Akým programovacím jazykom sa venovať?

zbytecny

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #60 kdy: 15. 01. 2015, 09:17:16 »
Zkus se někdy zeptat po roce na nějakou matiku. "Jo, počkej, to jsem uměl... kde to mám, já si to najdu na netu..."

Sice to neumí nazpaměť, ale ví, kde to hledat, a dokáže pochopit, co ten odborný text znamená

:D Takže nic neumí, ale zase to stálo plno času. Tak to je super.


Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #61 kdy: 15. 01. 2015, 09:31:13 »
Sice to neumí nazpaměť, ale ví, kde to hledat, a dokáže pochopit, co ten odborný text znamená

:D Takže nic neumí, ale zase to stálo plno času. Tak to je super.

Kdybys jí měl za sebou, pochopil bys, co tím myslí ;)

Peter Fodrek(unlogged)

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #62 kdy: 15. 01. 2015, 09:35:10 »
K čemu je takový titul bez znalostí dobrý, resp. v čem je lepší než úplně stejný titul od Slováků za pět tisíc?
Pocházím z velmi konzervativní rodiny, respektují sice mé podnikatelské aktivty a jsou si vědomi toho, že tím co vystuduji se nikdy živit nebudu, ale nedovedou si mě představit bez titulu, to je jediný důvod. Ale jinak je na nic, souhlasím. Jak to myslíš s těmi Slováky? Pošli odkaz.

Je mi úplně jedno jestli budu absolventem ČVUT, nebo Podkarpatské školy managementu.


To je narazka na tuto pravdu/vtip


"asistent vie všetko, docent vie, v ktorých knihách sa o tom píše a profesorovi stačí vedieť, kde je asistent"
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-74535.html

Sten

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #63 kdy: 15. 01. 2015, 13:29:53 »
Myslel jsem, že je řeč o 5000€, to představuje pakatel. Podle všeho Strarý Hrozenkov ztratil akreditaci, navíc všude uvádi dobu studia 3 roky. Kam se přesunuli, pod jakým jménem a do kterého státu? O falešný titul nemám zájem. Jen vážně.

Je to možný, už je to dlouho, co jsem se o vysoké školy zajímal. Jde o UJAK, sídlo mají v Praze a AFAIK jsou podobně „přísní“ i tam (povinně se tam chodí akorát na zkoušky, které dají každému, kdo alespoň ví, o čem ten předmět je), akorát to trvá tři roky. Zrychleně studovat se dalo i na VŠFS, ale nevím, jestli to tam pořád jde. Pokud chcete titul z informatiky a ne managementu (když jsme tady na Rootu), tak asi nejjednodušší je Unicorn, ale IIRC ani tam rychlostudium nenabízí.

Kdybys jí měl za sebou, pochopil bys, co tím myslí ;)

Ani ji nemusí mít za sebou, já taky žádnou školu nemám, stačilo by s nimi někdy pracovat.

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #64 kdy: 15. 01. 2015, 14:49:19 »
Kdybys jí měl za sebou, pochopil bys, co tím myslí ;)

Ani ji nemusí mít za sebou, já taky žádnou školu nemám, stačilo by s nimi někdy pracovat.

Já neměl na mysli zkušenost s lidmi. Ale osobní zkušenost, jak dlouho trvá připomenout si nějaký obor matematiky, který jsem už kdysi uměl.


Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #65 kdy: 15. 01. 2015, 16:11:11 »
já neřekl že někoho budu uplácet já jenom napsal že už to je pošéfovaný a to si přeberte jak chcete. O detailech tady psát nebudu to bych si pod sebou řezal větev ale leda by pro mě pan Galgonek vypracoval ty úlohy o kterých jsme si tady psaly  8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

eh

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #66 kdy: 15. 01. 2015, 16:46:45 »
o cem je tohle vlakno? ani po prolitnuti se nechytam. prijde mi to, jak kdyby tu nejaky ubozak zkousel sociologicky programovat lidi k materialismu.

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #67 kdy: 15. 01. 2015, 16:53:53 »
o cem je tohle vlakno? ani po prolitnuti se nechytam. prijde mi to, jak kdyby tu nejaky ubozak zkousel sociologicky programovat lidi k materialismu.
jednomu klukovi jsem nabídnul brigádu a to dost dobrou a už to jelo. Lidem se tady prostě nelíbí to jak to já vidim s VŠ  8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Radovan.

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #68 kdy: 15. 01. 2015, 17:04:07 »
"jak kdyby tu nejaky ubozak zkousel sociologicky programovat lidi k materialismu"

Tohle není materialismus, ale perfektní ukázka toho jak funguje oligarchie. Podobný ekonomicko-politický systém je například na bývalé Ukrajině...

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #69 kdy: 15. 01. 2015, 17:27:22 »
leda by pro mě pan Galgonek vypracoval ty úlohy o kterých jsme si tady psaly  8)

Cože? Ty sis na to ještě nikoho nenašel?

.

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #70 kdy: 15. 01. 2015, 18:41:37 »
Ještě se vrátím zpátky k titulům, máte někdo zkušenosti s nostrifikací zahraničního vysokoškolského vzdělání a následném získání nostrifikační doložky na Krajském úřadě? Zajímá mě konkrétní algoritmus úředního orgánu v případě už ověřené dokumentace soudním znalcem, včetně všech náležitostí.

eh

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #71 kdy: 15. 01. 2015, 18:57:54 »
Já bych se naučil Rust. Jednak budeš u nás jeden z prvních, kdo ho umí (takže budeš cool a jedinečný), ten jazyk má podle mě velký potenciál a obsahuje většinu konceptů, které jsou v dalších moderních programovacích jazycích.

A samozřejmě Python, ten asi první.

A samozřejmě bych si prošel a snažil se pochopit aspoň Učebnici jazyka C od Herouta, ta je výborná na pochopení základů.

A kdyz reknu ze ten Rust umim, kdo me ted hned zamestna?:)

podle me je nejlepsi tohle neresit a rovnou si napsat vlastni jazyk a ihned potom vlastni projekt s firmou na prodej. az to nekdo koupi jako standartniho investicniho technolgickeho zajice v pytli, budes nepostradatelny a muzes si diktovat podminky podruhe.

eh

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #72 kdy: 15. 01. 2015, 19:10:26 »
Neblbni, tituly se nosí u starších lidí a lemplů.

Čím to, že se tu každý bojí pod ten názor podepsat :D?
cim to, ze lidi trpi nutkanim videt nejakou falesnou identitu predstirajici existenci? podivej se k sousedum do nemecka, kde je protizakonne nutit uzivatelum pouzivani skutecneho jmena v internetovem prostoru. viz spor proti facebooku kolem roku/dvou zpatky.

jinak nezbyva nez podporit tvrzeni, ze titul je jen "statustova" zalezitost, ktera vypovida leda tak o hodnotovem zebricku rodicu drzitele titulu.

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #73 kdy: 15. 01. 2015, 19:52:16 »
cim to, ze lidi trpi nutkanim videt nejakou falesnou identitu predstirajici existenci?

Falešná identita předstírající existenci? To jako myslíš jméno :)?


jinak nezbyva nez podporit tvrzeni, ze titul je jen "statustova" zalezitost, ktera vypovida leda tak o hodnotovem zebricku rodicu drzitele titulu.

To si opravdu myslíš, že každý jde na VŠ jen proto, aby se pak mohl chlubit titulem? Já ho třeba nemám ani na vizitkách.

Re:Akým programovacím jazykom sa venovať?
« Odpověď #74 kdy: 15. 01. 2015, 19:56:12 »
leda by pro mě pan Galgonek vypracoval ty úlohy o kterých jsme si tady psaly  8)

Cože? Ty sis na to ještě nikoho nenašel?
Ale našel jenže nezapomínej že jde taky o princip. Já jenom chci aby se pan čistý taky trochu smočil  8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)