Deploy na iPhone z Hackintoshu

Deploy na iPhone z Hackintoshu
« kdy: 20. 03. 2015, 12:18:28 »

Chcem si skúsiť vývoj pre iPhone, ale nemám prachy na Mac a iOS Developer Program. Našiel som, že existuje JailCoder (http://oneiros.altervista.org/jailcoder/) ktorý dokáže spustiť aplikáciu z Macu bez iOS Developer Programu. Lenže furt vyžaduje ten Mac.
V tejto súvislosti mám dve otázky:
  • Je nejaké riešenie, ktoré umožňuje deploy na iOS z PC s hacknutým OS X?
  • Je nejaká možnosť, že by to fungovalo aj z OS X vo Virtualboxe pod nejakým bežným hostiteľským OS?


Re:Deploy na iPhone z Hackintoshu
« Odpověď #1 kdy: 20. 03. 2015, 12:21:07 »
Zabudol som napísať, že samozrejme môžem mať iPhone s jailbreakom.

Re:Deploy na iPhone z Hackintoshu
« Odpověď #2 kdy: 20. 03. 2015, 12:39:48 »
Pokud si to opravdu chceš jenom vyzkoušet, tak stačí rozběhnout ten OS X a nainstalovat do něj (z OS X AppStore zdarma) Xcode, ten obsahuje kvalitní simulátory zařízení které na zkoušení úplně stačí. Samotný developerský účet a AppleId jsou zadarmo, platí se jenom když to chceš dostat do fyzického zařízení a nebo poslat do iOS AppStore.

OMG

Re:Deploy na iPhone z Hackintoshu
« Odpověď #3 kdy: 20. 03. 2015, 12:53:16 »

Chcem si skúsiť vývoj pre iPhone, ale nemám prachy na Mac a iOS Developer Program. Našiel som, že existuje JailCoder (http://oneiros.altervista.org/jailcoder/) ktorý dokáže spustiť aplikáciu z Macu bez iOS Developer Programu. Lenže furt vyžaduje ten Mac.
V tejto súvislosti mám dve otázky:
  • Je nejaké riešenie, ktoré umožňuje deploy na iOS z PC s hacknutým OS X?
  • Je nejaká možnosť, že by to fungovalo aj z OS X vo Virtualboxe pod nejakým bežným hostiteľským OS?
existuje nekolik sluzeb, ktere ti za mesicni poplatek prenajmou mac se vzdalenym pristupem i xcode... lepsi nez resit vsechny problemy s hacintosh... testovat muzes ve virtualnim iPhone takze pokud si jenom hrajes je to dostatecne... az budes chtit neco nekomu prodat, tak si ten ucet budes muset udelat a samozrejme zaplatit...

jenda

Re:Deploy na iPhone z Hackintoshu
« Odpověď #4 kdy: 20. 03. 2015, 17:40:24 »
jj,zkousel jsem pred asi 3mi lety, drina, rozchodit vmware, OS X, xcode, iPhone, jailbreak - pak sice ten pocit, ze prvni demo aplikace funguje je uzasnej :) rozhodne vyrazne lepsi a hezci veci nez humusy na androidu. Ale tim to u me skoncilo, praci jsem v te oblasti nesehnal, a hrat si dal jen tak mi prislo jako skoda casu. Mmch vzpominam opruz s ovladanim OS X oproti normalnimu PC. No flame.
jde to, ale dre to.


kuba77

Re:Deploy na iPhone z Hackintoshu
« Odpověď #5 kdy: 20. 03. 2015, 22:21:31 »
Před asi 4 lety jsem ve VirtualBoxu na Linuxu rozchodil hacklý OS X asi 10.6 (nějaký upravený image, který šel i na AMD). Instalace byla snadná, akorát na integrovanou GK na desce v mém PC nebyly zrovna ovladače, takže obraz byl tuším v max. 1280x1024, ale i tak se to dalo používat.

nobody

Re:Deploy na iPhone z Hackintoshu
« Odpověď #6 kdy: 21. 03. 2015, 12:34:03 »
ve virtualboxu lze pridat konkretnimu guestu uzivatelske vesa rozliseni a pak osx v tomto nabehne...