Studium na Coursera

zabak1

Studium na Coursera
« kdy: 13. 01. 2015, 15:52:26 »
Zdravím, zkoušel jsem na coursera.org jeden ze studijních programů, konkrétně Programming for Everybody (Python). Všechny testy jsem úspěšně zvládl (sice ne všechny hned na první pokus, některé až na druhý, ale zvládl). Dnes přišlo hodnocení kurzu s tím, že jsem dosáhl jen 46% úspěšnosti. Není tu někdo, kdo prošel stejný kurz a mohl by mi říci, co jsem neudělal/zapomněl udělat? Díky


podlesh

Re:Studium na Coursera
« Odpověď #1 kdy: 13. 01. 2015, 18:09:27 »
Tak konkrétně python jsem nedělal, ale většina jiných kurzů týkajících se progrmování má nejen testy, ale i praktické příklady kdy je nutné napsat a pak nějakým způsoben submitnout kód (ten se pak prožene nějakými testy a podle toho se zaznamená ohodnocení).

zabak1

Re:Studium na Coursera
« Odpověď #2 kdy: 14. 01. 2015, 07:46:33 »
Tak to jsem nikde nenašel. Má angličtina není úpně dobrá. Můžete mě odnavigovat, kde by mohlo být odevzdávání úkolů? V kategoriích Video Lectures and assignments, Quizzes a Final Exam mám vše splněno. Díky za váš čas.

tdvorak

Re:Studium na Coursera
« Odpověď #3 kdy: 14. 01. 2015, 14:18:34 »
U těch jednotlivých úkolů bys měl vidět, kolik bodů z kolika jsi dostal. Výsledná známka je pak jen výpočet z těch bodů. Python kurz jsem nedělal, ale u jiných (Ml, Crypto, Rprog, Progfun) to tak vždy bylo. V některých kurzech to byla záložka "Programming Exercises", jinde "Assignments". Vždycky jsem jako domácí úkol musel vypracovat několik programů a odeslat na server výsledek / validační kód / spustit validační funkci, přesně jak píše podlesh. To jsi také dělal?