Stahování videa a audia z YouTube

Unkonwn

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #30 kdy: 28. 07. 2015, 09:09:29 »
"To je přesně on. Jestli je OpenSource, měli bz být k dispozici i zdrojáky. takže existuje i možnost, že si ho nějaký cracker upravil."

No tady by se prece mela projevit zakladni poucka opensourcaru ze: OS je lepsi protoze  "KAZDY SI MUZE PROZKOUMAT ZDROJAKY ZDA A ZJISTIT ZDA TAM NENI ZAVADNY KOD". Proc to v tomto pripade nefunguje?


wifina

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #31 kdy: 28. 07. 2015, 16:32:13 »
Nekomu se na windowsech rozbila pulka systemu (druha je rozbita uz z vyroby) po stazeni cehosi z buhvijakeho zdroje ?
Co ze presne nefunguje ?

Honza1

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #32 kdy: 16. 02. 2017, 17:44:28 »
Zdravim

Pri pouziti youtube-dl na Unbuntu 32 bit v terminalu to vypada jakoby branil firewall nebo youtube rozpoznalo, ze jde o stahovac. Pri zadani libovolne adresy i parametru to skonci takto:

[youtube] Setting language
WARNING: unable to set language: <urlopen error [Errno 8] _ssl.c:510: EOF occurred in violation of protocol>
[youtube] 16Rknhfww2U: Downloading webpage
ERROR: Unable to download webpage: <urlopen error [Errno 8] _ssl.c:510: EOF occurred in violation of protocol>

Verze youtube-dl je aktualni.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #33 kdy: 16. 02. 2017, 19:49:20 »
Oni Youtube nejak "zdokonalili", takze mi kolikrat nechodi uz ani Video Download Helper. Tak pouzivam http://telechargerunevideo.com/, to zatim chodi a muzu si vybrat ktery format, akorat je to delsi o dobu, nez to oni stahnou k sobe.

Lama

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #34 kdy: 16. 02. 2017, 19:53:35 »


Neviditelný

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #35 kdy: 16. 02. 2017, 19:54:48 »
Zdravim

Pri pouziti youtube-dl na Unbuntu 32 bit v terminalu to vypada jakoby branil firewall nebo youtube rozpoznalo, ze jde o stahovac. Pri zadani libovolne adresy i parametru to skonci takto:

[youtube] Setting language
WARNING: unable to set language: <urlopen error [Errno 8] _ssl.c:510: EOF occurred in violation of protocol>
[youtube] 16Rknhfww2U: Downloading webpage
ERROR: Unable to download webpage: <urlopen error [Errno 8] _ssl.c:510: EOF occurred in violation of protocol>

Verze youtube-dl je aktualni.
Podle toho výstupu to spíš vypadá na nějaký problém s SSL. youtube-dl 2017.01.31 mi na Fedoře 25 funguje v pořádku.

nobody(ten pravej)

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #36 kdy: 16. 02. 2017, 23:51:21 »
Pri pouziti youtube-dl na Unbuntu 32 bit [...]
ja v Xubuntu 14.04.5 s youtube-dl 2017.02.14 stahnu video z Youtube bez problemu...
takze u tebe jaka verze ubuntu?
Kód: [Vybrat]
lsb_release -djaka verze youtube-dl?:
Kód: [Vybrat]
youtube-dl --versionpro jistotu i nejaka konkretni adresa videa (i presto ze ti to delaji vsechny)?

Honza1

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #37 kdy: 17. 02. 2017, 15:49:12 »
Moje verze je Ubuntu 15.04 desktop 32 bit, youtube-dl to pise (2014.02.17-1) coz se mi nezda jako datum verze, uptate do odmitlo, po preinstalovani je to ta sama verze.

Adresy to dela kompletne vsechny, ale dam priklad:

youtube-dl https://www.youtube.com/watch?v=t1TcDHrkQYg
[youtube] Setting language
WARNING: unable to set language: <urlopen error [Errno 8] _ssl.c:510: EOF occurred in violation of protocol>
[youtube] t1TcDHrkQYg: Downloading webpage
ERROR: Unable to download webpage: <urlopen error [Errno 8] _ssl.c:510: EOF occurred in violation of protocol>

Takto se to chova pokazde. Mozna je i problem v SSL, ale to jsem nikdy neresil, tak nevim jak na to.

nobody(ten pravej)

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #38 kdy: 17. 02. 2017, 17:18:21 »
Moje verze je Ubuntu 15.04 desktop 32 bit, youtube-dl to pise (2014.02.17-1) coz se mi nezda jako datum verze, uptate do odmitlo, po preinstalovani je to ta sama verze.
tak v tom je jiste problem, 15.04 neni LTS, tedy uz daaavno neni podporovane/nedostava aktualizace
2014.02.17 bude datum 3 roky (na den :) stare verze cuto logicky nemuze po YT zmenach chodit...
update i reinstalace (pomoci oficialnich 15.04 repositaru nebo PPA) nemuze nahodit nic novejsiho viz zkoncena podpora 15.04...
jedine co muzes zkusit (krome prechodu na 14.04.5 LTS, nebo 16.04.1 LTS) je jestli ta stara verze youtube-dl jiz podporuje (jako ta nove) samoaktualizaci:

Kód: [Vybrat]
youtube-dl --update
Adresy to dela kompletne vsechny, ale dam priklad: [...]
to mi stahne v pohode...

nobody(ten pravej)

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #39 kdy: 17. 02. 2017, 17:24:05 »
takze jestli nepujde ten samoupdate tak (nez udelas prechod na LTS, bez preinstalovani tedy spis nahoru na 16.04), protoze PPA asi nemas, muzes zkusit pridat PPA webu webupd8 ktere stale aktualizuje youtube-dl i pro vivid/15.04 a aktualne tam ma verzi youtube-dl 2017.02.16-1~webupd8~vivid0

Honza1

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #40 kdy: 17. 02. 2017, 18:05:26 »
nobody diky moc

Tak v tom bude problem. Aktualni Ubuntu nema uz updaty pro aktualni balicky, proto bere ten co tam je, jako nejnovejsi pri apt-get install (update). Take odinstalovat a nainstalovat rucne.

A zrovna tady je aktualizace potreba. Youtube se meni pomerne casto a s polu s tim se meni tak aby zabranilo-ztizilo cestu pro vsechny stahovace. Takze tady to bez aktualizace nejde.

Jinak dobre chodi i Youtube Downloader od Pepaka (pepak.net). Ale tam u tzv. autorsky chranenych del (klipy prisni, pisne, lyrics) neni maskovaci schema (ruzne varianty) podporovano. Pravdepodobne zamerne, aby nedoslo k poruseni autorskych prav.

hugochavez

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #41 kdy: 19. 02. 2017, 03:09:32 »
na sosani z YT pouzivam FF plugin "Flash Video Downloader - YouTube HD Download [4K]"
(ikonku to ma takovou modrou sipku smerem dolu k vodorovny carce) vzdycky se rozbali roletka kde nabidne dostupny rozliseni a vypise velikost souboru-pak staci odkliknout. Alternativne youtube-dl je taky dobra -a hlavne RYCHLA- volba  :)
I kdyz se mi stalo ze na nekterych tech "oficialnich komercnich kanalech" si s videem neporadil ani jeden. Asi do toho Google cpe DRM.

Radovan.

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #42 kdy: 19. 02. 2017, 07:55:37 »

noef

  • *****
  • 897
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #43 kdy: 19. 02. 2017, 08:15:48 »
na sosani z YT pouzivam FF plugin "Flash Video Downloader - YouTube HD Download [4K]"
(ikonku to ma takovou modrou sipku smerem dolu k vodorovny carce) vzdycky se rozbali roletka kde nabidne dostupny rozliseni a vypise velikost souboru-pak staci odkliknout. Alternativne youtube-dl je taky dobra -a hlavne RYCHLA- volba  :)
I kdyz se mi stalo ze na nekterych tech "oficialnich komercnich kanalech" si s videem neporadil ani jeden. Asi do toho Google cpe DRM.

Rekl bych, ze nepodporuje ten "novy" format, protoze to neumi stahovat cokoliv ve Full HD a vys.

hugochavez

Re:Stahování videa a audia z YouTube
« Odpověď #44 kdy: 20. 02. 2017, 00:37:20 »
youtube-dl https://www.youtube.com/watch?v=t1TcDHrkQYg
Youtube-dl-2016 error, ale yout.com to stáhne.
youtube-dl mi to soslo BEZ PROBLEMU. (webm 360p lepsi kvalita tam dostupna neni)
FVD vubec nepoznal ze je tam neco ke stahovani  :o
Videodownloader taktez mimo.

PS: povedenej song, dnes uz kultovni.......super text.
Akorat by byl asi vhodnejsi nejakej klip kde vojaci jsou v zakopech cekajici pred utokem.....
http://www.lyricsfreak.com/a/alphaville/forever+young_20006842.html