Nové podmínky společnosti Seznam.cz

_B_

Nové podmínky společnosti Seznam.cz
« kdy: 19. 01. 2015, 18:46:58 »
Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz platné od 01.02.2015? Myslíte, že Seznam toho začne okamžitě využívat, nebo to tam mají spíš jen pro případ? Protože tohle už vážně zavání něčím, s čím jejich email mohou spolehlivě pohřbít...
(Ano, přirozeně sem píši jenom protože si Vašich názorů vážím.)

Cituji:
3.8.    Uživatel odsouhlasením těchto Podmínek uděluje Provozovateli v souladu s ustanoveními zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zasíláním informačních E-mailů Uživatelům Služby o novinkách na Serveru a/nebo novinkách týkajících se jiných služeb poskytovaných Provozovatelem a/nebo o produktech třetích osob.

3.9.    Uživatel odsouhlasením těchto Podmínek uděluje Provozovateli v souladu s ustanoveními zák. č. 480/2004 Sb., o některých
službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, souhlas s připojováním reklamních sdělení a patiček ve formě URL odkazů doprovázených reklamními slogany na konec Uživatelem odesílaných a/nebo přijímaných E-mailů.

Zdroj:
http://napoveda.seznam.cz/cz/login/smluvni-podminky-1.2.2015/smluvni-podminky-sluzby-email.seznam.cz-1.2.2015/
« Poslední změna: 19. 01. 2015, 21:16:09 od Petr Krčmář »


Lol Phirae

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #1 kdy: 19. 01. 2015, 18:51:29 »
Sou mi u zadeke.

host

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #2 kdy: 19. 01. 2015, 18:53:10 »
Pokud, je to pravda, samozřejmě odcházím jinam. Ale kam ?

j

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #3 kdy: 19. 01. 2015, 19:00:19 »
Pokud, je to pravda, samozřejmě odcházím jinam. Ale kam ?

Spustit si vlastni mta na vlastni domene stoji cca 200Kc rocne a 10 minut prace, strasna castka ... Dat nekomu flasku za to, ze mi to zprovozni, no to je nehorazny.

host

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #4 kdy: 19. 01. 2015, 19:05:03 »
Pokud, je to pravda, samozřejmě odcházím jinam. Ale kam ?

Spustit si vlastni mta na vlastni domene stoji cca 200Kc rocne a 10 minut prace, strasna castka ... Dat nekomu flasku za to, ze mi to zprovozni, no to je nehorazny.

Nikdy jsem nic takového řešit nemusel, ani nechtěl, ale dík za nakopnutí, to bude ta cesta.


Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #5 kdy: 19. 01. 2015, 19:30:45 »
Takže každý mail poslaný mailem od seznamu bude vlasně spam?  ;D
Ti tam pěkně blbnou
Bible Kralická, přísloví 26

3 Bič na koně, uzda na osla, a kyj na hřbet blázna.
7 Jakož nejednostejní jsou hnátové kulhavého, tak řeč v ústech bláznů.
14 Dvéře se obracejí na stežejích svých, a lenoch na lůži svém.
27 Kdo jámu kopá, do ní upadá, a kdo valí kámen, na něj se obrací.

Krleš!

MKzB

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #6 kdy: 19. 01. 2015, 20:01:19 »
Připomínám, že když freemaily začínaly, byly reklamní texty na konci mailu úplně normální.

Pohledem do mých mailů:
@seznam.cz, 12.7.2002
_______________
Reklama:
Jak si stoji kurz koruny? http://kurzy.seznam.cz

@centrum.cz, 13.7.2002
--------------------
Co umí ideální Email? Více na stránkách: http://bonus.centrum.cz



txt

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #7 kdy: 19. 01. 2015, 20:22:42 »
Pokud, je to pravda, samozřejmě odcházím jinam. Ale kam ?

Spustit si vlastni mta na vlastni domene stoji cca 200Kc rocne a 10 minut prace, strasna castka ... Dat nekomu flasku za to, ze mi to zprovozni, no to je nehorazny.
bezpečnost, webmail a redundance je v ceně? nějak se mi zdá že jseš z levnýho kraje

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #8 kdy: 19. 01. 2015, 20:24:14 »
Připomínám, že když freemaily začínaly, byly reklamní texty na konci mailu úplně normální.

Pohledem do mých mailů:
@seznam.cz, 12.7.2002
_______________
Reklama:
Jak si stoji kurz koruny? http://kurzy.seznam.cz

@centrum.cz, 13.7.2002
--------------------
Co umí ideální Email? Více na stránkách: http://bonus.centrum.cz


Bible Kralická, přísloví 26

3 Bič na koně, uzda na osla, a kyj na hřbet blázna.
7 Jakož nejednostejní jsou hnátové kulhavého, tak řeč v ústech bláznů.
14 Dvéře se obracejí na stežejích svých, a lenoch na lůži svém.
27 Kdo jámu kopá, do ní upadá, a kdo valí kámen, na něj se obrací.

Krleš!

TTT

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #9 kdy: 19. 01. 2015, 20:28:35 »
Netřeba chodit do historie, tiscali to dělá dodnes. Možná ne při odesílání, ale až při odpovědi, ale reklamní linky v jejich e-mailech jsou.

Fantomas

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #10 kdy: 19. 01. 2015, 20:33:25 »
On jeste seznam nekoho zajima? Jedina vyhoda jejich malboxu je v tom, ze kdyz jsem jej nekolik let nepouzival, tak stale funguje. Ani nevim, kdy jsem si jej registroval, v 97 nebo 98? No leti to...

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #11 kdy: 19. 01. 2015, 20:34:21 »
Spustit si vlastni mta na vlastni domene stoji cca 200Kc rocne a 10 minut prace, strasna castka ... Dat nekomu flasku za to, ze mi to zprovozni, no to je nehorazny.
Pokud bych si mohl vybrat, mnohem raději budu dostávat regulérní e-maily s reklamou v patičce, než spam šířený nikým nespravovaným serverem.

nobody

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #12 kdy: 19. 01. 2015, 20:44:12 »
stejne je "vtipne" jak si lidi zvyknou na sluzby/os/software zadarmo a nadavaj na to jakmile muzou, vetsinou sami nejsou schopni zadarmo pro nekoho/neco jineho hnout ani prstem ;)

Lol Phirae

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #13 kdy: 19. 01. 2015, 21:00:06 »
kdyz jsem jej nekolik let nepouzival, tak stale funguje

To je ovšem fatální omyl. On se ti pouze při přihlášení vytvořil ten účet bez ptaní znova... (Donedávna ještě s tím bonusem, že tam byly vidět všechny maily z účtu dříve zrušeného, což byla opravdu supr featura, jak se dostat např. k cizím heslům.)

Fantomas

Re:Co říkáte na nové podmínky společnosti Seznam.cz?
« Odpověď #14 kdy: 19. 01. 2015, 21:13:50 »
To je ovšem fatální omyl. On se ti pouze při přihlášení vytvořil ten účet bez ptaní znova... (Donedávna ještě s tím bonusem, že tam byly vidět všechny maily z účtu dříve zrušeného, což byla opravdu supr featura, jak se dostat např. k cizím heslům.)

Možná máš pravdu, před pár lety jsem se po odmlce vrátil ke svému seznamackému mailboxu a všechny maily tam stále byly. Takže teď už to tak asi nefunguje, no to je stejně jedno :-)