jsem, že mluvíte o Bangladéši. Pochybuji, že někdo schopný, kdekoliv na světě, bude pracovat za almužnu. I kdyby žil v chudé zemi, v tomto oboru je celosvětový trh.