IDE pro nové C++14

jpu

Re:IDE pro nové C++14
« Odpověď #75 kdy: 29. 01. 2017, 17:43:02 »
nepozna to, nepouziva to, ale hlavne ze je to fuj.


gll

Re:IDE pro nové C++14
« Odpověď #76 kdy: 29. 01. 2017, 19:13:11 »
nepozna to, nepouziva to, ale hlavne ze je to fuj.

Tvůj příspěvek byl mimo. Tazatel dříve v této diskuzi psal, že hledá multiplatformní IDE.

ad 4) No VS na linux neni ne? Sak jsem psal, ze bohuzel neni multiplatformni.

jpu

Re:IDE pro nové C++14
« Odpověď #77 kdy: 30. 01. 2017, 08:19:12 »
nepozna to, nepouziva to, ale hlavne ze je to fuj.

Tvůj příspěvek byl mimo. Tazatel dříve v této diskuzi psal, že hledá multiplatformní IDE.

ad 4) No VS na linux neni ne? Sak jsem psal, ze bohuzel neni multiplatformni.
ak by chcel pracovat na Macu, tak VS2017 je uz aj pre Mac

nula

Re:IDE pro nové C++14
« Odpověď #78 kdy: 30. 01. 2017, 08:59:37 »
nepozna to, nepouziva to, ale hlavne ze je to fuj.

Tvůj příspěvek byl mimo. Tazatel dříve v této diskuzi psal, že hledá multiplatformní IDE.

ad 4) No VS na linux neni ne? Sak jsem psal, ze bohuzel neni multiplatformni.

To sice ano, ale fuj VS rozhodne neni. Abych rekl pravdu, tak jsem ho zacal z nouze pouzivat. Spousta kodu je platformne nezavisla, takze s tim neni takovy problem a bohuzel zaden z linuxovych nastroju nesaha(respektive dlouhou dobu nesahal (kvuli podpore c++14)) VS po paty (pluginy pro vim byly extremne nestabilni u vetsich/komplexnejsich projektu).
No, pravda je, ze novy KDevelop5 jsem si zkusil a neni vubec spatny pro me potreby, ale zaprve mi padal, coz verim, ze se brzo upravi, ale zadruhe uz jsem si na to VS zvyknul.
VS ma slabsi editor(ve smyslu textoveho editoru), ale jinak jako c++ IDE je perfektni. Jedna z veci, co se MS opravdu povedla a hlavne ji nedoku... behem vyvoje. Kdyby trochu zapracovali na editacnich schopnostech(treba si zaplatili vyvojare sublimu), tak je dokonaly.

jpu

Re:IDE pro nové C++14
« Odpověď #79 kdy: 30. 01. 2017, 09:05:08 »
keby malo VS integrovane nejake prvky z resharperu, tak by to bol vymakany nastroj pre vyvoj. ziadna open-source alternativa sa mu nevyrovna. konkurovat mu mozu len IDE od jetbrains.


nula

Re:IDE pro nové C++14
« Odpověď #80 kdy: 30. 01. 2017, 10:09:21 »
keby malo VS integrovane nejake prvky z resharperu, tak by to bol vymakany nastroj pre vyvoj. ziadna open-source alternativa sa mu nevyrovna. konkurovat mu mozu len IDE od jetbrains.

Co konkretne? Pro VS existuje spousta extensions, ktere ruznou funkcionalitu pridavaji.

jpu

Re:IDE pro nové C++14
« Odpověď #81 kdy: 30. 01. 2017, 11:46:44 »
intellisense a hladanie referencii mi pridu lepsie.