Zablokování kontextového menu na Rootu

ET

Zablokování kontextového menu na Rootu
« kdy: 27. 02. 2015, 14:14:44 »
Ola,
pri oznacovani textu zde na rootu se zobrazuje podivne "kontextove menu" (ikony f+holubice), ktere prekryvaji text stranky - neresil nekdo jak se toho zbavit (abych nevymyslel kolo) ? celkem me to otravuje

diky za pripadne rady
« Poslední změna: 27. 02. 2015, 15:23:46 od Petr Krčmář »


qwertz

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #1 kdy: 27. 02. 2015, 14:40:51 »
proč se toho chceš zbavit, to jsou přece ikonky sociálních sítí, to je dneska moderní!  :o

#

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #2 kdy: 27. 02. 2015, 14:49:41 »
Já nic nevidím, máš zaplý adblock ?

9875

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #3 kdy: 27. 02. 2015, 14:54:16 »
filter pre adblock plus:
|http://f.root.cz/webtemp/jsloader-e423c838bea4.js?t=1424377183

Jimm

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #4 kdy: 27. 02. 2015, 14:55:44 »
Já nic takového nezpozoroval. Adblock tedy nemám, protože nejsem zloděj.


Rejpal


#

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #6 kdy: 27. 02. 2015, 14:59:28 »
Já nic takového nezpozoroval. Adblock tedy nemám, protože nejsem zloděj.

Co to meleš ? Jsem snad zloděj, když ho používám ? Máš zajímavý myšlenkový pochody. Můžeš mi říct, co kradu ?

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #7 kdy: 27. 02. 2015, 15:23:25 »
Bude to jednodušší: poprosím kolegy, aby to na Rootovi vypnuli. Dělalo se to paušálně pro všechny servery a uznávám, že to dost obtěžuje.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #8 kdy: 27. 02. 2015, 15:39:37 »
Bude to jednodušší: poprosím kolegy, aby to na Rootovi vypnuli. Dělalo se to paušálně pro všechny servery a uznávám, že to dost obtěžuje.

Zkuste se zeptat, jestli by si misto LSD nevystacili s obycejnou marihuanou. Uz rada lidi tu na to nadavala, zatim si tuhle "ficuru" nikdo nepochvaloval.

9875

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #9 kdy: 27. 02. 2015, 15:53:07 »
Bude to jednodušší: poprosím kolegy, aby to na Rootovi vypnuli. Dělalo se to paušálně pro všechny servery a uznávám, že to dost obtěžuje.

Dakujem.

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #10 kdy: 27. 02. 2015, 15:53:11 »
Pravda je, že to není úplně výmysl kolegů, používá se to poměrně hodně. V Česku to má třeba Respekt, v zahraničí řada webů.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #11 kdy: 27. 02. 2015, 15:58:09 »
Neni nutne kopirovat kazdou blbost, kterou nekde zahlednu.

Jimm

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #12 kdy: 27. 02. 2015, 17:16:09 »
Ano, jsi zloděj když ho užíváš. Zcela jednoznačně. Pokud používáš software za který jsi nezaplatil (a samozřejmě je placený), je to zlodějna. Za čtení tohoto webu platíš tím, že se ti zobrazuje reklama. Pokud za tento web formou zobrazení reklamy neplatíš, ano, jsi zloděj. Mé myšlenkové pochody jsou dle mého v pořádku, jen ty jsi hloupý že si toto neodvodíš a ještě se o tom přeš.

Já nic takového nezpozoroval. Adblock tedy nemám, protože nejsem zloděj.

Co to meleš ? Jsem snad zloděj, když ho používám ? Máš zajímavý myšlenkový pochody. Můžeš mi říct, co kradu ?

#

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #13 kdy: 27. 02. 2015, 17:35:35 »
Ano, jsi zloděj když ho užíváš. Zcela jednoznačně. Pokud používáš software za který jsi nezaplatil (a samozřejmě je placený), je to zlodějna. Za čtení tohoto webu platíš tím, že se ti zobrazuje reklama. Pokud za tento web formou zobrazení reklamy neplatíš, ano, jsi zloděj. Mé myšlenkové pochody jsou dle mého v pořádku, jen ty jsi hloupý že si toto neodvodíš a ještě se o tom přeš.

Já nic takového nezpozoroval. Adblock tedy nemám, protože nejsem zloděj.

Co to meleš ? Jsem snad zloděj, když ho používám ? Máš zajímavý myšlenkový pochody. Můžeš mi říct, co kradu ?

Nic nekradu, tudíž nejsem zloděj. Nepoužívám žádný software za který jsem nezaplatil. Podle tvé logiky jsi obvinil minimálně půlku národa, co si při reklamě v TV přepne na jiný kanál apod. Podal jsi na ně trestní oznámení, když jsme u toho (je to tvoje občanská povinnost) ? Abys neřekl, že jsem zlý, já jsem ochotný tyhle firmy vyplatit za nějakou rozumnou částku (řekněme měsíčně), aby si svojí reklamu narvali do análu a nechali mě v klidu číst obsah o který mám ZÁJEM.Ale mám takovou možnost, inu nemám. Reklama mě nezajímá a neklikám na ní, proč bych se teda na ní měl dívat. Když si chci koupit rohlík, jdu do krámu a koupím si ho, nedokážu si představit, že by na mě furt zvonil vietnamec z Večerky, jestli nechci rohlík.
Rozumíš tomu ? Nepoužívej slova, kterým nerozumíš, neboť i sám sebe jsi označil jako zloděje.

#

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #14 kdy: 27. 02. 2015, 17:46:39 »
Mimochodem podle Rootu se akorát neumím chovat slušně :
"Služby Root.cz jsou čtenářům poskytovány bezplatně a vydavatel jeho provoz financuje téměř výlučně z prodeje reklamního prostoru. Blokování stahování či zobrazovaní reklamy proto považuje přinejmenším za projev neslušného chování."

Na to ani neodpovídej, nemáš argumenty....