Jak se nechat vyhodit z IBM?

Bobous

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #15 kdy: 05. 02. 2015, 13:31:01 »
Denně slupnout celou palici česneku. Jednak je to zdravé, ale hlavně tě po tom určitě spíš dříve než později vyhodí. Když se budeš česnekem futrovat pravidelně, tak ti po česneku bude páchnout dokonce i pot. :)


davkol

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #16 kdy: 05. 02. 2015, 13:45:58 »
Co je to za FUD, že česnek smrdí?

Petr

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #17 kdy: 05. 02. 2015, 13:55:25 »
Porid si deti a budes mit jine starosti :D

OMG

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #18 kdy: 05. 02. 2015, 13:57:39 »
kolega jednou delal experiment - proste se prestal myt na mesic... zkus to treba taky...

Bobous

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #19 kdy: 05. 02. 2015, 14:00:29 »
Co je to za FUD, že česnek smrdí?

Já to taky nechápu, ale z vlastní zkušenosti vím, že nezanedbatelné procento lidí vůni česneku omylem zaměňuje za smrad. Sám na sobě jsem zjistil, že pokud se pořádně načesnekuju, tak následující den moje obliba v kolektivu prudce klesne.


v.sp

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #20 kdy: 05. 02. 2015, 14:29:30 »
Nevím jestli je zrovna dobrá položka v CV "vyhodili ho dokonce i z IBM". Moje reakce by byla "Buď je úplně blbej a ani v IBM ho nechtěli, nebo je to vyžírka, který zkásne i nás."

belzebub

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #21 kdy: 05. 02. 2015, 14:49:10 »
Pane "Zoufalej", chce se mi z Vas zvracet! Pokud nekde nechcete delat, dejte vypoved!

Copak Vam to neni aspon trochu trapne, snazit se "nechat vyhodit", abyste mel odstupne? Kde se stale berou lide, kteri si mysli, ze maji "NAROK" na penize bez prace?!? To je hnus a cesta do pekel. Je mi uplne jedno, jake k tomu mate duvody - neco takoveho proste slusny clovek nedela. To je ekvivalent podvodniku, co si v USA chodi "uklouznout" do obchodu, aby se pak soudili o odskodne. Nebo ruskych podvodniku, kteri se vrhnou pred auto a simuluji ze je srazilo aby pak po ridici mohli chtit penize. Pokud "se nechate" vyhodit, zaradite se mezi tuto sortu lidskeho odpadu.

Stydte se.

Jimm

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #22 kdy: 05. 02. 2015, 17:15:44 »
Belzezube, za zivot jsem potkal takovych vyzirku celkem dost a nemyslim si, ze by napsat mu ze je vyzirka neco resilo, tenhle odpad spolecnosti nikdy nepochopi co je na tom spatneho stejne, jako my nikdy nepochopime jeho... Pro nej je to v palici ok. Nevim jak moc za to muze vychovani, ale asi je to o nem dost, takze to tem zmrdikum pripada ok, protoze to delal tatka. :)))

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #23 kdy: 05. 02. 2015, 17:47:45 »
O jednej moznosti by som vedel, ale treba vediet na akom seriali fici sef -https://www.youtube.com/watch?v=vpb1OXvNNMc

VK

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #24 kdy: 05. 02. 2015, 17:59:54 »
Zkuste prejit na prevazne lusteninovou stravu.

...to ho nejspíš povýší, dostane vlastní kancelář. Ale to on nechce.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #25 kdy: 05. 02. 2015, 18:42:54 »
Zkuste prejit na prevazne lusteninovou stravu.

...to ho nejspíš povýší, dostane vlastní kancelář. Ale to on nechce.

Zalezi na tom, jak casto bude navstevovat sefovu kancelar. Spis bych to videl na prerazeni nekam do archivu ve sklepe.

MrDrZ

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #26 kdy: 05. 02. 2015, 20:12:15 »
Sex s reditelem firmy a pote jej prinutit, aby snizil stavy. Jinou cestu tady nevidim.

cockslap a pochcat kozy

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #27 kdy: 05. 02. 2015, 21:34:05 »
ahoj, po letech prace v IBM jsem dospel do faze, kdy tam chodim pouze pro prachy a nic me nebavi.
co poradite jako nejjistejsi cestu ven, abych zaroven dostal odstupne?
diky za podnetne rady!
To je tak de--lní flame nějakého pubeťáka s mokrou skrvrnou na trenkách že si nezaloužíš jinou odpověď a tvoje ip by měla být zakázaná.

tomtom

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #28 kdy: 05. 02. 2015, 21:52:28 »
To jsi docela prisel pozde, vypovedi na odstupne se prece davaji koncem roku tomu nejslabsimu... nabidne se nejaky chechtak ...
 IBM je silne demotivacni prostredi.
Dej se na nemocenskou, dostuduj si vsechno co jsi v te fabrice zapomel, silnym usilim to za rok umis zas a do te doby ti to odstupne treba daji.
Ale musis se i ukazat v praci, protoze nikdo si nevezme na triko propustit nemocneho. Idelani je periona aspon 3 tydny- tu plati zamestnavatel, pak prijit do prace. Tusim, ze kdyz se vratis potreti, budes mit dohodu na stole.
Btw: pocitej z kontrolami ze strany zamestnavatele.

Naštvaný šéf

Re:Jak se nechat vyhodit z IBM?
« Odpověď #29 kdy: 05. 02. 2015, 22:53:53 »
Nemůžu uvěřit, že se tohle děje v naší firmě. I když asi ano... a možná i vím, kdo jsi. Tebe (a tobě podobné) nevyhodíme s odstupným, ani kdybyste se stavěli na hlavu. Zítra to přepošlu i ostatním manažerům, aby věděli, na co si dát pozor. Plán je takové lidi postupně přeřazovat - na čím dál podřadnější pozice - až to psychicky neunesou a dají výpověď sami.