Poškození notebooku vodou

Chjo

Re:Poškození notebooku vodou
« Odpověď #15 kdy: 04. 03. 2015, 08:59:14 »
Obecně to tu v poslední době nemá smysl číst.



digital

Re:Poškození notebooku vodou
« Odpověď #16 kdy: 04. 03. 2015, 09:47:03 »
Zapojit do adaptéru a spustit. Notebook v síti funguje bez baterie

jj, na napajeni ze site to funguje, to mam vyzkouseny. Jde me o to jestli to bude fungovat i na baterii a jestli to tu baterku dokaze nabit.

Ta třetí nula je pravděpodobně jedinej vadnej článek v baterce... Kdyby se jí podařilo rozebrat a ten jeden jedinej vyměnit, nejspíš by ještě jela. Je taky možný, že je to jen uvnitř stále vyzkratovaný, možná se ještě vzpamatuje (spíš ne).

Ty napeti jsou na konektoru v notebooku kdyz je zapojenej do site. Na baterce je nula, nebo setiny voltu.

Jestli je kazdy z tech vyvodu pro jeden clanek tak je teda asi chyba i v notebooku. To napeti by asi melo byt stejne, ne 3.3, 0, 3.1

digital

Re:Poškození notebooku vodou
« Odpověď #17 kdy: 04. 03. 2015, 16:03:11 »
Nasel by se tady nejakej dobrak s notebookem s 6 clankovou baterii (idealne Acer) ktery by mohl zmerit napeti na pinech v notebooku kdyz je pripojeny k zasuvce, vypnuty, a baterka je vyndana?

Ty piny jsou snadno pristupne kdyz se vynda baterka. Notebook se rozdelavat nemusi.

Diky.

digital

Re:Poškození notebooku vodou
« Odpověď #18 kdy: 05. 03. 2015, 20:05:26 »
Tak jsem koupil novy notebook.

Napeti na konektoru jsou stejny.

Kdyz prendam novou baterku do staryho tak to funguje. Jeste jsem nezkousel jestli to i nabiji, ale predbezne to vypada ze je odepsana jenom baterka.

Jeste to pro jistotu zkusim rozebrat a vycistit...

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Poškození notebooku vodou
« Odpověď #19 kdy: 05. 03. 2015, 20:38:58 »
Ty bláho, muž činu. Nefachá něco s baterkou, koupí novej notebook... To bych nečekal.


digital

Re:Poškození notebooku vodou
« Odpověď #20 kdy: 05. 03. 2015, 20:53:42 »
Jo, potreboval jsem to rychle...  :D

Ten starej jeste ozkousim a jestli bude v pohode fungovat tak ho nekomu daruju...