Internet od UPC (přenechám)

none_

Internet od UPC (přenechám)
« kdy: 23. 03. 2015, 17:48:20 »
Ahoj,
z důvodu stěhování do místa, kde nemá UPC pokrytí, budu asi rušit smlouvu (stále čekám na rozhodnutí majitelky). Jelikož bych musel platit, za zrušení, chtěl jsem se zeptat, zda by někdo neměl zájem o převod mé smlouvy.

Můj tarif je: 40Mb/s za 329,- Kč měsíčně. Modem je v mém vlastnictví, koupený loni v srpnu, takže ještě s rok a půl zárukou. Cena za modem dohodou (stál 2020,-).

Převod smlouvy by byl někdy v průběhu dubna. Pokud nikoho neseženu, tak bych na začátku května prodával modem.


Zajemce

Re:Internet od UPC (přenechám)
« Odpověď #1 kdy: 02. 04. 2015, 20:35:39 »
Dobry den,
mel bych zajem, ozvete se prosim na macdof@seznam.cz.

fvesfesrgzdsf

Re:Internet od UPC (přenechám)
« Odpověď #2 kdy: 02. 04. 2015, 20:54:00 »
jen dotaz.
smlouva s upc neni omezena lokaci?

none_

Re:Internet od UPC (přenechám)
« Odpověď #3 kdy: 02. 04. 2015, 21:12:54 »
Dobrý den,
bohužel už není nabídka aktuální. Majitelka si našla nového nájemce a já se domluvil s ním. Kdyby dohoda z nějakého důvodu padla, tak se ozvu, ale nemyslím si, že by k tomu došlo. Tady v tom paneláku se nedá sehnat nic jinýho kromě strašně pomalýho ADSL.

Pokud jde o omezení lokace, tak slečna na zákaznické lince tvrdila, že ne. A myslím si, že to tak bude, protože to tak funguje i třeba u ADSL (O2,...)

Kolemjdoucí

Re:Internet od UPC (přenechám)
« Odpověď #4 kdy: 02. 04. 2015, 21:28:58 »
smlouva s upc neni omezena lokaci?

To se přenese modem, překvapivě to na novém místě funguje jak má a pro sichr se zavolá na UPC. Následuje odpojení modemu, čtrnáctidenní úřadování bez fungování internetu a pak milostivé znovuzapojení stejného modemu. K dobru je, že alespoň nechtějí peníze za dny kdy to nejde.


trubicoid2

Re:Internet od UPC (přenechám)
« Odpověď #5 kdy: 02. 04. 2015, 22:08:04 »

To se přenese modem, překvapivě to na novém místě funguje jak má a pro sichr se zavolá na UPC. Následuje odpojení modemu, čtrnáctidenní úřadování bez fungování internetu a pak milostivé znovuzapojení stejného modemu. K dobru je, že alespoň nechtějí peníze za dny kdy to nejde.

mam presne stejnou zkusenost, prej bylo potreba poslat technika, aby promeril draty, ktery evidentne pred tim fungovali
a to nebylo UPC v Cechach, ale na zapade; tak nevim, modem ma MAC, ale funguje odevsad, dokud sam nenahlasis stehovani nebo neco, asi firemni politika made in USA

zato kdyz jsem jim na zakaznicke lince nadaval, tak mi odpustili mesic a ne dva tydny a internet nejel 3 dni

RBT

Re:Internet od UPC (přenechám)
« Odpověď #6 kdy: 11. 07. 2015, 07:36:41 »
Zdravim, jestli mate zajem mam taky jedno pripojeni UPC Fiber 40+ s pronajmem WiFi modemu, celkem za 434,03 Kc/mes. Vazanost do 24.6.2016. Stehuji se mimo UPC dostupnost. (osobne v Praze).